@minecarft

1. R

Minecraft Modlu Minecraft Yetkili Alımları !

Merhaba Arkadaşlar, Sıfırdan modlu minecraft sunucusu kuruyoruz bizim ile bu maceraya destek olmak istermisin ? Yetkili alımı için gerekenler : -18 Yaş Üstü -Plugin bilgisi iyi olan -Minecraft modlarını iyi bilen -Server kurulup açılana kadar genelinde online olabilecek kişiler Server...
  2. Osmqplayer

Minecraft OPSKY-EMEKSKY plugin paketi yapan arkadaş

Minecraft OPSKY-EMEKSKY plugin paketi yapan bilgili arkadaş arıyoruz fiyatta anlaşırız uçmadığı sürece discord : KevinnRn#7559
  3. MısırCraft

keepiventroy

kişiye özel nsl keepiventroy verebilirim mesela (oyuncu) oyuncuya keepinventory vercem
  4. E

Yardım Vipzero

Merhabalar herkese ben vipzero dan bir oyuncuya 1 günlük vip veriyorum lakin vipi gün bitmesine rahmen devam etmekte bilen varsa yardımcı ola bilirmi? Vizero plsi son sürümünde.
  5. E

Yardım Console Yazı Kapatma

Merhabalar Ben consoldan gelen minecrafttın galiba kendi yazılarını kapatmak istiyorum mesela consola save-all yazınca dünya kaydediliyor. Ve suncuda op olanlara [Server: Dünya Kaydedildi] tür yazı geliyor bunu kapata bilirmiyim? Varsa Bilen Yardımcı ola bilirmi?
  6. M

Yardım Minecraft Server Lag Ve Hatalar

Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Konuya gelicek olursak arkadaşlarımla multi oynamak için yaklaşık 2-3 aydır denemediğimiz şey kalmadı ama bir türlü server açamıyoruz. Craftbukkit Normal server vb. herşeyi denedik ama ya servera girmiyor yada girsekte bir süre sonra atıyor. En son bu gün...
  7. M

Yardım Konu kapandi

Konu kapandi
  8. P

İstek Skript İsteği butona komut atama

şöyle bişi olcak bi düğme olcak ona yayla biri vurduğu zaman bi kaç komut girmem gerek command buttons u denedim ama yay ile çalışmıyor sadece el vuruşlarına etki gösteriyor yani okçuluk için bi yarışma yapıcam onun için böyle bi skript gerek umarım anlaşılmıştır burda olucam cevaplarınızı...
  9. T

AvşaNetwork SurvivalVanadium Açıldı (avsanetwork.tk)

Değerli forumgamer minecraft oyuncuları daha yeni açılan survivalvanadyum oyunumuza hepinizi bekliyoruz!!!! server ip : avsanetwork.tk
  10. R

OutOfTimeTR.batihost.net Hub sunucu yetkili alımları mod rehber minar vb.

Yetkili olmak mı istiyonuz gelin oynayın gözüne girin yetkililerin ve rehber alım dahada gelişin mod olun
  11. P

İstek Yaratık Öldürmeyi Ölçme

ben serverimde hikaye tarzı bişi yapırum ve bi görev vericem oyuncuya görev şu olcak 25 zombi öldür 10 iskelet öldür 5 creeper öldür bunları yaptıktan sonra ekranda görev tamamlandı ödülünüz verildi ödüller: 500 TL gibisinden bi skript arıyorum
  12. P

Yardım Minecraft fps sorunu

Gtx 1050 kulanıyorum ama nedense 20 fps yi geçemiyorum
  13. P

Yardım Mc de Crash alıyorum

fotolar alta ne yapmam gerek ? crazy craft ı kurmaya çalışırken oldu
  14. palejj

Yardım İskelet öldürünce kaç tane öldürdüğünün mesajı gelmesi

on death of skeleton: if the attacker is a player: player have permission "nte.koylu" add 1 to {killskeleton::%player%} send "&aKalan Iskelet sayısı: &f%{killskeleton::%player%}%/10" hata vermiyor ancak çalışmıyor. Yardımınızı bekliyorum.
  15. hasan45121

1.15.2 Skyblock plugin paketi arıyorum?

Bilen varsa atabilir mi? türkçe yabancı fark etmez hard 1.15.2 skyblock server oluşturuyorum yardımcı olacakları veya neleri eklemem gerekiyor bana yazarmısınız baya uzun zaman oldu uğraşmayalı