Arama sonuçlarınız

1. E

End Network 1.14 Survival Tadı! Ip:EndMc.Anadolu.Host MMO stili moblar-Özel enchantlar-bosslar,end bileti,zümrüt ekonomisi ve onlarca sistem...

İlginç bir durum yok, o serverın paketini ben satın aldım. Sahibine sorabilirsiniz. Üzgünüm, üniversite sınavlarına hazırlandığımdan Haftasonu Etüt merkezindeyim.
  2. E

End Network 1.14 Survival Tadı! Ip:EndMc.Anadolu.Host MMO stili moblar-Özel enchantlar-bosslar,end bileti,zümrüt ekonomisi ve onlarca sistem...

Kopyalanablir IP: Mc.EndMc.Network
  3. E

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Karşılaştırma bana göre yanlış olmuş. Zira hangi hostingin core per mhz olarak değerini bilmiyoruz. Orada yazan 4 çekirdek için 1 core = 1 ghz olarak ta sınırlı olabilir. Burada değerlendirme yaparken işlemci mimarisi, taban frekans hızına bakmak daha iyi olur. x5675 x5690 gibi işlemcileri de...
  4. E

EndNetwork (1.14.4) | Zümrüt Ekonomi - End Bileti - Pinyata - Doli - Arazi ve Daha Fazlası !

Bizde olan bir problem degil. Kendi bilgisayarinizi kontrol etmenizi oneririz.
  5. E

YEPYENİ... End Network Emek Skyblock | Ada geliştirmeleri,Minyonlar,uçuş-hediye belgeleri| Sade ve klasik sevenlere.. IP:Oyna.Endmc.Network 1.8-1.14

Adminin notu: Sistemlerle boğmamaya çalıştım. Sade kalsın dedim. Talepler geldikçe değerlendiririz.
  6. E

EndNetwork (1.14.4) | Zümrüt Ekonomi - End Bileti - Pinyata - Doli - Arazi ve Daha Fazlası !

Wild Stacker kullanmayın. kullandırtmayın:D Aşırı zorluyor , sorunu çözdüm, sonra tekrar batırdım:D
  7. E

Şu anda 20 oyuncu ve lag yok , TPS 20 sabit. Sorunu çözdüğümüzü düşünüyorum. Dediğim gibi arkadaşada 1.14 konusunda tecrübesizdik ki sunucu açarsanız sizde 1.12 tabandan ve 1.8 tabandan çok daha farklı sıkıntıları olduğunu görürsünüz. Sertlik yok, insan sinirleniyor. Ben daha önce oyuncu olarak...
  8. E

Bende uzatma taraftarı değilim, küfür ettiğinizi dahi yazarak kimin haklı olduğunu göstermişsiniz. Saolun anlayışınız ve dürüstlüğünüz için. Forumun yüzde %90'ı gibi bukkit.ymlde save ayarı olduğunu biliyorsunuz. Tebrik ediyorum sizi. (Gerçi config 20 satır). Ama boşverin siz uzmansınız. Kapatıp...
  9. E

Dostum size 1 hafta 1 gün geri alan yada komple geri alan sunucular layık böyle bir eleştiri yapıyorsan.Evet 1.14 konusunda tecrübesiziz ve ayarları optimizayonu 1.8-1.12 den epey farklı ve uğraştırdı. Hatta makine taşıdık. Kaç kere crash yedik yada reset oldu? 3-4 kez.. Hadi 15-20 dakika geriye...
  10. E

Hayır açık, 1.5 saat makineyi yeni sunucumuza taşıdık. 25 kişide lag giriyordu. Şu anda 50 60 kişiye kadar yolu olması lazım.
  11. E

Merhaba, tpsnin düşmesinin ana sebebi featherboard değil 1.14 ün aşırı entity yaratması , 2 katı ram ve işlemci istiyor olması. Yarın yeni makineye geçilince lag problemlerimiz çözülecektir.
  12. E

Serbest dostum, sunucum şu anda sadece Survivaldan oluşuyor . Gelecekte huba çevirmek için analobim var evet. Kurallara aykırı bir durum yok.
  13. E

Server yeni olduğundan Rütbe sistemi ekleyeyim derken veri tabanını patlatmıştım ama onarımlar tamamlandı. Oynayabilirsiniz.
  14. E