@faction

1. Bxkay

SennaNetwork > [1.8x / 1.19x] < Skyblock & Survival & BoxPvP > play.sennanetwork.com

SUNUCU IP ADRESİ play.sennanetwork.com SİTE ADRESİ SennaNetwork Site
  2. Bxkay

oyna.coldnetwork.net | GELİŞMİŞ SURVIVAL | 1.17.1 - 1.19.2 | BÜYÜ SİSTEMİ > KANLI AY > LONCA > Meslek

Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan özelliklerle bunlarla bitmiyor. Her sistemini en ince detayına kadar özenle hazırladığımız sunucumuza gelerek bizlere destek olabilirsin. Tüm forum üyelerimizi muhteşem sunucumuza davet ediyoruz! OYNA.COLDNETWORK.NET WWW.TRCOLDNETWORK.NET
  3. Bxkay

09.10.2021 Açılış | Oyna.ColdNetwork.Net | 1.8 | Üstün Faction Sunucusu

Avrupanın devasa sunucusu ColdNetwork artık Türkiye'de! Faction açarak yola koyulacak. ColdNetwork'e ileride yeni oyun modları da eklenecektir. birçok büyük klanın da oynayacağı sunucuya sende katıl. Şimdiden iyi oyunlar!
  4. Bxkay

OYNA.COLDNETWORK.NET | Emek SkyBlock | 450 TL Para Ödüllü | Özgün Sistemler

Faction oyun modu ile piyasaya damga vuran ColdNetwork bünyesine SkyBlock bölümünü katıyor. Yenilikçi sistemlerimiz sizi bekliyor. İletişim: - berkay.#1940 - SpelTura#8842
  5. PrisonNetworkz

Yepyeni Faction Serveri / PrisonNetwork (1.8.8)

Yepyeni Yarı OP Faction Sunucusu İle Devrim Yaratmaya Geliyoruz PrisonNetwork Youtuber Arıyor ! En az 500 Abone Şart ! Ayrıca Birsürü Yeni Sistem mevcut ! Hemen Gel Yerini Kap ! Sunucu İP Adresi : prisonnetwork.mcdunyam.net
  6. O

livacraft.keyubu.com > 1.8 Kazma Geliştirme - Kutular - Özel Edit - Yakında Eklenilecek olan Duels (1v1)* KALİTENİN ADRESİ! *

İp Adresi: livacraft.keyubu.com Surum: 1.8.X Kapasite: 200 Kisilik Ram: 8 GB Bug Sorunlarımız Yoktur Serverimizde Esitlik Adalet Vardır Din-Irk-Parti Ayrımı Yapılmaz Bu konular Hakındada Konuşulması Yasaktır Arkadaşlar Serverimizde Esitce PVP yapabilirsiniz TP tuzagı...
  7. O

Nametagedit sorunu

nametagedit kullanıyorum ama tabda kurucu isim yazıyor chate bir şey yazdıktan sonra sadece isim yazıyor nasıl düzeltirim
  8. F

Konu Kapansın

9. batuhan06388

[Play.FrigyaNetwork.xyz] OP Skyblock Açılış 7 Haziran 14.30 | Günlük Event | Kredi ve Coin | Günlük Event | Gelişmiş Otosat | Daha Fazlası... |

PLAY.FRİGYANETWORK.COM KALİTELİ 1.8.X 1.12.X OP SKYBLOCK SUNUCUSU HAYDİ NE DURUYORSUN? BİZE KATILSANA DİSCORD SUNUMUCUZA GELEREK GELİŞMELERİ ÖĞRENEBİLİRSİN TANITIM; SUNUCUYU HEP BİRLİKTE TEKRARDAN GÖZDEN GEÇİRELİM Mİ? 1-KREDİ VE COİN SİSTEMİ SUNUCUMUZDA EDİT İTEMLERİ KREDİ VE COİN KASARAK...
  10. MertCKA

Ücretli Hub-Faction Builder Aranıyor

Hub sunucu kurmak istiyorum pluginler falan hazır tek eksik haritalar. Bu konuda pek yetenekli değilim o yüzden bir builder tutmak istiyorum. Çakma lobi, hub, faction warplarını yapabilecek builder arıyorum. Discord adresimi bırakıyorum bana yaptığınız builderin resmini gönderin, lütfen gereksiz...
  11. SUFGANG

play.hascraft.pw TAKAS/EDİT/RÜTBE/BARMEN/PİYANGO Yarı Op Serverimiz Her Gün Event Her Cuma Vip Çekilişi İlk Günlere Özel Bol Event Bol Çekiliş

Konu tasarımı geliştirilebilir başarılar.
  12. EgoBeyyy

Yeni açılıcak olan faction serverimize builder ve pluginer arıyoruz

Merhaba yeni açılıcak olan müzisyencraft adlı faction serverimize builder ve pluginer arıyoruz daha önce üst düzey tecrübesi olanlar ve daha önce başka serverlerde çalışmış olanları bekliyoruz Discord kullanıcı adım Kıvırcık#5366 ulaşabilirsiniz herkese iyi forumlar :)
  13. FilozofAtakan

[Yeni Açıldı][1.8.x - 1.12] Özlenen Eski Faction/Bolca Event/Vip Çekilişleri/-->Sunucu Adresi = nostaljicraft.tk

Nostalji Craft 1.8.x ve 1.12 Arası Tüm Versiyonlar İp Adresimiz : nostaljicraft.tk Nostalji Craft Nostalji Craft Bilgilerimiz ➤ Slot Sayımız : 100...