Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:VV: Firecraft`a Hoş Geldiniz! :VV:

Başvurular:
[email protected]
(Detaylı bilgi için "Başvurumda ne yazmalıyım?" başlığını okuyun.)

%100 Vanilla Survival™

TANITIM

Bukkit serverlardan pluginlerden ve viplerden sıkıldınız mı? Güzel bir ortamda minecraft oynamak paylaşmak ve yeni arkadaşlıklar mı kurmak istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz!

**************************************************************************************************************

Amacımız:
Hermitcraft ve Mindcrack gibi bir server kurup insanların uyum içinde eğlenebileceği güzel bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Başvurumda ne yazmalıyım?

[email protected] adresine gönderilen başvurulara daha hızlı cevap verebiliriz!
Cevaplarınıza özen gösterirseniz aramıza katılma şansınız daha yüksek olacaktır.^_^
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-(Zorunlu değil) Skype:

-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin?
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır?
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın?
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı?
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun?
-Server hakkında ne düşünüyorsun?

-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin?
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun?
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir?

Açılış tarihi:
Server`ı istediğimiz nitelikte oyuncuları bir araya toplayıp güzel ve sürekli bir ortam sağlayana kadar kişisel bilgisayarlarımız üzerinden koşturacağız. Başvurularımızda yeteri kadar oyuncu toplayana kadar whitelist`i kapalı tutacağız (herkes girebilecek). ^_^
-Host önerilerini bekliyoruz :ha:

Kaç kişi oynayacak?
Başvurularımız sonrası açılacak whitelistli serverda 10-15 kişiye kadar alım yapacağız. Daha sonrasında başvurularını beğendiğimiz insanları ve oyuncuların uyum sağlayabilecek yakın arkadaşlarını whiteliste ekleyeceğiz.

Server Kuralları:
Serverımızda diğer serverlarda olduğu gibi küfür, aşağılama, Yapılanları bozma, Hile kullanma gibi davranışlar hoş görülmemekte. Kick ile tek uyarı yapılıp ikinci olumsuz davranışta ip ban atılmaktadır.

Bukkitsiz server mı olur?
Claim, lapis, faction, ipeksi spawner ve benzeri, minecraftı duygusuzlaştıran, insanlar arası ilişkileri ve güveni bozan ve sizi mutlu eden şeyleri değersizleştiren eklentileri kullanmıyoruz. Serverı spigot üzerinden koşturup sadece girişlerde güvenlik amaçlı şifre eklentisi kullanacağız.

İyi zaman geçirmek survival`in zevkini yaşamak isteyen herkesi bekleriz.

---Siz de yaratmanın zevkini yaşayın!

----Vip üyelik, premium hiçbir ekstra avantaj veya dezavantaj yok! Herkes eşittir!

---Başkalarına yaptığınız iyilikler, gösterdiğiniz hoşgörü ve saygı eninde sonunda olumlu olarak size geri döner!

---Yaşadıklarımızdan sonra artık whitelist! ^_^

Başvurular: [email protected]

Hermitcraft ve Mindcrack gibi serverları örnek almaktayız

Önceki dünyalarımızdan kareler:)

:cay:Hocam iyi forumlar

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel server form gönderebilirim :D

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Buildler güzel. Türkiye'de nadir de olsa böyle sunucuları görmek hoş lakin ülkemizin insanlarından ötürü oyuncu sıkıntısı yaşanabilir. Çünkü herkes kolaya kaçtı, hard sunucu yok. Survivalda bile bazen lapislere denk geliyorum bu derece bir ortamda böyle sunucular :)

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Kullanıcı adı: MustafaPvP_TR
-(Zorunlu değil) Skype: mustafagok42000
-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? Ev Yapmayı , Küçük Yapılar Yapmayı, Sistem Oluşturma

-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır? Oyuncular İle İyi Geçinirim Beraber Oynarız
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın? En Az 4 Senelik Geçmişim Var Minecraft İle
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı? Provanas , Kral Survival , İkonia Network Vs Bunlar Çok Tutanlardı
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun? Yapı Buildleri Çok Hoş Ne Zamandır 1.10 Sürümlü Türk Sunucusu Arıyordum Hilesizdir Diye İnanıyorum
-Server hakkında ne düşünüyorsun? Buildler Hoş İlk 1.10 Survival Türk Sunucusu Olması Hoş Tutacağını Sanıyorum

-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? tabii ki Hayır Daha Çok Onlardan Esinlenir Geliştiririm. :)
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun? NDNG - Enes Batur , Orkun Işıtmak , Ruhi Çenet , Oyun Portal Vs.
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir? Evet Şu Ana Kadar Bazı Sunucularda Rehberlik Ve Builderlik Yaptım Adam Bana Güvenerek OP Verdi Ve İşine Gitti O Derece Yani :)

Hoşnutkedi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler gerçekten çok güzel.Birde bunları yaparken doğal ortamı korumanız,gerçekten çok hoş doğrusu!:)

Cheslav

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer konsepteki sunucular sıkmıştı bu iyi geldi.

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer whitelist açıksa adım DarkNess benide ekle geleyim hemen

Kullandığın skript nedir??

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seed ve host önerisi olanlar yazabilir. Benim bulduklarımın bazıları şunlar:

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
-Kullanıcı adı:Eskiden adım Wedral dı şimdi iRektShine
-(Zorunlu değil) Skype: Yok
-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? Survival,Build ve ara sıra pvp severim
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır? Duruma göre değişir kötü ise kötü davranırım

-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın? 2012
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı? Sizin serverda oynamıştım
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun? İlk ben sizin serverda oynamıştım çok beğenmiştim ama kapanmıştı
-Server hakkında ne düşünüyorsun? Çok güzel bir server
-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? Asla
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun? Minecraft takip etmiyorum
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir? Evet

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Host olarak rabisu yu kullanacağız gibi görünüyor. 20 slotluk demir paket bize uygun. Bugün yarın sunucuyu hazırlayıp hep beraber başlarız.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

-Kullanıcı adı:ArifK
-(Zorunlu değil) Skype:Yok
-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? :Tek kişilikte iken ise survivalda pek oynamam ama oynadığım zaman build ağırlıklı ve az bir şey sistem.
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır?:Karşımdaki kişi naıslsa ben de öyleyimdir. Karşımdaki kişi düzgün biri ise kendimi direk sevdiririm.
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın?:3 veya 4 sene oldu.
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı?:Minecrafta ilk başladığımda bir şey bilmiyordum minecraft türk server yazıyordum factions serverlar çıkıyordu oynuyordum kendi başıma öğrendim.Bir süre sonra minigameslere başladım hide n seek ağırlıklı infection falan vard.Skybloğa başladım 1.5 veya 2 sene öyle sürdü.Şimdi de farklı içerikleri olan serverlar arıyorum.Arkadaşlarımla bir gün bi face grubunda ufak survival bi sunucu açılmıştı vanilla 1 2 saat bedava olan.Orada biriyle tanıştım hâla onunla ara sıra hamachi üzerinden survival oynuyoruz.
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun?:Böyle farklı şeyler yapan serverları severim.Ayrıca Hermitcraft gibi düzgün kişilerle dostlarla survival yapmak hoşuma gidiyor.Pluginli serverlarda sevmediğim şey şu PvP denen şey.Çıkıyorum adamlar dolaşmaya izin vermeden editli setleri ile kesiyor umarım burada pvp açık değildir.
-Server hakkında ne düşünüyorsun?:Sunucu burdan bakınca güzel gözüküyor ama whitelist sunucu pek idare edilemez kapanır diye düşünüyorum tabii kendi paranızla ilerletmez iseniz.
-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin?:Bana ne yapıldıysa onu yaparım eğer abarttıysa ben de bozarım.Eğer ki defalarca yapıyorda üşenmem beterini yaparım..Yani sinirlenince volkan gibiyimdir gerçekte de.O yüzden düzgün kişiler olsun :)
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun?:Önceden çok takip ediyordum ama şimdi hepsinin gözü abonelere like larda.Pvp çekmeyen ve çektiği videoda cahil olan kişiler dışında tüm gördüğüm düzgün kanalları takip ederim.Hiç abonelikten çıkmayacağım olanlar Türk:Bfchickengamers Yabancı:Grian Logdotzip xismuva
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir?:Tabii ki de.Zaten bana güvenmeyip kötü şeyler yapanları fena yaparım :)
Ayrıca başvuruyu e-mail üzerinden de başvuru yapacağım.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi