Arama sonuçlarınız

1. ByZatineMC

İstek fotoya bakman için konuya girmen gerekiyor :D

arkadaşlar bu skriptlemi yapılyıro yoksa pluginle biliyorsanız plugini yazarmısınızzz ve nasıl aktif etceğimi?
  2. ByZatineMC

İstek Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak

on chat: trigger: if message contains "event": send "&r &c&l▬&d&l▬&a&l▬&e&l▬&6&l▬&c&l▬ &6&lEVENT &c&l▬&d&l▬&a&l▬&e&l▬&6&l▬&c&l▬" send "&r" send "&r &7Merhaba &b%player%&7, sunucumuzda her gün düzenli olarak event olmaktadır!" send "&r &7Eventlerimizi kaçırmamak...
  3. ByZatineMC

İstek Cidden onemli

Arkadaşlar bir skript istiyecegimde craftrise ta hani reklam kufur hakaret flaan engelleme var oto mute atiyor o skripti paylaşırmisiniz icinde butun şeyler olsun butun kufurler falan hakaretler reklam şeyleri olmasada ben eklerim
  4. ByZatineMC

CraftRise'ın RVIP'si gibi renkli tag yapma

merhaba arkadaşlar ben craftriseın RVIP leri varya onlar sohbette renkli görünüyor tagları onları nasıl yapıyoruz? tab da yapmayı buldum da sohebti bulamadım skripti varsa atabilirmisiniz
  5. ByZatineMC

Yardım Destek alabilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar AAC plugini kullaniyiyorum adam akilli bir congif paylaşabilirmisiniz ayarlı olmasını istiyorum.
  6. ByZatineMC

İstek ölme ve öldürme skripti

öldümre ve ölme skripti yazarmısınız? vede bunu titlemanagerda nasıl göstercek placeholderları falan anlatırmısınız
  7. ByZatineMC

İstek Para gönderme vergisi istek

bu skripti hiç biryerde bulamadım :( Oyuncu birine para atınca mesela 1k atınca 100 100.000K da 1k1.000.000M attı 10k ücret kesse ? 100.000.000M atıncaa 50k
  8. ByZatineMC

İstek kırıktaş sistemi

on break of cobblestone: chance of 15%: give 1 log to player send "&3SkyBlock &8> &eKırıktaş kazarken &bOdun &eçıktı!" to player chance of 15%: give 1 glass to player send "&3SkyBlock &8> &eKırıktaş kazarken &bCam &eçıktı!" to player chance of...
  9. ByZatineMC

İstek /karsat komutu

/karsat komutu yazınca envanterdeki 640 adet kartopunu alıcak +6.000K vercek 640 adet olmayınca mesaj gelcek
  10. ByZatineMC

İstek kırıktaş sistemi

yaw diyorumki kırıktaş farmı vrya o çıkan kırıktaşı kazarken eşya düşşcek ama marketten aldığım kırıktaştan eşya düşmücek?
  11. ByZatineMC

İstek kırıktaş sistemi

kendi koyduğumuz kırıktaş tan eşya düşmücek
  12. ByZatineMC

İstek kırıktaş sistemi

arkadaşlar bir tane skript istiyeceğim mesela kırıktaş kazarken rastgele şansla itemler gelcek ve mesaj gelcek biliyorum bu sistem var ama benim istediğimde bir + sı var kendi koyduğumuz kırıktaştan bu eşyalar gelmicek
  13. ByZatineMC

İstek Para atmada ücret kesmesi

Oyuncu birine para atınca mesela 1k atınca 100 100.000K da 1k1.000.000M attı 10k ücret kesse ? 100.000.000M atıncaa 50k
  14. ByZatineMC

İstek Acil Skript isteği pls

teşşekkür ederim.
  15. ByZatineMC

Çok teşekkür ederimde, şimdi vipten pars kesmememesi için demitblok.yap yetkisimi veriyoruz
  16. ByZatineMC

Merhabalar arkadaşlar ben basit bir skript ariyorum mesela /demirblokyap komutu girince elindeki 9 stack demiri alıp demir bloğa çevircek vede o kisiden para alcak ama oyle bir şey olcakki viplerden para kesmicek oyunculardan 5k para kescek böyle bir skript yazabilirmisiniz?
  17. ByZatineMC

Lizard

Minecraft Dünyasını Baş Aşağı Eden Bir Türk Sunucusu YENI ACILDI! OPSkyBlock EmekSkyBlock ve Faction Karışımı Gelmek İçin (IP) : LizardCraftMC.aternos.me Aternos Olduğuna Bakma Bence Gel Derim!!