1.10

1. SolidSteed

Çözüldü - Crash alıyorsanız bakın

Eğer Forge aşağıdakine benzer bir hata veriyorsa ve crash yiyorsanız siz de dediklerimi yapın .minecraft'a girip config isimli klasörü silin bu kadar basit :/
  2. A

Pluginli Klasik Survival Sunucumuza Mimar Aranıyor 2 Adet

Minecraft Klasik Survival Kurduk Mimar Lazım Eğer Yapın İyiyse Gel Test Edelim Mimar Ol :) Tabi Birde Amacımız Var Amacımız = Şehir Yapmak Sunucu İP Adresi : 178.63.102.54:31467 Sunucu Sürümü : 1.10.x Sabrını Sınamak İçin Ufak Bir Test Ediceğiz Simdiden Haberin Olsun :) İyi Eğlenceler
  3. A

Minecraft Klasik Survival[Pluginli,Alınmadı]

Minecraft Klasik Survival Kurduk Mimar Lazım Eğer Yapın İyiyse Gel Test Edelim Mimar Ol :) Tabi Birde Amacımız Var Amacımız = Şehir Yapmak Sunucu İP Adresi : 178.63.102.54:31467 Sunucu Sürümü : 1.10.x Sabrını Sınamak İçin Ufak Bir Test Ediceğiz Simdiden Haberin Olsun :) İyi Eğlenceler
  4. A

Survival Sunucusuna Alım[Alınmadı]

Aternos Sunucumuzu Açtık Bize Yapı Fikirleri Verebilecek Ve Yapılarda Yardım Edebilecek Bir Mimar Lazım Sunucu IP Adresi : Afesyarda.aternos.me Sunucu Sürümü : 1.10.2
  5. xWisart_

Yardım Çerçeveye Sağ Tıklayınca İtem Veren Skript

Arkadaşlar bir çerçeve yapmak istiyorum ve çerçevenin içine örneğin 16 tane ekmek koyacağım ve oyuncular bu çerçeveye sağ tıkladığında 16 tane ekmek alacak. 2. kez sağ tıklamayı denediklerinde "Bu eşyayı yalnızca bir saatte birkez alabilirsiniz" diyecek. Yardım edebilecek misiniz? Lütfen çok...
  6. Hermapheodios

Yönetim ekibi & Mimar arıyorum. İletişim ayrıntılarda..!

Merhabalar, yapım aşamasın da olan sunucuya yönetim ekibi arıyorum. Ayrıntılı bilgileri bana ulaşarak alabilirsiniz.. İletişim & Discord : qN5KkZd ( Bağlantı kodu )
  7. furquan

1.10 Expert Mod Paketi için yardım lazım. +15

Merhaba dostlarım,hemen konuya giricem uzatmadan.Başlıktan da anlayacağınız gibi 1.10 da bir mod paketi yapıyorum.FTB Infinity Evolved mod paketini biliyorsunuzdur.Bir komut yazarak bütün yapımları zorlaştırabiliyosunuz. Bende böyle bir mod paketi yapmak istedim.Vanilla minecraft tan çok...
  8. E

Önemli Bir Plugin Paketi (İstek)

Merhaba Gençler. Ben bu EfsaneCraft'ın (Eğer bilen varsa tabii ki) plugin paketinin sadece listesini yapabilecek varmı. Yani Hangi pluginler var bu server'da. Çok iyi bir pluginleri var yani nasıl desem /seviye komutu çok iyi yani ben tüm pluginlerin adlarını istiyorum.Bulabilecek varsa gerçekten...
  9. bertek41

Mysterious 1.8 1.9 1.10 CS:GO Minigame

> Mysterious CS:GO Minigame Sunucusu > 50 Slot 6 Harita > En Az 4 En Fazla 20 Kişilik Haritalar > 1.8 - 1.9 - 1.10 Hepsinde Oynayabilirsiniz Ama Önerimiz 1.8'dir Texture Pack Açısından > /rp Yazarak Texture Packi Kurabilirsiniz > Texture Pack Kurmadan Oynayamazsınız > IP: 94.23.255.61:25187 > En...
  10. bertek41

MysteriousCraft 1.8 - 1.9 - 1.10

> 32 Slot Gerçek Tamamen Türkçe SkyBlock Tadı! > IP: MysteriousCraft.Nitrado.Net > İster 1.8 İster 1.9 İstersen 1.10 Hepsiyle Sunucumuza Girebilirsin! > En İyi Hile Koruması Rahatca PvP ni Atabilirsin! > Adan 1000 Level Olunca SkyLord ve 50000 Level Olunca SkyKing! > Youtuber / Reklamci /...
  11. crafter_alperen

Essentials - EssentialsX | Türkçe karakterli mesaj dosyası

Sizler için uğraştım ve tüm essentials mesajlarını türkçe karakter(ğüşıöçİ) kullanarak yeniden düzenledim. Bu sırada gözüme çarpan saçma sapan çevirileri de düzelttim. messages_en.properties dosyasını Essentias (veya EssentialsX) jar ınızdakiyle değiştirin ve sunucunuzu yeniden başlatın. İşlem...
  12. crafter_alperen

ViaVersion | Sunucunuza farklı versiyonlardan girişe izin verin !

EKLENTİNİN GÖREVİ Bir versiyon ile başka versiyona bağlanılmasına izin vermek Örneğin : 1.8 Bir sunucuya 1.9 ve 1.10 kullananların girebilmesini sağlar. 1.8/1.8.8 sunucu ile 1.9/1.9.1/1.9.2/1.9.3/1.9.4 sürümlerinin bağlanmasına izin verebilirsin. 1.9/1.9.2 sunucu ile 1.9.1/1.9.2/1.9.3/1.9.4...
  13. crafter_alperen

1.8 PvP for 1.9 and 1.10 | 1.8'deki PvP Deneyimini 1.9 ve 1.10'da Kullanmaya Devam Edin !

ÖZELLİKLER Saldırı soğuma süresini kaldırır. Bloklamayı ekler. Oyuncularda çarpışmayı kaldırır. Eşyalar için eski saldırı hasarları kullanılır. Enchli Altın Elmalar eski şekilde kullanılabilir (yapım tarifi dahil) Altın elmalar eski şekilde kullanılabilir. Otomatik olarak iksir standına 64 Blaze...
  14. serkang

1.10 Oynamak İsteyenler Konuya Gelebilir.

Konuma hoşgeldiniz sevgili forum kullanıcıları ( :D ). Ben Serkan sıkıldığımız için arkadaşımla sunucu kurduk. Gizli labaratuvar yapıyoruz ama 2 kişi oynamakta sıkıcı oluyor.O yüzdende buraya konu açma gereksinimi duydum. Sunucuya herkesi davet ediyorum. Sunucu İp'si : lab.serv.nu Konuya...
  15. Z

* Mini Kale * | Rate ver Geç!

#Harita Tamamen Şahsım Tarafından Yapılmıştır ve Hiçbir Alıntı Yoktur! # | 10 Üzerinden | Rate vermeyi Unutmayın!
  16. ManOfDemo

Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

:VV: Firecraft`a Hoş Geldiniz! :VV: Başvurular: [email protected] (Detaylı bilgi için "Başvurumda ne yazmalıyım?" başlığını okuyun.) %100 Vanilla Survival™ TANITIM Bukkit serverlardan pluginlerden ve viplerden sıkıldınız mı? Güzel bir ortamda minecraft oynamak paylaşmak ve yeni...
  17. K

Minecraft 1.10 Hardcore Survival #1 Dağ Evi

Merhaba arkadaşlar bir videoda daha sizlerle birlikteydik. Lütfen ABONE olmayı ve LİKE atmayı unutmayın.
  18. AdexTR

Ön Gösterim Minecraft 1.10 Ön Gösterim 1

Sonunda vakit geldi, bu hafta Minecraft 1.10 ön sürümünün ilk defa gösterildiği hafta. Final Minecraft 1.10 güncellemesi ve "Hata Takipçisi"ne rapor edilen hatalar; alınan geribildirimlere bağlı olarak yayınlanıyor. Korkunç bozukluklardan oluşan, tespit ettiğiniz hataları ve oyun crashlerini...
  19. MinecraftModları

16w20a BETA Sunucusu Çok Yakında!

Türkiye'de ki ilk 16w20 sunucusunu kurmaya çalışıyoruz ki bu biraz uzun sürecek Sunucu Özellikleri; (Değiştirilebilir!) 10 Kişilik Süre 10 Gün veya 30 Gün Creative Açık PvP Açık Crack (Premium açılacaktı fakat üyelerin çoğusunda premium hesap yok.) Sunucu Adı: "Kuantumcu" Sunucu Adresi...
  20. MinecraftModları

16w20a Detaylı Anlatım (Güncelleniyor.) Komutlar vs.

Evet beyler 1.9 çıktığı zaman demiştim ki 1.10 gelecek diye ama inanılmamıştı. Herkes 2.0 gelecek zannediyordu ama biz biliyorduk (?) Şimdi Snapshot 16w20a ile gelen yeniliklere bir göz atalım! +Kutup Ayısı Eklendi. +Elder Gardiyan, Kara İskelet, Kedi ve Tüm At Çeşitleri'nin yumurtaları menüye...
  21. YunusLP

Minecraft 1.10 Videolu Anlatım

Hepinize Selam Millet Ben Yunus Umarım Videomu Beğenirsiniz Beğenirseniz Kanalıma Abone Olmayı Ve Videoya Like Atmayı Unutmayın İyi Seyirler...
  22. Jakinda

Minecraft 1.10 İlk Snapshot 16w20a !

-Herkese merhaba. --Bilgisayara yeni geçtim her zamanki gibi 1.10 yeniliklerine baktım ve sitede ilk snapshotın yayınlandığını gördüm.Direk oyuna girdim.Yenilikleri zaten takip ediyordum ki güzel yenilikler geldi şimdi size incelediklerimi sunacağım. 1-Oynanış olarak kontrollere yeni bir şey...
  23. AdexTR

Anket Minecraft'ın Yeni Sürümü 1.10 Hakkında Tahminler

Merhaba arkadaşlar! Yaklaşık 1 ay önce 1.9 sürümüne tam olarak kavuştuk ancak 1.10 sürümü hakkında henüz net olarak bir bilgi yok. Yeni gelen snapshotlarda çok büyük değişikliklere yer verilmemiş henüz. 1.9 güncellemesinin genel adı Saldırı Güncellemesi olmuştu ve çift el eşya kullanımı...