mi̇necraft

1. T

Yardım Minecraft sunucusu acıcam fakat bılgım yok yardımcı olcak warmı

ARKADASLAR SUNUCU ACMAK ISTIYORUM KİTPVP FAKAT BU KONU HAKKINDA BIR BILGIM YOK SAGLAM HEDEFLERIM WAR KITLE BUYUK OLCAK INANIYORUM YARDIMCI OLCAK ELEMANLAR VARMI KITLE ARTIP OYUN ICI SATISLAR OLDUUG ZAMAN DEVELOPER DA PAY ALICAK
  2. L

Minecraft harita geliştirici ekibine alım

Merhabalar, biz Lacester Ekibiyiz. Yüksek sürümlerde profosyonel, uzun, hikayeli birçok harita geliştirmeyi planlıyoruz. Bunun içinde ekip üyesi arıyoruz. şu an gerilim ve aksiyon içeren harita geliştiriyoruz. Çok iyi ve kaliteli olacak. Haritalarımızı birçok sitede paylaşacağız. Emeğe geçenler...
  3. erdoly35123

Gelişmiş güzel faction paketi arıyorum DC: Erdem#9122

GELİŞMİŞ GÜZEL FACTİON PAKETİ ARIYORUM DC : Erdem#9122
  4. A

Sunucu Yetkili Alımları...!

DEGREDA MINECRAFT SUNUCUMUZ IÇIN BIZIMLE AYNI YOLDA ILERLEYECEK EKIP ARKADAŞLARI ARIYORUZ! Merhaba değerli Degreda oyuncuları, yakın zamanda faaliyete geçeceğimiz Minecraft sunucumuz için bizimle aynı çizgide devam edecek, yardımını esirgemeyecek ekip arkadaşları arıyoruz. Eğer sen de aramıza...
  5. Suhann

Yardım 1.16 spigot sunucusunda 1.16 eşyalarını kullanamıyorum.

Merhaba kolay gelsin, iyi oyunlar.. 1.16 skyblock server kurucam şuanda hazırlık için kendi hostingimde spigot sunucu açarak başladım fakat bir sorunla karşılaştım. 1.16 bloklarını yere koyamıyorum örneğin Ruh Meşalesi yere koyuyorum anında geri geliyor (creative mode)/ yere koyuyorum eşya...
  6. N

Ortaçağrp daha tam yapılmadı

iP:OrtacagRp.aternos.me SÜRÜM:1.16.5 SUNUCU AÇIKTIR DİSCORD:EFEREİS#8594
  7. NoMercyMCC

ıılllıılllıı Mc.NoMercyMC.Net HARD FACTİON NoMercyMC YENİDEN AKTİF ! ıılllıılllıı

NoMercy Minecraft "Burada Acıma Yok" NoMercyMC 2013 yılında Red_Eye tarafından kurulmuş ilk Türk Minecraft sunucularındandır. Geçtiğimiz yıllarda kapanan sunucunun kitlesi, tekrar açılmasını çok istedi. 2017 Yılında sunucu Boz_Turk tarafından tekrar açıldı. Yönetim sağlanamadığı...
  8. JrEmreB

Tecrübeli Mimar Aranıyor ! GÜNCEL !

Çok yakında açılacak Ottomine RPG Sunucumuz için tecrübeli mimarlar arıyoruz ! Aşağıdaki şartları karşılayan arkadaşlarımı başvuruya davet ediyorum. Web Site Ottomine.net -Şartlar- -15 Yaşından Büyük; -Akşamları Aktif Olarak Çalışabilecek; -Medival Temada Uzmanlaşmış; -WE Komutlarına Hakim...
  9. P

Play.DoubleNW.COM 1.8.X Yeni Sistemlerle

DIKKAT ; https://forum.gamer.com.tr/konu/double-network-yetkili-basvurulari-acik-stajyer-rehber.456813/
  10. BaXFast

XİR CRAFT OP SKY BLOCK GÜNCEL SİSTEMLER 1.8X oyna.xircraft.craft-tr.com

SPAWN BÖLGEMİZ WARP - KREDİ WARP - EDİT Burda gördüğünüzden daha çok sistemlerimiz buluunmakta hepinizi bekleriz :) Discord: https://**********/3JSgVBa
  11. BarbaRosePasha

[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

Hepinize selamlar Forum Gamer ailesi. Uzun zamandan beri bir MMORPG server açma hayalim vardı. Bende şansımı Metin2 adlı oyunu Minecraft'a uyarlayarak kullanmak istedim. Elimden geldiğince birebir Metin2'yi Minecraft'a uyarlamaya gayret gösteriyorum. Haritalar bitmiş bulunmakta bu beni baya...
  12. FurkanBoğar

Play.TeKKaNTR.Com | 1.8/1.15 | SURVİVALİN NİRVANASI! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde imzamız var! | HARD-SURVIVAL Sevenlere...

---------------------------------------------------- Kopyalanabilir IP: Play.TeKKaNTR.Com Sunucu Discord: Tıkla! Kişisel Discord: FurkanBoğar#8286 ---------------------------------------------------- (Tüm etkinlikler discorddan yapılıyor, discordda bulunmayanlar "Abi biz etkinliği bilmiyoduk"...
  13. Blackdoctor

HestiaNetwork.Keyubu.Com | Hard emek skyblock | Aradığınız emek | Yetkili alımları ! | Asla sıkılmayacağınız adres...

| Merhaba | -Bügün sizlerle Hard emek skyblock sunucumuzu tanıtmak için burdayım.Bildiğiniz gibi bu günlerde güzel bir tane emek verilen Hard (Zor) emek skyblock sunucusu aramak çok zor. -Ben sizlerin daha iyi sunucularda daha kaliteli ve emek verilen sunucularda oynamanızı tavsiye ederim. -Ve...
  14. HymenalousBurak

Savior Network -/- OpSkyblock -/- Survival-/- Zombies-/- MetinTaşı -/- 1.8.X

15. progamers123

Minecraft Zaman Makinesi

Komut bloklarıyla tasarladığım bu makine gerçekten hiç güzel olmasada eğlendirici ve kesinlikle ByNovem'in tardisinden esinlenilmemiştir :D Özellikler: Gece gündüz yapma, Enerji paneli (dekorasyon için), Ayarladığım koordinatlar sayesinde bir yere ışınlanma. DİPNOT: Daha çok şey ekleyecem o...
  16. NightExE

----aynetwork--- yeni nesil uop skyblock !!!!! ALIMLAR VAR

YENİ NESİL OP SKYBLOCK ALIMLAR VAR
  17. E

mc.esernetwork.com

MC.ESERNETWORK.COM - ULTRA OP SKYBLOCK - EFSANE FACTİON - YAKINDA ÇUKUR PVP - HERGÜN YENİ EVENT - EFSANEVİ KİTLER
  18. xImNutZero

Yeni Açılan MiaNW Op Skyblock la Karşınızda <3 !!!

Arkadaşlar Yeni Açılan OP Skyblock Efsanevi Bir Plugin Paketiyle Beraber Karşınızda SPAWN EDİT KASALAR HERKEZİ BEKLERİZ CANLAR <3 MiaNetwork.batihost.net 1.8.8 X 1.13 Koş Koş
  19. Y

Kurmakta Olduğumuz Minecraft Sunucusuna Yardımcı Arıyoruz

Çok yakın dostumla eski günlerimizi hatırlamak adına bir sunucu açmaya karar verdik fakat pluginlerin vb. eskiden farklı olmasından dolayı ve yoğun bir çalışma hayatımız olduğu için serverda pluginleri hazırlayabilecek genç istekli kardeşlerimize,dostlara ihtiyacımız var. İsteyen olursa...
  20. Rojber

Minecraft Çakma Lobi Skripti

!! BURDAN BAŞLIYOR !! options: prefix: &6&lCakmaLobi &8&l| # Gamemode # command /gamemode [<text>] [<player>]: aliases: /gm permission: op trigger: if arg 1 is not set: if arg 2 is not set: send "{@prefix} &c/gm [mod] [oyuncu]" if...
  21. V

Yardım Minecraft Doğum Yeri Ayarlama

Arkadaşlar minecraftta ölünce doğum yerini ayarlamak istiyorum. hubthat ve setspawn pluginlerini denedim oldu fakat benim skyblock serverimde adaya gidip öldükten sonra direk boşlukta doğuyoruz ve düştüğümüz gibi ölüyoruz çözümü nedir ?
  22. D

Deadpool ve Flash Jokere Karşı

ARKADAŞLAR MÜKEMMEL bir video çektik Herobrine chamber modunda jokere karşı oynadık. lütfen desteklerinizi esirgemeyin beğenip paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürlerr :)
  23. A

Minecraft OpSkyblock İP:185.171.90.103

SERVER HAZIR DEĞİL AMA OYNAMAYA GELİRSENİz iyi OLUR CÜNKÜ BLOKlara level koymadık Oynarsanız Sevinirim yinede
  24. S

serverimde lag var acilen yardım lazım 6 gb ram 3 cpu var nedense lag oluyor timings raporu var !

TİMİNGS RAPORU : https://timings.spigotmc.org/?url=suvotopihu LÜTFEN YARDIM EDİN ...