Arama sonuçlarınız

1. Hüseyin07

Minecraft multiplayere basınca atıyor

Sorun başlıktaki gibi normal 1.6.2 oh ne güzel at var oynayayım diyom multiplayere basıyorum ne olsun oyun kapanıyo masa üstüne hserrorpid diye bi dosya geliyorne yapsam olmadı benden önceki konulara baktım bisürü şey yaptım olmadı olmadı kimisi tekrar yükle dedi javayı yükle dedi hepsini...
  2. Hüseyin07

Mod yükleme 1.6.1 [SORU]

Minecraft 1.6.1 de nası mod yüklenir arkadaşlar açıklar mısınız bulamadım böle bir şey ben ve modloader yükleyeceğim
  3. Hüseyin07

Benim mapım [Bir Şehir Hikayesi]

Evet senaryo şöledir çok iyi arkadaş olan Samet Emre ve Steve vardır onların pesine düsen ismi Mustafa olan mafiada elbette sonra işte siz yönetiyorsunuz UNUTMADAN NOT: Oyuna Steve adıyla girin yoksa giysi vb. gelmez LİNK : Tıkla Gelelim resimlere
  4. Hüseyin07

Connect Refused hatası

Arkadaşlar öncelikle merhaba konuma geldiğiniz için teşekkür ederim hata benim deil ben bukkit sw kurdum sonra her şey oldu giriyorum her şey oldu fakat arkadaşımı çağırıyorum connect refused hatası veriyormuş white list denedim online mode yi falseydi true yaptım olmadı yardm pls
  5. Hüseyin07

Buda nedir böyle beyaz ağaç

evet gördüğünüz gibi ve sadece mcforge ve silahtanda belli olduğuyeni madenler modu var başka yok bu ney bi söler missiniz ?
  6. Hüseyin07

Survival Dostu Arıyorum

başlıktaki gibi hem tek oynamaktan hemde fact vb. oynamaktna sıkıldım gönüllü kişiyle (10-14)yaş arası vps olan swde survival oynamak istiyom(ben sw kurmayı bilmiom ondan kendiisi kuracak) isteyen kişi Yaş Adım Skype nick Modloader veya mod eklimi bunu doldursun konuya yazsın canım çok...
  7. Hüseyin07

Turkcraft Minecraft 1.4.6 Server Hadi Gel Event Var Hadi Vip Satışları.

İp:91.121.56.80:90 Özellikler: -Sistemli Olarak Event. -Vip Satışları. -AxiTr Den Alınmıştır. -%0 Lag. -Admin İlgisi. -Odun Alani Ve Kazi Alani. -Başlangıç Kitleri Hadi Sende Gel.
  8. Hüseyin07

Faction Wars Server Açma

Beyler Bayanlar Faction Wars Server Açma Plugini Varmı Veya Nasıl Yapılıyr Yazarmısınız.
  9. Hüseyin07

Gelin Deneyin

bi oyun var bitiremedim 7. bölümden sonra yardım edin kolay zaten 7. bölüme kolay gelirsinizde sona zorlaştı yardım edin Oyun
  10. Hüseyin07

Skydaz (yardım Edin)

sıkıldım indirememekten yeter 1 mod indiriom mcde hiçbişey yok modlader varsadece indiriom setupu kuruom installed diyo oyuna giriom bişe ellemeden CRASHED yeter artık sizden isteğim neden böle oluyo çaresi yokmu Mo creatures olmadı Team fortress olmadı Kar modu olmadı(Yılbaşı modu) Sports mod...
  11. Hüseyin07

[1.4.4,1.4.5]korku Modu

Öncelikle ALINTIDIRRRR ! ! ! ! ! Sonralıkla link: http://www.medi afire.com/?y6v7y2tc0f6vhdi Olmazsa tıkla (i ila a arasındakiboşluğu silin) http://www.mediafire.com/?y6v7y2tc0f6vhdi#! Ve resimler: Kızla aynı çiftteyim delirdi adam :D:D:D Scream ve Slender arkadaşımız bunun...
  12. Hüseyin07

Serverime knk gelemiyor

Başlıktaki gibi connect refused mi ne öle bi hata varmış yani sw kapalı olur ya onun gibi gelemiyor arkadaşım yardımm
  13. Hüseyin07

Nolur Yardım[Texture]

Öncelikle buraya koyduğum için özür diliyorum texture pack yeri yok o yüzden buraya koyayim bari dedim arkadaşlar modloader yüklüorum x ray yüklüorum tex yüklüorum ateş çıkıyo mcpatcherletiyorum siyah ekran yapıyor oda ne yapcaam mcpatchersiz?
  14. Hüseyin07

LunaPark

Öncelikle %100 kendi yapımım Öncelikle link: https://hotfile.com/dl/178422527/1cb15d3/LunaPark.rar.html Sonra resimler: Üstten görünüm Gişemiz Dmxcraft arkadaşımızın istediği Tuvalet bu arada destek yerine konu açmıştım ne yapiyim lunapaka dedim malesef az cevap oldu evet resimler...
  15. Hüseyin07

LunaPark mapım için istek

başlıktaki gibi lunapark mapı yapıyorum korku treni hız treni havuz havuz kaydırağı cocuk parkı köylü vumaca büfeci ahmet amca yaptım başka istediğiniz varmı NOT:Eyer konunun gereksiz olduğuunu düşünüyorsanız özür dilerim
  16. Hüseyin07

Yardım Canavarlar Canlanmıyor

Başlıktaki gibi alıyorum yumurtayı köylü koyun vs canlanıo zombi creeper enderman vs canlanmıyor lütfen yardım edin
  17. Hüseyin07

[yardım]Mcpatcher

Arkadaşlar ben tex filan yüklüorum o tamam mcpatcher yüklüyorum onda sorun var işte mc patcherden patch a basıorum oluyor minecraft giriorum ismimi giriş e tıklıorum siyah ekran kalıyor yardım lütfen
  18. Hüseyin07

[İstek]korku modu

Arkadaşlar başlıktanda belli olduğu gibi herhangi bir korku modu istiyorum herobrine ve slenderman mod hariç herhangi bişe yapmıcak bi mob eklicek o saldırcak yani herobrine gibi olcak korku modu
  19. Hüseyin07

[ISTEK]Modloader

Arkadaşlar konusyu değiştirdim ancak başlığı değiştiremedim arıyordum buldum ancak şimdi başka biyerden bulmuştım hata veriyodu yorumdaki
  20. Hüseyin07

Yardım lazım :(

Arkadaşlar öncelikle MERHABA sorum olcak texture pack indirirken 125x123 filan diyor bu ne anlama geliyoru söler misiniz?
  21. Hüseyin07

Mod

Arkadaşlar biyerde görmüştüm yılbaşı modu vardı yılbaşı çorabı creeper baba süpriz hediye ve nuel ışığı ve nuel ağacı vs. vardı biliyosanız link atar misiniz?