1.15.2 Skyblock plugin paketi arıyorum?

hasan45121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bilen varsa atabilir mi? türkçe yabancı fark etmez hard 1.15.2 skyblock server oluşturuyorum yardımcı olacakları veya neleri eklemem gerekiyor bana yazarmısınız baya uzun zaman oldu uğraşmayalı

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
ASkyBlock artık desteklenmediği için bentobox kullanmanı öneririm;

Bu eklentiyi plugins klasörüne atacaksın ve sunucuyu birkez başlatacaksın; Release 1.13.1 - Reopening the Gates · BentoBoxWorld/BentoBox
sonra kapatacaksın sunucuyu, bentobox diye bir klasör oluşacak, bu klasörün içine girip addons klasörüne aşağıdaki linkte attığım şeyleri indirip atıyorsun;

bunları kurduktan sonra, BentoBoxWorld sitesinden istediğin çerez addonları ekleyebilir, ek pluginleri ekleyebilirsin.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Tavsiyem herhangi bir ekipten plugin paketi almamanız çünkü türkiyede paket yapan insanların gerçekten vasat paketler yapıp satıyor Tavsiyem mc-market üzerinden plugin paketi alman.

Xezoid

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
Tavsiyem herhangi bir ekipten plugin paketi almamanız çünkü türkiyede paket yapan insanların gerçekten vasat paketler yapıp satıyor Tavsiyem mc-market üzerinden plugin paketi alman.
Katılıyorum !

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
mc-markette bulunan paketler türk oyunculara göre değil
neye dayanarak söylüyorsun bunu :D ingilizce yazan yerleri türkçeye çeviremeyecek kadar aciz bir server sahibiyse zaten tr de paket de alsa acamaz sunucuyu

Xezoid

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
adam cevabını vermiş .

Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
neye dayanarak söylüyorsun bunu :D ingilizce yazan yerleri türkçeye çeviremeyecek kadar aciz bir server sahibiyse zaten tr de paket de alsa acamaz sunucuyu
Bak, evet mc-marketteki çoğu paket Türkiye'de özel diye satılan paketlerden güzel, fakat karışık ve türk oyuncularının daha önce görmediği sistemler bulunuyor. Çeviriyi zaten eklentilerede yapıyorsun, çeviri yapamayacak adam zaten ya sunucu açmaz ya da gider başkalarına çeviri için para öder.

MagneticPlugin

Magnetic Plugin Hizmetleri
En iyi cevaplar
0
Ruh hali