1.14

1. D

İstek Texture Ekleme Plugini

İtemlere istediğim gibi texture ekleyebileceğim bir plugin var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
  2. FurkannSB

İstek maaşal skripti

BSKYBLOCK pluigni kullanıyorum. ada seviyesi 20 olunca /maaşal yazılınca 10k bakiye eklenmesini istiyorum yapabilir misiniz :) Sunucu sürümüm 1.14.4
  3. XArtistt

play.rina-craft.com UOPSkyBlock Serveri KALİTE TESADÜF DEİLDİR !

Sunucu IP Adresi: play.rina-craft.com Oyun Sürümü: 1.8 - 1.14 Sunucu Slotu : 120
  4. xEndFlame

EndFlame Network | Yeni Nesil Emek Skyblock | 1.8 - 1.14

EndFlame Network Emek Skyblock 1.8 Emek Skyblock 9 Adet Yeni Rütbe Kırıktaştan 1 Dakikalık Uçuş Kağıdı Çıkıyor /adareklam İle ada Warplarınızın Reklamını Yapabilirsiniz Banknot Sistemi Hergün Saat 20:00 da Event ! Otomatik Envoy Eventi Play.EndFlame.Tk
  5. B

ManCraft | man-craft.keyubu.com (Survival 1.8 - Ucuz Vipler - JackPot Sistemi - Rütbe Sistemi

man-craft.keyubu.com
  6. I3itchPlease

Minecraft Sunucusu'nda Builder Olarak Çalışabilirim. (İsteyenler yorum yazsın.)

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Forumda yeniyim ve eğer sunucusu olupta builder ihtiyacı olan biri varsa beni çağırabilirsiniz. 1.8 - 1.15 arasındaysa çağırabilirsiniz.
  7. MuzafferKanlI

MinecraftPE 1.14 Survival Sunucusu

Selam millet ben Muzaffer. Bugün sizlere ben ve 5 arkadaşımla beraber oynadıgımız survival sunucusunu tanıtacağım.Öncelikle 2 kişi daha almak istiyoruz. Özellikler: -Kasaba: Bu mekan bizim ana merkezimiz. Kendi baselerimize gitmeden önce burada gelişeceğiz. -Marketler: Marketler kasaba...
  8. Reyretee

Yardım Observer yasaklama

Merhaba arkadaşlar sunucumuzda observer kullanımını yasaklamak istiyoruz bunu uygulayabiliceğimiz bir plugin ya da komut var mı?
  9. SolidSteed

Purgatory - Beklediğinizden daha fazla özelliği olan bir sunucu! - Elementleri kontrol ederek çok oyunculuya bakış açınızı değiştirin!

,HAKKIMIZDA Biz, yaklaşık 3 yıldır ardı ardına deneme avatar-survival sunucuları açıp bu sunucular ile kendimizi geliştirerek Purgatory'yi açmaya hazırlanan ekibiz. Unutmayın; bu sunucuyu açmadan önce en az 13 deneme sunucusu açtık. SISTEMLER Element Bükücülük Evet, sunucumuzda büyüleyici bir...
  10. kafaoyuncu

Yardım 1.14.4 NameTagEdit

1.14.4 de nametagedit çalışmıyor. plugini yüklüyorum çalışıyor olarak gozukuyo komutlarda var ama tabda bir değişiklik olmuyor.
  11. U

Minecraft 1.14 kısa sürede sizi zengin edecek taktik :)

Arkadaşlar biliyorsunuz 1.14 sürümüyle birlikte köylülerin meslekleri güncellendi.. bu köylüler sayesinde birçok güzel şeyi uygun fiyata alabiliyoruz fakat size bir taktik göstereceğim bu taktik sayesinde deli gibi zümrüt kasabilirsiniz.. ihtiyacımız olan ilk şey öncelikle bol miktarda kömür ve...
  12. S

Onaylı Tanıtım ItemsAdder Plugin Sorun İçeriyi Oku 1.14

İtem Adder Pluginin'de /ia komutunu kullandığımda fotoğrafta gördüğünüz hatayı alıyorum ve bunun gibi bu pluginin bir kaç komutu daha var onlarıda kullandığımda aynı hatayı alıyorum bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?
  13. Vearthx

1.8 mi ? 1.14 mü ?

Arkadaşlar ben Survival sunucu açıcam fakat hangi sürüm de açsam karar veremedim sizin de yorumlarınızı almak istedim. Sizce 1.8 mi ? 1.14+ mü ?
  14. Nooxy

GRAVE NETWORK | YENILIKÇI 1.14 SURVIVAL - GERÇEK ZORU SEVENLERE - Yeni Eşyalar, Claim Sistemi, Craftlar, Araştırmalar, Taretler, Pinata | 1.14 20:00DA

Sunucu Kopyalanabilir IP Adresi: Oyna.GraveNetwork.Com Sunucu Sürümü 1.14.x Sunucu hakında detaylı bilgi almak için discord sunucumuza gelebilirsiniz. discord. gg /5YNdnbW
  15. K

Yardım Minecraft Nether Bug

Merhaba arkadaşlar 1.14 sürümünde Nether'a gittiğim zaman etrafım bloklarla çevrili sağı solu baya bir kazdım ama bir türlü ana Nether'ı bulamıyorum. Sorun ne sizce?
  16. K

Onaylı Tanıtım Aternos 1.14 epicskyblock Sorunu

1.14 için aternosda skyblock Serveri açıcam ama kullandığım skyblock plugini 1,14 desteklemesine rağmen çalışmıyor plugin adı epicskyblock
  17. Y

Yardım (Çözüldü) 1.14 TuSKe Sorunu

Sunucu Sürümü: 1.14.4 Sunucu Jar Dosyası: Paper-1.14.4-b175.jar Skript Sürümü: Skript-2.4-beta5.jar TuSKe Sürümü: TuSKe1.8.2-Patch-3.jar (Pikachu Patch 3) Merhabalar. Çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım. Sunucu çalıştırdığımda TuSKe cayır cayır çalışıyor. Fakat skriptlerde düzenleme...
  18. K

Aternos 1.14 skyblock

ATERNOSDAN 1.14 skyblock için hangi pluginler lazım yani hangi skyblock plugini?
  19. LifeMCServer

Minecraft 1.14 Sunucular İçin Eklenti Önerileri [Survival]

Minecraft 1.14 Sunucular İçin Eklenti Önerileri [Survival] Konu her ne kadar survival sunuculara odaklı olsa da tüm 1.14.x sunucular için geçerlidir. Buradaki birçok eklenti diğer sürümleri de desteklediği için, sunucunuz 1.14 değilse bile okumanız tavsiyem. 1. LimitPillagers Minecraft 1.14...
  20. K

Onaylı Tanıtım Skript plugini çalışmıyor

1.14 versiyonu için aternos dan bir sunucu açtım fakat skript plugini çalışmıyor düzeltmenin bir yolu varmı?
  21. YasinBeys

Gizli OYUNCU NETWORK | play.gizlioyuncu.network | Yep Yeni Sistemler | Türkiyenin sunucusu !

ADA YÜKSELTME Sunucumuzda ada yükseltme sistemimiz şöyledir: Spawnımızda bulunur.Ada yükseltme npc mize sağ tıkladığınızda,önünüze bir menü açılır ve menü içinde şunlar bulunur: • Ada boyutu yükselt (Ada boyutunu yükseltirsin.) • Ada oyuncu kişi sayısını arttır (/is invite ile alabilceğin...
  22. MephistoGG

PARADOX - Emek tarzı survival server! - 1.11 - 1.12 - 1.13 - 1.14

PARADOX SURVIVAL SUNUCU! Kendimi ve Sunucuyu övmekten ziyade daha gerçekçi bir şekilde izah ediyorum. Ama şunu söylemeliyim ki size ciddi anlam da emek isteyen ve kaliteli ortamı olan bir oyun deneyimi sunacağım.. Sürüm: 1.11-1.12-1.13-1.14 Kapasite: 20 Slot ip adresimiz: paradox.mcsunucum.net...
  23. YasinBeys

| play.gizlioyuncu.network | 1.8.x/1.14 | OpSkyblock | AdaGeliştir | MobPuan | Jackpot | Düzenli eventler |

İP ALAN ADIMIZ DEĞİŞTİ YENİ IP : play.gizlioyuncu.network İP ALAN ADIMIZ DEĞİŞTİ YENİ IP : play.gizlioyuncu.network SUNUCU HAKKINDA BILGILER IP > play.ccreworked.com WEBSITE > www.ccreworked.com SÜRÜM > 1.8/1.14 KISA BİR NOT • Sunucumuzda size kolaylık sağlıyacak bütün sistemler...
  24. Mucosoft

1.14 Lag Kaynıyor!

1.14 fokur fokur lag kaynıyor. Optimize sorunlarıyla dolu bir lag yuvası. Bundan önceki konumda bambudan bahsettim ama çoğu oyuncu eski sürümleri oynadığı için pek bilmezler bu sorunları. 1.14.2 Spigot sürümünde sadece güvenlik eklentileri ile oynuyorum. Baya sadeleştirdim. Özellikle...