Arama sonuçlarınız

1. EnderR3kt

İstek Skript-mirror addonu ile aynı işlevi gören başka bir addon var mı?

Selam, eskiden 1.8.8 Paperspigot sunucumda kullandığım skript-mirror addonunun 1.15.2 Paper geçtiğimde 2018 senesinde güncellenmesinin bırakıldığını fark ettim. Sunucumda Skript-mirror 0.19.1 kullandığımda ise console'a hata düşüyor. Skript-mirror kaldırdığımda hata düşmüyor. İmport çok...
  2. EnderR3kt

Yardım FAWE + WorldEdit başlatılırken Ambiguous hatası veriyor. Help.

Selamlar PaperSpigot 1.15.2 uyumlu WorldEdit ve FAWE indirmeye çalışıyorum, ama maalesef alttaki hatayı alıyorum. [19:34:03] [Server thread/ERROR]: Ambiguous plugin name `WorldEdit' for files `plugins\worldedit-bukkit-7.1.0.jar' and `plugins\FastAsyncWorldEdit-1.15-256.jar' in `plugins' Nasıl...
  3. EnderR3kt

Yardım Belirli lokasyonun etrafına piston koyma engelleme.

Selamlar, {korumabloklari::*} listesinin içindeki bir lokasyonun dibinde piston koyunca, cancel event çekip mesaj göndermeyi planlıyorum. Bunun için bir skript hazırladım hatta reload çektiğimde herhangi bir sorunda almıyorum sorunsuz yükleniyor. Fakat koyduğum zaman pistonu çalışmıyor. on...
  4. EnderR3kt

Yardım Skript 2.2dev36 "with lore" eklenince skript error atıyor.

Selamlar, skript sürümümü 2.2dev36 çıkarttığımdan itibaren SkQuery'i paketimden kaldırıp TuSKe 1.8.3-v2 ekledim. Skriptte give 1 paper named "Paper" to player hatasız işe yarıyor fakat with lore ekleyince give 1 paper named "Paper" with lore "Deneme" to player Reload atıldığında şu sorun...
  5. EnderR3kt

Yardım ASkyBlock config.yml PISTON sınırı eklenmiyor. Help.

Merhabalar, uzun süredir çözüm aradığım sorun pistona oyuncuların adalarında sınır ekleyememem. Araştırmalarıma göre entitylimits: kısmına PISTON: 10 yazarak sınır ekleyebiliyormuşum. Fakat, ne yapıp ettiysem hata vermemesine rağmen yinede sınırı eklemiyor. Bu sınır beacon, mob_spawner v.b...
  6. EnderR3kt

Yardım Titlemanager'da skript variablesi bozuluyor, Help.

Selam, doğru çalışan bir benzin skriptinin variablesini scoreboardda göstermek istiyorum. Scordboarddan ilk başta 0.9 0.8 gibi doğru gözüküp eksilirken bir anda, 0.7 ya geldiğinde 0.7 şeklinde gözükmesi gereken variable oyunda doğru olmasına rağmen, tabloda 0.7000000004 gibi gözüküyor. Alttaki...
  7. EnderR3kt

Yardım Skript loop-player 'da variableden sayı eksiltemiyorum.

Beyler her dakika {enerjisi::%player%} dan 60 ile {borhakki-1.%player%} çarpılıp {enerjisi::%player%} dan eksilmesini istiyorum. Bence yaptığım yazmada doğru fakat oyunda reload'da hata vermemesine rağmen enerjisi variablesinden eksilme olmuyor. every 1 minute: loop all players: if...
  8. EnderR3kt

Yardım ( loop blocks ) da hata alıyorum.

Beyler merhaba skript düzgün reloadlanmasına rağmen, farmland bloklarının üstüne istediğim blokları yerleştirmiyor. {loc1}{loc2} seçili düzgün yerdeler Buğdayların yerleşmesini istediğim alan Skript : every 61 second in "edit": loop blocks within {loc1} and {loc2}: if loop-block...
  9. EnderR3kt

Yardım ( ÇÖZÜLDÜ ) is not set | kısmında hata alıyorum ilginç.

Beyler merhaba bir spawner skriptinde, hakkı false olması lazım olan bir satırda nedense false hakkına sahip olmasına rağmen false'i kabul etmiyor ve spawneri koydurtmuyor haliyle. Önce oyuna gönderdiği mesajı sonra skripti göstericem. Skriptte 4. satırda sorun Skriptteki 16. 17. 18. satırlar...
  10. EnderR3kt

Onaylı Tanıtım ( ÇÖZÜLDÜ ) Lockettepro | hatası

Beyler merhaba. Lockettepro 2.9.0 kullanıyorum ve Spawnımda denediğimde LockettePro chestleri kitlerken, Askyblock haritasında herhangi bir chesti kilitlemeye çalıştığımda Resimdeki hatayı alıyorum.
  11. EnderR3kt

Yardım { ÇÖZÜLDÜ } Spawner skripti ilginç bir hata. Yardım gerekiyor.

Beyler merhaba. Ben internetten bulduğum ve kullanmayı tercih ettiğim bir skriptte ilginç bir sorun yaşıyorum. Reload doğru skript çalışıyor hatasız. Sorunun bağlı olduğu olay spawneri koyan oyuncu dışında başka oyuncuların spawneri kıramaması gerekiyor. Ve evet bu başka oyuncunun kıramaması...
  12. EnderR3kt

Kaldırılsın

Gereksiz konu.
  13. EnderR3kt

Onaylı Tanıtım ( ÇÖZÜLDÜ ) Websend ile alakalı acil yardım.

(GÜNCELLEME: Skript dev36 sürümü altındaki sürümlerde komutlara 'executable by: console' ekleseniz bile websend veya websender gönderemiyor. Skript sürümünüzü ve addonlarınızı dev36 uyumlu hale getirir ve komutunuza 'executable by: console' eklerseniz, websender sorunsuz komutu cmd ye...
  14. EnderR3kt

Onaylı Tanıtım ( ÇÖZÜLDÜ ) CrazyCrates | Commands da sorun yaşıyorum acil yardım

(GÜNCELLEME: CrazyCrates plugininde commands kısmında skript komutu kullanamıyorsanız skript sürümünüzün dev36 altında bir sürüm olmasından kaynaklıdır. Dev36 sürümünde komutlara 'executable by: console' ekledikten sonra crazycrates commands kısmında skript komutunu çalıştırıcaktır.)
  15. EnderR3kt

Yardım { ÇÖZÜLDÜ } Leafwe worldedit skript reload sorunu : {_block} is solid

Merhabalar uzun suredir aradigim addonlarida yenilememe ragmen bir turlu cozemedigim LeafWe world edit skriptinde ki bir hataya çözüm arıyorum. Hata : Skript: import: com.wasteofplastic.askyblock.ASkyBlockAPI java.util.UUID options: #do not touch this -_- plugin-version...
  16. EnderR3kt

Onaylı Tanıtım (ÇÖZÜLDÜ ) Skript reload hatası acil yardım.

skript reload çektiğimde ne kadar addonları ve pluginleri değiştirdiğimde sürekli şu hatayı alıyorum : bunun devamıda var gerek olursa atarım
  17. EnderR3kt

Darkmine Network < Galaktik skyblock! > Kapandı.

Sunucu Kapandı. Kendim ve sunucum hakkında 2019 Kasım ayından beri bu sunucuyu yönetiyorum. OP, Emek, Normal skyblock bütün türler hakkında deneyimlerim var fakat Şuanda piyasada 100'den fazla Skyblock sunucusu olunca kendimi nasıl öne çıkarırım diye düşünmeye başladım. Düşününce sunucumda...