Arama sonuçlarınız

1. Eysterty

Chest commands yazi problemi YARDIM ACİL

Merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi yazıların yarısı gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ? plugin kodlarında boşluk bırakmayı falan denedim ama boşluğu saymıyor ne yapabilirim ?
  2. Eysterty

chestcommands yazi sorunu

Merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi yazıların yarısı gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ? boşluk bırakmayı falan denedim ama boşluğu saymıyor ne yapabilirim ? Yok mudur bilen kimse arkadaşlar ?
  3. Eysterty

Ultra Skyblock 1.8-1.7 YENİ AÇILDI GELİN ! ultraskyblock.tk:11223

Sunucu İsmi : Ultra SkyBlock Sunucu Türü : Skyblock Sunucu Versiyon : 1.8.x-1.7.x Sunucu Ram : 4 GB Sunucu Slot : 50 | Sunucu IP | ultraskyblock.tk:11223 Sunucuda Yer Alan Özellikler -Skylord Olma (ada leveli 1000 olmalı)(uçabilirsiniz) -Vip Kitler- -Çekiliş Sistemi- -Event Sistemi- -Kendi...
  4. Eysterty

Yetkililer Bakmalı !

Direk soruna geliyim nerdeyse 2 defa serverımın tanıtımı için konu açtım ikiside açıldıktan bir kaç saat içinde kapatıldı sebebi nedir ?
  5. Eysterty

Skyblock Sunucusuna reklamcı aranır

Başlıkta belirttiğim gibi skyblock sunucuma reklamcı arıyorum. Beni skypten ekleyip bu formu yollayın Ad: Yaş: Günlük Online Süren: Bi günde servera kaç kişi getirebilirsiniz: skype: Eysterty Bu Arada Skyblock sunucumuza herkesi bekleriz yeni açıldı ilk gelen en hızlı gelişir :) ip...
  6. Eysterty

server limiti değişmiyor ?

Arkadaşlar server propertiesten değiştirsemde limit bir türlü değişmiyor ne yapabilirim pluginerle ilgisi falan var mıdır ?
  7. Eysterty

Vip uçma YARDIM lütfen

Beyler skyblock serverımda viplere fly yetkisi verdim kendi oluşturdukları adalar hariç hiçbir yerde uçmalarını istemiyorum spawnda markette arenada falan yani nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
  8. Eysterty

Pluginlerden çok iyi anlayan pluginer aranıyor

Başlıkta belirttiğim gibi skyblock serverımıza skyblock ve diğer tüm pluginleri kuracak ve türkçe editlerini yapacak biri aranıyor iletişim skype: Eysterty
  9. Eysterty

Vip kit olayı

merhaba arkadaşlar skyblock serverı kuruyorum eklentilerde bir kaç sorun var vip paket alanlara /fly kullanabilme vermeyi istiyorum ama bu fly özelliğini şu an herkes kullanabiliyor normal oyuncularda dahil 1. sorunum buydu 2. sorunum ise /vipbilgi yazınca vip paketlerinin gözüktüğü kutu açılması...
  10. Eysterty

Skyblock plugineri ARANIYOR ACİL !

Serverımda bir kaç pluginin editlenmesi gerekiyor işi gerçekten bilen usta pluginciler gelsin. skype: Eysterty
  11. Eysterty

VikingCraft Builder Ve Pluginer Alımı !

Yeni açılcak faction serverım için builder ve pluginer arıyorum skypten eklerseniz daha detaylı bir şekilde konuşabiliriz. skype:Eysterty
  12. Eysterty

pluginler kurulmuyor

Beyler world edit yüklüyorum craftbukkit serverıma server versiyonu 1.8 world edit pluginide 1.8 için pluginsin içine atıyorum dosyaları buraya çıkar dedim ama çalışmıyor plugin neden olmuyor ?
  13. Eysterty

Pvp sunucu için pluginler istek

Merhaba arkadaşlar yeni bir projem var şu pluginler lazım mümkünse bana linklerini atar mısınız ben bulamadım craftbukkit versiyonum 1.8 1-spawn noktası belirleme 2-klan kurma eklentisi 3-meslek eklentisi 4-vip paket falan oluşturabilceğim bir eklenti (saatlik kit veren bazı kitleri sadece vip...
  14. Eysterty

Istek Pluginler

Beyler biri bana 1.4.6 için; xAuth worldguard worldedit jobs warp /home /msg o tarz komutların pluginini lockette factions permission pluginlerini verebilirmi permissionu nasıl kurcam jobs pluginini ayarlamak istiyorum her meslekte kolay para kasılmiyacak yani.Birde klan kurmayı paralı yapıcam +...