Arama sonuçlarınız

1. A

YildizCraft Ortak Alımı

kankam peşimi bırak ben 16 yaşındayım onu kuş beynine sok anlamıyormusun uğraşma istemiyorum site kuruccularına saygımdan küfür etmiyorum
  2. A

YildizCraft Ortak Alımı

merhaba YildizCraft sunucuma yetkili alımı var Sadece Ortak Alımı vardır başka alımlar için gelmeyin discord https://**********/WKueksw Ortak aylık 50tl ödeyecektir eğer ortak olucam diyip kaçan olursa onları sunucudan atıp birçok yere şikayet edeceğim bu olay çok başıma geldi o yüzden sadece...
  3. A

EverestMC YetKili Alımları -

Admin Alımı; Ad: yağız Discord: YagizCN#6041 Komut Bilgin: %100 yaş 17 16 saat aktifim 7 senedir oynuyorm
  4. A

Yildizcraft alım

merhaba sunucumuzda oyuncu çağırabilen komutları bilen ve aktif kalan admin ve ortak arıyorum sunucumuz aternos sonra ileriki zamanlarda kişi artması varsa paralı sunucu olacaktır discord https://********** /YwF6URD YildizCraft iyi oyunlar diler YagizCN#6041
  5. A

EverestMC YetKili Alımları -

Admin Alımı; Ad: yağız Discord: YagizCN#6041 Komut Bilgin: %100 yaş 17 16 saat aktifim 7 senedir oynuyorm
  6. A

TorkoNetwork Pluginer Aranır !

dc ver yada ekle YagizCN#6041
  7. A

Eski Oyuncu • Yetkili Alımı •

isim yağız yaş 17 nick YagizCN neden biz : Denk Geldi İstediğiniz Yetki : Admin kaç saat aktifsiniz 16: Kaç senedir oynuyorum 7 mic yok kb
  8. A

Aternos Sunucu (Yarın Paralı Sunucu Olacak)

merhaba sunucumda yetkili alımları mevcut ilk gelen 1 kişiye vip veriyoruz ip şuanlık YildizCraftFight.aternos.me en önemli olarak skripter alımımız var bana ve ekibime yardım etmek isteyenler bana bu discorddan ulaşabilirler YagizCN#6041
  9. A

Dünyanın En İyi Sunucusu +10 kişi Aktif şu an 7/24 Açık Ve Yeni Sitemizle Karşınızda

Ya Kardeşim Alım Malım Yok Alım Yerine Yazma Anlıyormusun beniiiii !!!!
  10. A

Aternos Sunucusu Alım (Yakında Ücretli Olacak

ya git işine değerli vaktimi senin gibi boş insanla harcamam
  11. A

ya kardeşim git şeyinle oyna beni bu yalanına dahil etme
  12. A

ya kardeşim sen 11 yaşındaymışsın biz 16 17 yaşlarındayız sen gidip serveri çökerttin o yüzden boş yapma
  13. A

Merhaba Aternos Sunucumuza Alım Var Yakında paralıya geçeceğiz En Gerekli olarak Skripter aranıyor bize yardım edicek kişiler arıyoruz discord YagizCN#6041
  14. A

Craft Sky Minecraft Hub Server

sunucuda alım yok kimse ilgilenmiyor ve küfür ediyorlar bence girmeyin
  15. A

Efsane Aternos Hub

eklermisin YagizCN#6041
  16. A

REKLAM Aternos Craft Sky Yetkili alımları |16 GB RAM

dm bak erhan dm YagizCN DM SİNE BAK
  17. A

Yetkili Alımı SkyBlock Sunucusu

Merhaba Sunucumuza Rehber Youtuber Ortak ve Mimar Alımı Var Sunucumuza ilk gelen 3 kişiye VIP veriyoruz Hem Bu Yetkili Alımını Hemde VIP fırsatını kaçırmayın CraftSky İyi Oyunlar Dİler https://discord.g g/vrF2e7D
  18. A

SealNetwork>> Admin Alımı! Çabuk gelin !!! ACİL!!

demek admin alımı emre efendi bana fazla gördüğün tm öyle olsun
  19. A

SealNetwork>> Yetkilisini Arıyor.acil!!

Sunucunun İlerlemeyeciğini biliyorsun dimi ama anlamıyorsun niy ekafan basmıyor
  20. A

haaaa doğru ya sunucun kapatıldı 2 gün önce vah vah çok üzüldüm
  21. A

sen onu öyle zannediyorsun
  22. A

Yetkili Alımları Hub Sunucusu

Davet Geçersiz Değil
  23. A

YmcCraft Alımda EmeK Skyblock

Yaşınız : 16 Hiç Yetkili Oldunuzmu Nerde ne yetkisi : birçok sunucuda oldum en düşük mod oldum İstediginiz soru sorun: Aadmin Alımı Yokmu Dc niz YagizCN#6041
  24. A

Arkadaşlar Sunucuda Alım Yok ve ben eski mod um burada toplam 14 kişiyi geri çevirdi alım yok diye ve çok egoist sen bilirsiniz diyorum tabi ben bilirim sus diyor gitmeyin