Arama sonuçlarınız

1. NurullahEmiin

Giriş-Çıkış Mesajları "joined the game" Skript

Merhaba Sizlere (joined the game) giriş-çıkış mesajlarını düzenlemeyi göstereceğim. [Skript] on join: set join message to "&c [&a+&c] &f%player% &cAramıza katıldı!" stop on quit: set leave message to "&c [&a-&c] &f%player% &cAramızdan ayrıldı!" stop
  2. NurullahEmiin

Sohbet Temizleme Skripti

Merhaba Sizlere sohbet temizle skripti paylaşıyorum, umarım işinize yarar. command /temizle: permission: temizle.kiwwo permission message: &cBunu yapman için yetkin olduğunu pek sanmıyorum! trigger: loop 20 times: send "" wait 3 ticks send...
  3. NurullahEmiin

Skript I Rastgele Teleport I

Arkadaşlar Merhana , ufak bir skript paylaşacağım. öncelikle skript ' i ben yapmadım ama hepimizin erişmesini istediğim için sizlere paylaşdım. Not : Yapımcısı yazarsa skript ' i kaldırabilirim. Skript ' de Kiwwo yazan yeri spawn' dünyanızın adını giriniz. Skript Aşşağıda -><- Yorumlardan...
  4. NurullahEmiin

Merhabalar Ben Yeniyim! Ama Bilgiliyim Sanki. (Skript konusu)

Merhabalar forumgamer ' a yeni katıldım, herneyse konumuza dönelim --------------------------------------------------------------------------------- Şimdi başda ben olmak üzere skript'e yeni başlayan insanların aklına takılan ilk soruyu bi çözelim. soru genel olarak budur : skript yazarım ama...