1.14

1. BadActive

Minecraft 1.14 oyuncu sayısı

Merhaba değerli forum üyeleri, yakın zamanda yeni açılan sunuculara nazaran gayet tadında bir hub(Şuanlık faction ve survival) sunucu açmayı planlıyorum. Ortaklarım 1.14 sürümünde fazla oyuncu alamayacağımı, çoğu oyuncunun bilgisayarının kötü olduğunu ısrarla belirtiyorlar. Bence 1.14 ile...
  2. cumagünü

Yeni Minecraft Projem

Merhaba arkadaşlar, sunucu Hayatta Kalma ve devamlı gelişmeye dayalı bir serüven olacak. Bu serüven eklentiler ile daha da şımartılacak ve bu şekilde tadından yenmez bir serüven ortaya çıkacak. 1.14 vanilla ile başlayacak sunucu ve dediğim gibi eklentiler ile devam edecek. kurallar, amaçlar...
  3. cumagünü

Bir efsane'nin başlangıcı mı?

Merhaba arkadaşlar, evet bir efsane yaratıcaz (mı?). Bu efsane nasıl mı olacak? Başlangıçta 1.14 vanilla ile olacak eğer ileride istenirse eklenti eklenebilir. kurallar, vb. oyundaki oyuncularla belirlenecek oylama sistemiyle. Sunucuyu 5 kişi alınınca açılacak. sunucuya alım ise başvuru...
  4. Onurbey034

Acaba 1.20 sürümü çıktığında

Artık 1.14 ve üstü server sürümleri görebilecek miyiz? zaten bi sunucu açıyosunuz aylar sonra ya kapanıyor ya sıfırlanıyor bari son sürümlerde açın oynaması zevkli olsun sıkılmadınız mı yıllarca aynı şeyleri yapmaktan? bi sunucuya girdiğimde maximum 20 dakika dayanabiliyorum. Eğer biliyorsanız...
  5. Pluginsel

MC.HYPE.TC | MINECRAFT 1.14 SURVIVAL | Premium Sunucu | Köylü mü Olacaksın Yoksa Yağmacı mı?

Sunucudan Görseller IP: MC.HYPE.TC
  6. efekec55

Ramazan Sunucusu

İyi günler, ramazan ayında zamanının hızlı geçmesi için bir sunucu açacağım. Sunucuda güzel bir ortamı sağlayacağız. Tamamen adaletli bir sunucu olacak sunucuda herhangi bir plugin olmayacak ve sunucu minecraftın en son çıkan 1.14 sürümü olacak,. Sunucu türünün nasıl bir şey olmasını isterseniz...
  7. Pluginsel

Minecraft 1.14 Vanilla Server - Başvurular Açık!

Birkaç gün içerisinde Minecraft 1.14 Vanilla sunucusu açacağız ve başlangıç için yanımıza birkaç kişi daha almayı düşünüyoruz. Survival'ı sevip katılmak isteyenler Discord'dan bana şu formu göndersinler; Nick: Yaş: Premium Hesabın Var Mı? Discord Hesabım: PluginerTR#3833