@minecraft

1. AltinOyuncuu

WWW.ALTINOYUNCU.COM Serüvenin Tek Adresi 1.8.x Kapanmayacak Tek Server Survival Yeni Eklentiler

SUNUCU BİLGİLERİ Sunucu Açılış Tarihi > 21/08/2023 SAAT:12:00 Sunucu IP > play.altinoyuncu.com Sunucu Slotu > SINIRSIZ! Sunucu Sürümü > 1.8.x Server Sitesi > AltınOyuncu Sunucu Bellek > 16GB RAM! SUNUCU ÖZELLİKLERİ * Özel Eşya Sistemi * Kaptan Sistemi * Günlük Ödül Sistemi * Meslek Sistemi *...
  2. TehemiLa

Yardım Son oyuncu oyundan atma problemi

Selamun Aleyküm arkadaşlar son oyuncu oynarken sürekli oyundan atıyo bunun çözümünü bilen varmı Detay; 4gb ram windows 10 64 bit
  3. M

minecraft oynıyacak arkadaş aranıyor

13 yaşındayım minecraft java editiondan oynuyorum herkes gelebilir 15 yaşından büyük olmasın tlauncherden oynuyorum yani her sürüm olur ama 1.16 den düşük olmasın dc: MrSpy#4111
  4. Tercanlı

Yardım Minecraft data dosyaları yok?

Merhaba minecraft pocket edition apk indirdikten sonra texturepack kuracaktım fakat minecraft dosyalarında resource kaynak dosyası ve diğer dosyalar gözükmüyor oyunu sil yükle yaptım ve birkaç kez sürüm değiştim ama sonuç aynı acaba sorunun çözümünü yazarmısonız? (sürüm 1.19)
  5. BuildersCommunity

Grup Etkinliği Builders Community | Sizleri Bekliyor!

Sunucumuz Minecraft ve sanat üzerine kurulu bir discord sunucusudur. Amacımız build alanına başlamak ve gelişmek isteyenler için oluşturulmuş özgür bir topluluktur. Sunucumuzda yaptığınız buildleri atarak, kendinizi geliştirebilir ve farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Sadece build alanında...
  6. S

Yardım Minecraft Server

Dün saat 19:00 gibi sunucuma bot saldırısı oldu. Hemen skriptlerle bot saldırısını engelledim.Sonra servera restart attım ve tekrar serverı açmaya çalıştığımda hatalar almaya başladım botlarla alakalı hatalı.Sonrasında zaten serverde az kişi vardı bütün oyuncuları sildim kendim dahil.Ve servere...
  7. E

Yardım .Jar dosyası açılmıyor

Minecraft için forge yüklüyordum ama jar dosyası çalışmıyor tıklıyorum görev yöneticisinde işlemlerde çalışıo ama sonra geri kayboluyor cmd ile denedim orda ise java -jar yaptım sonuç Microsoft Windows [Sürüm 6.1.7601] Telif Hakkı (c) 2009 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır...
  8. lolitsalexibald

Yardım Modlu survival sunucusu kiralama

Arkadaşlarım ile modlu survival oynamak istiyorum bunun için uygun bir sunucu kiralayan site biliyor musunuz?
  9. B

Yeni Kuracağım Sunucuya ORTAK

Açılıcak Olan Sunucuda Herşeye Beraber Karar Verip Anlaşabilceğim Biri. Maddi Açıdan Yine her şey Ortak. Açacağım Serverde Ümit Vermiyorum Ama Ben Kendime İnandığım İçin Başaracağım. Discord Botu Ve Discordu Ben ayarlayacağım. Ayrıca Böyle Herşeye Takan vs. İnsanlar Mümkünse Yazmasın bana...
  10. R

Yardım craft rise siyah ekran

CRAFT RİSEDE OYUNU BAŞLATIĞIMDA SİYAH EKRAN VERİP KAPANIYOR ÇÖZÜMÜ NEDİR ACABA CRAZH REP https://dosya.co/tpdt8wwia7cg/crash-2021-07-03_09.20.15-client.txt.html 1024 RAM VERİYORUM
  11. Y

Yardım Mc 1.16.5 büyü ayırmak

Selam bir kitaba büyü bastım fakat 2 farklı büyü geldi ikisini ayırmam mümkünmü?
  12. Elascha

ANDUİN ROLEPLAY l LotR severler için sizlerleyiz!

Merhaba rol severler. Sizlere uzun zaman sonra eski zamanları andıracak bir sunucuyla selam veriyoruz. Standart fakat eğlenceli bir rpg sunucusu sunmak istedik. Forum Adresi: Anduin Roleplay Sunucu Türü: Role Playing Game Sunucu Durumu: 14.05.2021 Tarihinde aktif Slot Sayısı: 100 Sunucuya...
  13. valeriaelchavo

1.8 - 1.16.5 Valeria Skyblock / SIFIRDAN BAŞLIYORUZ V0.2 Sürümüyle karşınızda olan Emek Skyblock Sunucusu / valeriaskyblock.batihost.net

Sunucu discordu için oyun içerisinden /dc komutunu kullanabilirsiniz, unutmayın. Yeniler değil, daima eskiler fark yaratır. Eski emek skyblock tadını arıyorsan uğra derim! SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER, DİKKAT! BAĞIMLILIK YAPABİLİR.
  14. J

TR JungleNW OP Skyblock Admin Mod Rehber Aranıyor. play.junglenw.tk

TR JungleNW OP Skyblock Admin Mod Rehber Aranıyor. Alımlar Başladı
  15. LostVanilla

Yardım Eşyalardaki Saldırı Hızı Sorunu

Merhaba söyle bir sorunla karşılaştım sunucumla alakalı baya süredir eşyaları üstünde bu şekilde 997 saldırı hızı var. Sunucumu sürüm 1.16.5 Bu saldırı hızını nasıl düşürebilirim ? Veya hangi eklentiyle alakalıdır yardımcı olursanız sevinirim.
  16. R

Yardım minecraft her sa tık yaptıgında donme hatası

minecraft her sa tık yaptıgında donme hatası
  17. PrisonNetworkz

Yepyeni Faction Serveri / PrisonNetwork (1.8.8)

Yepyeni Yarı OP Faction Sunucusu İle Devrim Yaratmaya Geliyoruz PrisonNetwork Youtuber Arıyor ! En az 500 Abone Şart ! Ayrıca Birsürü Yeni Sistem mevcut ! Hemen Gel Yerini Kap ! Sunucu İP Adresi : prisonnetwork.mcdunyam.net
  18. UNavaİbLE

ConCon craft Yetkili Alımı KONUYU OKUYUN! GEÇMEYIN

MERHABA! ben bir süredir bir sunucu açmayı planlıyorum ve bir ekibe ıhtıyacımız var. Alınacak yetkililer şunlardır ; 3 adet Moderatör 2 adet Admin 1 adet Ortak 2 Mimar 2 PLuginer istediğiniz hangi yetkıyse bana discorddan ulaşın discordunuz yoksa sunucumuza gelin ip adresını bırakıcam...
  19. ShadowDiamond

İstek yağmur ve yarasa eventi skripti

Ardadaşlar bana yağmur ve yarasa eventi skripti lazım olan atabilirmi GEREKLİ PLUGİNLER: 1- Skript 2- Skrayfall 3- SkQuery
  20. SerdarABI

OLYMPOS SURVIVAL 2020 aralık sezonu başladıı !

Hepinize Merhaba Dostlar Sizleri Fazla Sıkmadan Direk Konuya Gireceğim. Bin Bir Emekle Açtığımız Minecraft 2020 Survival Sunucusunu Açmış Bulunmaktayız. Her Ayın Sonunda En Çok Öldürmeye Sahip İlk 3 + En Çok Serverde Aktif Olan İlk 3 lere Çeşitli Ödüllerimiz Vardır. Sizleri Oyun İçi Görüntülerle...
  21. P

İstek çek skripti

merhaba ben bi skript isitiyorum da çek skripti her yerde gördüm ama herkes adminler için yapmış ben oyuncular için bi skript istiyorum şöyle olucak bi oyuncu /çek <istediğisayı> yazıp eline istediği miktarda bi çek alıcak sağ tıklayınca parayı vericek ben bunu shopkeeper de kullanıcam o yüzden...
  22. M

1.8.8 JudgeNW sunucusuna Alımlar Başladı Koş +15 admin mod rehber mimar aranıyor ip play.judgenw.tk.

1.8.8 JudgeNW sunucusuna Alımlar Başladı Koş +15 admin mod rehber mimar aranıyor. admin mod rehber aranıyor ip play.judgenw.tk
  23. M

TR judgeNW serverine yetkililer aranıyor = admin mod rehber ortak aranıyor +15 play.judgwnw.tk

TR judgeNW serverine yetkililer aranıyor = admin mod rehber ortak aranıyor +15 play.judgwnw.tk Admin Mod Rehber Aranıyor ve Ortak.
  24. H

Yardım Minecraft Serverimde Yere Kasa Anahtarıyla Tıkladığımda Kasa Açıyorum

Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi serverimde yere kasa anahtarıyla tıkladığımda o anahtarın kasasını açıyorum bunu nasıl engelleyebilirim? Kullandığım Plugin CrazyCrates.