Arama sonuçlarınız

1. goktu15

Yardım Sunucu kendi kendine kapanıyor

op varken ben bu komutları kullanabiliyorum,yani plugin vs hata yok her şey tamam yani çalışıyor yetki verilmiyor nedense
  2. goktu15

Yardım Sell Hand,Sell All Komutu Ekleme

hocam dediğin gibi eklemeyi yaptım aynı hata devam ediyor.
  3. goktu15

oyun içi hepsine uyguladım komutu ekledi ancak ''you don't have access to do this'' şu hala erişimin yok hatasını alıyorum
  4. goktu15

Beyler Başlıktada belirttiğim gibi sunucumdaki oyuncular sell hand ve sell all komutunu kullanamıyor onlara nasıl yetki verebilirim ? şimdiden teşekkürler.
  5. goktu15

hocam spigot benim kullandığım
  6. goktu15

kapanmadan önceki loglar
  7. goktu15

hocam şunu söyliyim atayım tabii ki ama ben baktım oralarda herhangi bir uyarı yok oynucu olunca açık kalıyor oyuncu yokken kapanıyor.
  8. goktu15

Arkadaşlar Skyblock sunucum kimse yokken kendini kapatıyor oynıyan varken kapanmıyor konuyla ilgili bilgisi olan varmı ?
  9. goktu15

OstiWine Hub Sunucusu | OpSkyblock | OpFaction | Survival | Pubg | Gelişmiş Sistemleriyle Sizlerle.!

HzJesusS Bey, Evet şu an alıntı mapler var 1-2 gün İçerisinde sizi Sunucumuza Tekrar Bekleriz şu an Yapım Aşamasında olan maplerimiz Ve pl'lerimiz bulunmakta. çok yakında Tamamen Bize Ait olan Şeylerle Karşınızdayız. Skyblock Sunucumuz şu an %100 bize Aittir. iyi oyunlar,iyi forumlar diliyorum.
  10. goktu15

OstiWine Hub Sunucusu | OpSkyblock | OpFaction | Survival | Pubg | Gelişmiş Sistemleriyle Sizlerle.!

PLAY.OSTİWİNE.NET OYNA.OSTİWİNE.NET MC.OSTİWİNE.NET SURVİVAL FACTİON SKYBLOCK:YENİLENDİ.! PUBG DİSCORD : gg/9PD8fxJ SİZ DEĞERLİ OYUNCULARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ.
  11. goktu15

İstek İstek Skript

Arkadaşlar Skyblock Sunucum İçin Bana kanat ve Minyon İşci Sktipti lazım. Rica Etsem Elinde Olan Arkadaşlar Yardımcı olursa Sevinirim.
  12. goktu15

Yardım Lobiye Dönememe.

Arkadaşlar Bir Sunucum Var şuanda Hub bi server factiona gittiğimde /lobi yazarak veya herhangi bir şey yazarak Lobiye Dönüş Sağlayamıyorum.
  13. goktu15

Minecraft Hub Serverime Mimar,Moderatör,Rehber Vs. Arıyorum.!

Göktuğ#0489 Kopyala Yapıştır Yap Doğru Çünkü
  14. goktu15

Minecraft Hub Serverime Mimar,Moderatör,Rehber Vs. Arıyorum.!

İletişim Bilgileri Discord : Göktuğ#0489 E-Posta : [email protected] bu adresler üzerinden bana Ulaşabilirsiniz. Alım Yapılacak Bölümler Mimar Rehber Moderatör Reklamcı Başvuru Formu İsim/Soyisim: Yaş: Daha Önce Böyle Bir İş Yaptınız mı ? : Hangi Bölüme Adaysınız ? :