Arama sonuçlarınız

1. Myrddin

Ne oldu burası ?

Selamun aleyküm beyler burası Minecraft forumu değil miydi ? Denk geldimde bir aralar burda takılıyordum yıllar 2012-2013. Ne çabuk geçmiş zaman bir ortama bakayım dedim. Nasılsınız ?
  2. Myrddin

YT Wallpaper Tasarım İsteği

Merhaba arkadaşlar sizden benim için bir wallpaper yapmanızı isticem eğer yaparasanız memnun olurum eğer yok ben bedavaya ne yapıcam lan derseniz atayım 1 dolar paypalınıza .Hemen şimdi logomu ve diğer istediklerimi paylaşıyım. Logo: http://imgur.com/XBbcwtz Kanal ismi: TeamPoseid0n Renk: Mavi...
  3. Myrddin

Steam’in Artan Oyun Fiyatlarına Tepki Gösterin!

Evet arkadaşlar geçen günlerde bizi sevindiren bir olay olmuştu steam Türk lirası üzerinden alışveriş yapmaya imkan sağlamıştı . Ve bu olay bizim için çok iyi olmuştu çünkü dolar kurunu 1.5 tl den almıştı ve böylelikle oyunların fiyatında düşüş olmuştu.Fakat steama baskı yapan oyun firmaları...
  4. Myrddin

2 Yıl Üstü Oyuncular

Merhaba arkadaşlar 2 yılı geçen oyuncu varsa yazsın merak ettim kaç kişi aktif ve 2. yılını doldurmuş. Bu arada benden eskisi varmı ?
  5. Myrddin

Alıcağım Sistem İşi Bilenler yardım edebilir

Beyler 5 güne kalmaz yeni bir pc alıcam farklı forumlarda sordum soruşturdum dedim burayada sorayım şu an sistemi size söyliyim aklımda şu an 3 kasa var alıcağımız yerde kararlaştırıcam onu Liste: BiLGiSAYAR TOPLAMA DONANIM LiSTESi KASALAR: COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MIDT ATX...
  6. Myrddin

[0.2.6]Mine Painter - Basit Heykel ve Pixel Art

Evet başka bir mod konuma hoşgeldiniz.Bu modda bir blocku şekil verebiliyorsunuz onla kalmayıp boyayabiliyorsunuz ama sadece bu blockdan öte değil tuvalları e boyayabiliyorsunuz istersenizde silebiliyorsunuz.Mod çok büyük olmadığı için anlatımıda az oldu. İndirme Kısmı Mod 1.7.2 sürümü...
  7. Myrddin

Mod Çevirmenleri Çevirmenler Aranıyor

Evet arkadaşlar bugün büyük bir adım atmaya karar verdim ve mod çevirmen takımı kurmaya karar verdim.Çok fazla uzatmadan konumuza geçelim . Çevirmenler arıyorum bir cümleyi doğru çevirebilecek kadar kendine güvenen ve yapabilecek arkadaşlar arıyorum.Yaş sorunu yok ama olgun ve saygılı bir ortam...
  8. Myrddin

Terzi Modu v1.6.4

Evet başka bir konuma daha hoşgeldiniz yabanci forumlarda dolaşırken böyle bir moda rastladım . Gerçekten güzel bir mod süslü veya değişik giysiler seven oyuncular için ideal . Modda bikinisinden cübbesine kadar düşünebildiğiniz her şey var.Ve bu giysiler craftlanabiliyor Oyun içi Resimler...
  9. Myrddin

Armor Status HUD v.1.7.10

Evet merhaba arkadaşlar yeni bir mod konumuza hoşgeldiniz bu mod yabancı bir yapım moddur. Bu mod zırhınızın ve elinizdeki aletin veya kılıcan daha ne kadar kullanabileceğinizi yazıyor . ( vakit üzerine değildir yanlış anlamayın ) Nasıl Yüklenir (İngilizce Video) *Mod Eski sürüm kullanmaktadır...
  10. Myrddin

Seed Koleksiyonu (Alıntıdır Türkçeye Çevrilmiştir)

Evet arkadaşlar başka bir konuma hoşgeldiniz , sizin için güzel seedler buldum yabancı sitelerden resimleriyle birlikte güzel seedlardı paylaşmaya karar verdim ama ingilizceydi sizin için çevirdim ve paylaşıyorum. İnşallah beğenirsiniz. 3666440496532277820 - Spider dungeonun içinde doğuyorsun...
  11. Myrddin

Athaulf_ModPack by westdarptr

Evet arkadaşlar konuma hoşgeldiniz baya bir zamandir forumda aktif değildim ama güzel bir dönüş yapmayı düşünüyordum ne zamandır ve aklıma modpack yapmak geldi . Neyse daha fazla uzatmadan konumuza geçelim.Mod Paketi 1.7.2 versiyonudur 1.7.2 seçtim çünku bazı modların daha yüksek versiyonlara...
  12. Myrddin

Geri Döndüm

Herkese merhabalar baya bir zaman önceden beri bu foruma kayitliydim en az 5 6 aydir bu forumda pek aktivitem olmadı ama yeni paylaşımlarım ile geri döndüm. Bu arada benim puan neden gitti ?
  13. Myrddin

Yeter Artık

Öncelik selamun aleyküm forum yetkililerine bir şey sölicem.Bu 3.kez oluyo dün 300 mesaja ulaştım puanım bile arttı ondan sonra bugun baktim 294 düşmüş hatta 300 mesaj diye bildirim bile gelmiş . Bu sorunun çözülmesini istiyorum.İyi Forumlar.
  14. Myrddin

Başlangıç Menüsü Minecraft Iconlari

Merhaba Arkadaşlar Herkesin Seviceği Bir Konu ile Karşınızdayım.Konum Başlıkta Okunduğu Gibi Bir Başlangıç Menüsünün Resmini Değiştirme Bunu Herkes Minecraftla ilgili İstemiştir mesela Creeper Yüzü Ghast Pig Pumpkin Gibi İşte Size Bu Dosyayı Vericem Ve Artık Başlangıç Menüsü Iconunu...
  15. Myrddin

Dirt Plus!(1.5.1)-(Forge)

Merhaba Arkadaşlar Bu Konumda Size Dirt Plus Adlı Modu Anlatıcam . Dirt Plus Modunun İçindekileri(Türkçeleştirme Bana Aittir) -Toprak Aletler -Toprak Zırhlar -Toprak Parçası (Bunla Toprak Elması Yaplıyo yiyecek olarak) -Toprak Elması (Yiyecek) -Toprak Paxel -Tahta Paxel -Taş Paxel -Demir Paxel...
  16. Myrddin

Wallpaper By: westdarptr

Merhaba Arkadaşlar Şimdi Size Blenderdan Yaptığım Wallpaper i Vericem Zip Olarak İnicektir İcinde 2 Tane Wallpaper Vardır . Sizden Tek İstediğim Eğer İmzanıza Koyarsanız Yapanın Adını Yani Benim Adımı Koyarsaniz Sevinirim. Belki Başka Şeyler de Gelebilir Mesela Kara Kalem Çizimi Mesela Link...
  17. Myrddin

Beraber Adv

Merhaba Arkadaşlar Benle Bir Adv Map Yapicak Kisiler Ariyorum Map ta birkaç bina yaptım tower lar filan orta cağda geçiçek skype zorunlu isteyenler skypetan eklesin skype: westdarptr1
  18. Myrddin

StickSoft Gaming

Merhaba Arkadaşlar arkadaşlarımla kurduğum bir channeli paylaşıcam şimdi Channel: Channelima Git 1000 Subscribe Yani Abone Oldugunda Çekiliş Olucak Oyun steam Üzerinden Verilicektir 14 yaşınadyım ama sesim ince beyler çoçuk sanmayın Her Gün Düzenli Videolar Gelicektir Acemice Gameplay videoları...
  19. Myrddin

Çekiliş

Merhaba arkadaşlar kanalımızda 1000 subscriber yani abone olduğunda çekiliş yapıcaz dota 2 vermîcez güzel oyun vericez . Bu arada sesim videolarda ince çıkıyor küçük sanmayın. Kanal Linki: http://m.youtube.com/user/TheStickSoft
  20. Myrddin

Origin offline Mode Sorunu

Merhaba Beyler Ben Origin Kullaniyorum 3 4 gündür origin offline mode gözüküyo oyun oynayamıyorum (bf3 crysis3) crysis 3 aldim daha yeni 2. gün origin offline oldu google a sordum kaç tane siteye baktim baya çözüme baktim bulamadim son silip yeniden yükliycem oyunlari yedekliycem silmeden önce...
  21. Myrddin

SebzeSteve (PhotoFiltre)

Merhaba arkadaşlar şimdi size photofiltre studio x sürümüyle yaptigim bir resmi göstericem bana göre ilginç ve güzel oldu . Eleştirilerinizi bekliyorum http://dosyaresim.com/dosyalar/21205-sebze steve.jpg
  22. Myrddin

CraftDeadGaming (Youtube Channel)

Sa arkadaşlar şu an sizinle yeni açtigim ve surekli ve hizlica videolar yükliycegim channelimi paylasicam. Chanelda sadece minecraft videolari degil baska oyunlarinda videolari olucak tanıtım gameplay rehber vs Suan videolar yukluyorum Subscribe Olursaniz Sevinirim Ve Videolari Likelarsaniz Çok...
  23. Myrddin

Eldaria Island 1.4.7 [Alıntıdır]

Sa arkadaşlar şimdi size Aurelien_Sama nın yaptığı bir survival ısland mapini anlaticam Map survival,creative ve hardcore oyun modlariylar oynanmaktadir 3'ünü sizin için linklelerini koyucam . Mapin Gerçek...
  24. Myrddin

Laptop Sorunu [Acil Yardım]

Selamun aleykum beyler ben bi laptop aldım 1 kaç ay oldu fiyatı 2500 lira intel i7 2gb ekran karti 8gb ram filan iyi bir bilgisayar sony vaio şimdi açıyorum ben vaio simgesi geliyo altta bisiler donuyo aciliyor laptop ama görüntü yok sadece mouse var acaba sorun nerden kaynaklanıyor
  25. Myrddin

Sphax Technic

Sa arkadaşlar sizden bir isteğim olucak şu sphaxin technic texture packini bulursaniz 128x128 link verirmisiniz .Acil