1.15.2

1. M

Yardım Error: java.lang.NegativeArraySizeException: null HATASI!

Merhaba arkadaşımla modlu minecraft oynamaya çalışıyoruz da naparsak yapalım bu hata düzelmiyor javayı sil yükle yaptık minecraft orjinal onu da silip yükledik ne denediysek çözüme ulaşamadık yardımcı olabilir misiniz. Hata : The game crashed whilst unexpected error Error...
  2. Alp_Eren_Çakar

Yardım Mob Doğmuyor

Sunucumun Orman Kısmına Geldiğimde HİÇBİR ŞEKİLDE Mob Doğmadığını Gördüm Ne Yapmam Gerek
  3. GEXJE

1.15.2 Minecraft Sunucuya Yetkili Alımları

GexHub Sunucusuna Yetkili Alımı : - Pluginer : pluginlerden iyi anlayan ve Sunucuyu yapılandıran biri - Rehber : Sunucuya Komutları öğretmek ve reklam yapmak - Mimar : Ana Lobiyi ve Başka Şeylerde İnşaat edecek Deapnote : Şuanlık Serverimiz tam açılmamıştır. Ondan...
  4. Y

Yardım İmpact Client Crash Veriyor

Merhaba bir anarşi sunucusunda anıt yapmak istiyorum ve bunun için impact client kullanıcam ama ama tlauncher üzerinden başlatınca çrash veriyor bunu nasıl çözebilirim Sürüm: 1.15.2 Hata Resmi: Hata Logları
  5. Y

Yardım Server Kurma

Merhaba arkdaşlarımla oynamak için bir adet minecraft java edition 1.15.2 sunucusu açtım ve sunucu olarak kendi bilgisayarımı kullanıyorum ama arkadaşlarım giremiyor bunu nasıl çöebilirim Kullandığım program TTserver maker Not:statik ip adresim yok
  6. FrknZhlp

< MC.SKYBLOCK.TC > 1.15.2 - Emek Skyblock - Discord Boost Sistemi - Hızlı Spawner - Yeni Açıldı!

SkyblockTC sunucusu 02.01.2021 tarihinde minecraft dünyasına kapısını açmış bir temalı minecraft sunucusudur. Hedeflerimiz arasında Türkiye'nin en büyük skyblock sunucusu olmak var adımızdan da anlaşıldığı üzere SkyBlock dünyasına kendimizi adadık ve ilk sunucumuz olan krallık ile küçük bir adım...
  7. SolidSteed

Yardım Moblar doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor.

Sunucumda hiçbir şekilde mob doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor. Birden bire oldu. Bu olay bütün dünyalar için geçerli, bunları engelleyecek bir skript de yok. Nasıl olduğunu anlamadım, biri yardım etsin. Ayrıca /summon ile çağırınca Unable to summon entity diyor.
  8. SolidSteed

BlockBending - Irklı hayatta kalma sunucusu! Hava, su, toprak, ateş, chi!

Biz, bir yıl önce açılıp maddi sorunlardan dolayı sunucuyu kapatmak zorunda kalan BlockBending sunucusuyuz. Irklı hayatta kalma macerasında olan büyük oyuncu kitlemize katılmak ister misiniz? Bending Sunucumuzun ana sistemi olan bending, elementleri kontrol etmenize yarıyor. Hava Hava...
  9. ClarkKent31

WrathCraft.keyubu.com 1.15.2 Emek Survival 16GB Ram [Pet-Başarımlar-Ranklar-Kitler-VIP] Seni Bekliyoruz! Konu Tasarımı Güncellendi!

Sunucu Discord Linki: https://discord .gg/FA6YsAy (Linki Kopyalayıp Boşluğu Siliniz) Bizarro#5768 Joastry#8977 WrathCraft.keyubu.com 1.15.2
  10. propoyrazonur134

İstek Belirli bir loreli itemi yoketme fiçuk fuçuk yapma

Selamlar,Ben namı değmez Makaron. Başlıktanda anlıyacağınız üzere belirli bir itemin loresi yani mesela bir elmas göğüslüğün loresi yani açıklaması mvip seti ben bu açıklamaya yani loreye sahip itemi oyuncuda varmı diye sürekli kontrol etmek istiyorum tüm oyuncularda kontrol edicek tabii ki bu...
  11. dropbeyy

Yardım Minecraft sunucusunu discord'da gösterme

Minecraft sunucusu kurucam ve birisi sunucuya girdiği zaman discord'da oynuyor kısmında .... sunucusunda oynuyor gibi göstermeyi nasıl yaparım bunu gta 5 sunucularında gördüm minecraftta yapma şansımız var mı acaba bilgisi olan cevap verirse çok mutlu olurum.
  12. COBBLEMC

DiscordAPI'li [Güvenlik Kodu Skripti] Grieflerden korunun! Asla hesabınıza kimse giremesin!

Merhaba, Yakın zamanda çevremdekilerin sunucularının grieflenmesi üzerine bu Skripti paylaşmak istedim. Aslında zaten paylaşılmış olan bir skript ama yine de Ben bunu geliştirerek, Discord'a bağlayarak Her girişlerinizi Discord'da loglara döken ve hatalı girişlerde Uyarı mesajı atıp oyuncuyu 15...
  13. KrishCips289961

Sunucu kapatılmıştır!

14. Piccadilly

Piccadilly Hub > Play.Piccadilly.WTF > Anarşi-Survival-Minigames < 1.8.X-1.15.2

Play.Piccadilly.WTF Sürüm : 1.8.X-1.15.2 Kısaca Piccadilly, ✷ Kimi zaman tamamen farklı bir minecraft deneyimi sunacak, kimi zaman ise bildiğiniz minecraft dünyasında yenilik ile geleneği birleştiren yaklaşımıyla sizi bildiğiniz temellerinden koparmadan yeni deneyimler yaşatacak...
  15. EnesOzkan10

ReisBlok 1.15.2 Emek SkyBlock Sunucusu

1.15.2 özgürce yenilikleri deneyebileceğiniz size emek skyblock'u hissettirecek bir sunucu. Sunucumuzda Vip,Vip+ ve RVip olmak üzere 3 çeşit vip bulunmakta. Vip ve Vip+ aynı adayı RVip farklı bir ada kullanmakta. Sunucumuzda edit sistemi bulunmaktadır.Edit te obsidian kazarak eline gelen...
  16. B

Yardım ''Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException: The received string length is longer than maximum allowed <28> 16>''

I Arkadaşlar sunucuya girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum daha önce olmuyordu. Ne yapmam gerek bunu çözmek için. Bilen kişiler lütfen yardımcı olun
  17. FurkanATR

Player mention (bildirim) script 1.15.2

Pluginler ile yapmaya çalıştım fakat doğru dürüst çalışmadı script i kendim yapmaya çalışına hatalarla karşılaştım. Ses gelmesini istemiyorum (ekstra plugine gerek yok) 5 saniye cooldown ile oyuncunun ekranına @oyuncu senden bahsetti Gibi yazı çıkmasını istiyorum
  18. ca9an

a

a
  19. S

Yardım 1.15, 1.15.2 Siyah blok sorunu (Black Block Problem) Sadece sandıklar gözüküyor

Beyler, bayanlar son zamanlarda Minecraft'ta sorun olmaya başladı sadece 1.15 ve 1.15.2'de geçmiyor çözümü yapınca bakmıştım internetten -mipmap düzeylerini 0- yapın diyorlardı çözülmüştü ama 1.15 ve 1.15.2'de sorun düzelmiyor diğer sürümlerde sorun düzeliyor. Lütfen yardım edin
  20. T

Yardım multi mc de forge hatası

1.15.2 ye forge kurmaya çalıştığımda şu problem çıkıyor karşıma. Some extra libraries are missing! Run the installer to generate them now. Exception in thread "main" java.lang.reflect.InvocationTargetException at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) at...
  21. Thor1NN

[ PLAY.TKSZCRAFT.NET ] - [1.8-1.15] - %100 HAS SURVİVAL - 0 LAG - Süt inekleri - Tavuk - Oyuncu Warp - Her gün event - Sıfırlanma asla yok!

Spawn Orman Coin TAKAS Köylü Takas Kasalar Kopyalanabilir İP: play.TKSZCraft.net
  22. oziibeeeey

kaldır

23. reisben55

[ ! V-Craft.batihost.net ! ] -> V-Craft 1.15.2 Emek Hayatta Kalma Sunucusu <-

SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER