Arama sonuçlarınız

1. nrtnZ

Yardım Geforce Experience indikten sonra FPS düşüşü

ayrıyeten teşekkürler
  2. nrtnZ

kusura bakmayın konuya bakmayı unutmuşum sorunum çözüldü teşekkürler :)
  3. nrtnZ

sildim yeniden temiz kurulum yaptım ilk başlarda eski FPS seviyelerime döndüm fakat az bir zaman sonra FPS 50 30 civarlarına düştü ve kaldıramıyorum tüm grafik ayarları en düşükte
  4. nrtnZ

Benim Geforce Experience indirmemdeki amacım ekran kartımı güncellemekti ve güncelledim daha sonra CS:GO oynarken eskiden aldığım FPS değerlerini (120 civarı) alamamaya başladım ilk başta 30 FPS sabit kaldı Geforce Experience ayarlarından "Battery Boost" özelliğini kapattıktan sonra 60 FPS...
  5. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

Teşekkürler işe yaradı az da olsa FPS artışı oldu ve sınır kalktı gibi yeniden teşekkürler.
  6. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

Javaw.exe yok
  7. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

MSİ GF63 Thin 95C Intel i5-9300 H 2.40 GHz 8GB RAM 256GB SSD 15.6 İnç Ekran GTX 1650 Ekran Kartı
  8. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

Driver Booster ile güncelledim hala aynı sorun var
  9. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

Evet LOL'de ayarlardan kapatabiliyorum fakat bazı oyunlarda bu ayar yok bu oyunlarda da düşey senk. kapalı olduğu halde sınırı geçemiyordum
  10. nrtnZ

Yardım FPS Sınırı

Benim sorunum oyunlarda FPS sınırı. Neredeyse tüm oyunlarda 60 FPS en fazla kabul ediyor ve sorunu yaşadığım tüm oyunları sistemim kaldırıyor, örneğin; Civilization 6 bu oyun LOL gibi fazla sistem gerektirmeyen bir oyun oyunu oynarken FPS en fazla 60,63 arasına çıkabiliyor oralarda takılıp 40...