Konu Kapansın

ImfastherosV1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mevcut yeni nesil sunuculara göre daha yenilikçi bir sunucu,kendilerini güncelleyip hatalarını sürekli olarak kapatıyorlar,yetkili kadrosunun oyuncularla sürekli iç içe olması ise sunucuda güzel bir sosyal ortam oluşturuyor ben Imfastheros olarak düzenli olarak oynama kararı aldım,umarım siz de gelip bir göz atarsınız ^^

FxpiBerkay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mevcut yeni nesil sunuculara göre daha yenilikçi bir sunucu,kendilerini güncelleyip hatalarını sürekli olarak kapatıyorlar,yetkili kadrosunun oyuncularla sürekli iç içe olması ise sunucuda güzel bir sosyal ortam oluşturuyor ben Imfastheros olarak düzenli olarak oynama kararı aldım,umarım siz de gelip bir göz atarsınız ^^
Yorumun İçin Teşekkür Ederiz

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverda 1 hafta oynadım gayet güzel yetkilleler olsun çok ilgiler herhangi bi hatada hemen ilgileniyolar gelmenizi tavsiye ederim DC adım hulkdede oyun adım Nostaji

PhoFlEx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mevcut yeni nesil serverlara göre daha aktif ve eğlenceli bir server hergün yeni güncelleme getirilip aktifliği yüksek tutan serverlardan en iyisi gelmenizi tavsiye ederim klan vs leri hergün eğlenceli ve ping durumu olmadan oluyor ve lag 0 rehberler aktif aklınıza gelecek her iyi şey bu serverda var iyi oyunlar dilerim .

EnesBoztepe0

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu Serveri Çok Sevdim Daha Çok Yenilik Gelceğine Eminim Sizinde Girip Oynamanızı Tercih ederim Yeni Nesil Op Faction sw si Samimi ortam var orkadaşlıklar çok güzel Oyun Adım:EnesBoztepe0

xxMamiPvPxx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Efso yenilikci eklentileri var bence Türkiyenin en iyi opfc si helal olsun mmibaba23oyundaki ismim

DereceliAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde Yaklaşık 3 Gün Oynadım Ve Son Rütbeye Çıktım Son Rütbe Olunca Gayet Güzel Özelliklere Sahip Olduğu P2W Olmayan Bir Server Normalde Sadece Lapis Kırınca Canım Sıkılırdı Ama Bu Serverda Öyle Değil Kendine Has Sistemleri Var Ve Canım Hiç Sıkılmıyor Yapanların Eline Sağlık.

YellowRK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mevcut yeni nesil sunuculara göre daha yenilikçi bir sunucu,hergün hatalarını düzeltiyolar ,yetkili kadrosunun oyuncularla sürekli iç içe olması ise sunucuda güzel bir sosyal ortam oluşturuyor, sw`deki vs`lerden olsun görevlerinden olsun sunucudan çok zevk alıyorum bu neden dolayı sunucuda oynadığım süre boyunca herzaman zevk alıyorum bu nedenden dolayı ben s4tt olarak sunucda sürekli oynama kararı aldım,umarım siz de gelip bir göz atarsınız

Zhamed

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu aşırı eğlenceli. Bitmeyen etklinlikleri ise sunucuyu aşırı yukarı taşıyor yetkililer çok samimiler
Bu da sunucuyu oynanabilir kılıyor. Benden tavsiyem oynayın çok güzel bir sunucu