1.12

1. M

Yardım 1.8 Paketi 1.12 'ye çevirmek mümkün mü ?

Merhabalar herkese.Önceden açtığım 1.8 sunucumu 1.12 sürümüne adapte etmek istiyorum.İntelliJ İdea üzerinden bu işlemi yapabilir miyim ? Yaparsam nasıl yapılıyor ? Yardımcı olanlara şimdiden sonsuz teşekkürler.
  2. ZeusNetwork

ZeusNW --> 1. Sezon | Emek Skyblock | Yeni Nesil Sistemler | P2W Yok | 1.8-1.12

-SlimmWEB'e konu tasarımı paylaşımları için teşekkürler. Görseller
  3. SelimSungur

BİR EFSANENİN DOĞUŞU => op skyblock=> her gün saat 20.00 da event=> Efsannen'in doğuşuna sende şahit olİP:116.202.196.22:26810

CYRIA NETWORK BİR EFSANENİN DOĞUŞU /WARP yazarak heryeri gezebilirsin /WARP EDİT den kolay para kazanabilirsin bilirsin para herşeydir /ADAKİT ile başlar başlamaz büyük bir servete sahip olursun...
  4. selcukwashere

RedLand SkyBlock | 1.8 - 1.12 | play.redland.cf | Gunde 4 event! | /scmarket, /lonca, /pvpmarket, /ihale ve dahası

Sunucumuz Sunucumuz 28.07.2020'de tamamen açılmıştır. Lobi ve SkyBlock olarak hizmet vermektedir. Sunucumuz PvP yönelimli bir sunucu olup, aynı zamanda SkyBlock zevki vermeyi amaçlamaktadır. Sunucumuz birçok sisteme ve özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile amacımız sizlere iyi bir oyun zevki...
  5. J

Yardım Minecraft

Yaklaşık 4-5 yıl kadar önce minecraft'ı bırakmıştım. Neyin ne olduğunu ve tüm hesaplarımı unuttum bir hesap açıp rastgele bir sunucuya girdim en ufak bir komudu bile hatırlamıyorum. Önerebileceğiniz bir sunucu var mı? Faction oynamak hoşuma giderdi, bol sistemli bir sunucu öneriniz varsa...
  6. balkanmcx

Konu kapatılsın!

KONU KAPATILSIN YENİ SÜRÜM YENİ KONU EKLENECEK.
  7. InfernoNW

Play.InfernoNW.network / 1.12.2 / Gerçek Hard Skyblock / Kristal Sistemi / Mükemmel Ekonomi / Pet Sistemi / Sürekli Yenilikçi

Sunucumuz 27.05.2020 tarihinde resmen açıldı. Sürekli yeni güncellemelerle daha iyi hale getirmeye devam ediyoruz. Kafa Düşürme / Taş / AdaKit / Vote / Dc Doğrulama gibi yeni oyunculara destek vermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de HARD mantığını kaybetmemek için sürekli yeni gelen dengelemeler...
  8. C

Christy Network yetkili alımı geri dönüyoruz!

Merhaba, ben Christy bu konuyu neden açtım derseniz size Christy Network sunucumuzun resmi discord'unun linkini vereceğim https://*/YXCvuA neden discord adresini veriyorum derseniz yetkili alımları başladı isteyenler şimdiden yerini alsın derim iyi günler dilerim... (discord adresinde * yazan...
  9. YasinBeys

Devrim Yaratıcak Faction! | Yapı Sistemi - Özel Büyüler - Özel Yetenekler - Klan Savaşları | Nazdrovya.batihost.net 1.8 / 1.12

Öncelikle merhaba değerli forum.gamer.com.tr sakinleri, SİSTEMLERİMİZ GÖRSELLER NOT Öncelikle hepinizden özür dilerim arkadaşlar Windows'u Etkinleştir yazısı için. Arkadaşlar burada paylaşamadığımız bir sürü sistemimiz sizleri sunucumuzda bekliyor. Paylaşamamızın sebebi...
  10. Trazx51

Mahzen EmekSkyblok Un Zirvesi | YETKİLİ ALIM | 2X KREDI kapanmamak üzere Aktif | Play.MahzenNetwork.Com

IP ADRERSI Play.MahzenNetwork.Com SURUM 1.8 1.12 SLOT 200 İŞLEMCİ : 4 CEKİRDEK RAM : 16 GB
  11. FocusNetwork

Gönüllü Mimar Aranır

Sayın forum-gamer üyeleri herkese selamlar.Sunucumun mimarının bilgisayarı bozulduğu için gönüllü bir mimara ihtiyacım var.Mimar olmak isteyen varsa lütfen benimle discord üzerinden iletişime geçsin.FleXxius | Focus Network#5872
  12. mainstein

ViridianMC Faction Sunucusu 1.8-1.12 [ALPHA]

Resimlerde Yer Almayan Güncelleme V0.1 -Backpack eklendi -Bounty sistemi eklendi -Sanal markete geçildi -Kitlere buff yapıldı -Edit itemleri elde etme yolları arttırıldı -Market fiyatlarına revize uygulandı -Ekonomi araçları arttırıldı 1 Adet Moderator 2 adet rehber alımı yapılacaktır...
  13. FocusNetwork

Önere bileceğiniz 1.12.2 sunucu için klan plugini.

Arkadaşlar selamlar ben araştırma yaptım fakat bir türlü 1.12 için klan plugini bulamadım.Bir tane buldum o da clans plugini fakat.Onun prefixinde sıkıntı var.Oyuncular klan kurucunda klan ismi rütbe veya yetki taglarını kaldırıyor kendi tagını ekliyor.Düzeltmeninde bir yolu yok,configden ayarı...
  14. QBos_

-[ babayev.keyubu.com ]- Emek Skyblock Deneyimi İçin Sende Gelsene !

➤ İp : babayev.keyubu.com ➤ site : babayev.denince. biz ➤ sürüm : 1.8.x
  15. İnventive

İnventive Mimar Takımı | * BEDAVA * Çakma Lobi

Hepinize merhaba sevgili forum üyeleri. Öncelikle bir önceki konumuzda siz forum üyeleriyle tanışmak bizim için büyük bir zevkti. Birkaç gün aradan sonra yepyeni bir haritayla karşınızdayız. Harita sürüm olarak 1.12 ve üzeri için uygundur. Yine önceki konumuzda olduğu gibi bu haritanın indirme...
  16. ege753TR

Konu silinsin

Konu silinsin
  17. xWisart_

Yardım Çerçeveye Sağ Tıklayınca İtem Veren Skript

Arkadaşlar bir çerçeve yapmak istiyorum ve çerçevenin içine örneğin 16 tane ekmek koyacağım ve oyuncular bu çerçeveye sağ tıkladığında 16 tane ekmek alacak. 2. kez sağ tıklamayı denediklerinde "Bu eşyayı yalnızca bir saatte birkez alabilirsiniz" diyecek. Yardım edebilecek misiniz? Lütfen çok...
  18. MephistoGG

PARADOX - Emek tarzı survival server! - 1.11 - 1.12 - 1.13 - 1.14

PARADOX SURVIVAL SUNUCU! Kendimi ve Sunucuyu övmekten ziyade daha gerçekçi bir şekilde izah ediyorum. Ama şunu söylemeliyim ki size ciddi anlam da emek isteyen ve kaliteli ortamı olan bir oyun deneyimi sunacağım.. Sürüm: 1.11-1.12-1.13-1.14 Kapasite: 20 Slot ip adresimiz: paradox.mcsunucum.net...
  19. ape2win

Hangi Sürümde Server Açmalıyım?

Birkaç ay içinde açmayı düşündüğüm bir sunucum var. Bunun için sadece deneyimli arkadaşlara danışmak istedim sürümle ilgili. Örnek olarak, 1.8 ile 1.12 arasındaki farklar nelerdir? Oyuncu sayısı, kazanç gibi şeyleri arka planda tutuyorum. Öncelik serverin güzelliği benim için. Buna göre...
  20. xsodyumx

silinebilir kapanalı 7 ay oldu

-silinebilir-
  21. korkugunu

play.ValeMC.com | Emek Skyblock | Tezgah/ValeCoin/Banka Sistemleri ve daha fazlası | Kalitenin En İddialı Olduğu Adrestesiniz!

Açılış Tarihi: Çok yakında
  22. hotshot

DiamondCraft.Keyubu.Com | 1.8 - 1.12 | Faction geri döndü | Zula'daki + basma sistemi! | Kasalar | Rütbeler | Görevler | Edit | Jackpot | Koruma | ...

RESİMLER: Spawn: Arena: Kasalar: Çiftçi: Atölye: SİSTEMLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI: Koruma Sistemi : Bu sistem item koruma sistemidir. Şöyle çalışır; öncelikle atölyeye gidip korumacıdan koruma kitabı almanız gerek. Sonra bu kitabı korumak istediğiniz eşyanın üstüne getirip basıyorsunuz. Evet...
  23. Madeindead

mc.RavenTR.com | OPSkyBlock | JackPot | AdaKit | /PShop Oyuncu Pazarı | /Market | /SCMarket | Kasalar | /Event Takvimi | Edit Kazı Alanı | /Discord |

mc.RavenTR.Com / Website: Tıkla
  24. P

Hellforce Alımları Başladı

Sa beyler sunucumuz sıfırlandı ve alımlar başladı alım olan yetkiler reklamcı mod rehber ortak sunuccusu olması lazım sw ip hellforce.batihost.net site hellforce.mc.tc Not: Sunucuya Girmek İçin Siteden Kayıt Olma Zorunludur !