minecraft 1.7.2

1. BurakDaVayne

Minecraft'ın ciddi ciddi gözümün önünde batmaya başlaması

Kendi bakış açımdan,Minecraft 1.8 yamasından beri çok farklı ve nasıl desem,biraz batık bir hale gelmeye başladığını düşünüyorum.Eskiden Single Player modunda çok zevk alırdım habire internet olmayan her yerde oynardım.Hele Multi Player girmesi daha eğlenceliydi.Artık multi player modu bile çok...
  2. KensGMR

Sizi Laneydliyorumm!! | Minecraft Hunger Games | Bölüm 3

çok eğlenceli bir Hunger Games videosu arkadaşlar kesinllikle izlemenizi tavsiye ediyorum.Ben çekerken çok eğlendim umarım sizde izlerken eğlenirsiniz .iyi seyirler :D
  3. S

RollerCraft.duckdns.org / Rütbeli Faction / 1.7.2 / VIP Çekilişleri / Eventler /Alımlar GELL!!

RollerCraft.duckdns.org • Serverimiz Factiondur.Rütbe Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde X r a y Koruması Mevcuttur. • Serverimizde Oto Arsa Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde Kafa Düşürme Sistemi Mevcuttur. • Serverimiz Full Pvp Faction'dur.Clansızda ws atabilirsiniz. • Server şu an Sıfırlanmış...
  4. DjDrakula

Youtuber Kanalı - ParlayanKarpuz.nitrado.net - [7/24] - Faction Sunucu - 1.7.X - 1.8.X

Sunucu Bilgileri Server İp: ParlayanKarpuz.nitrado.net Server Kapasitesi: 26 Sunucu Türü: Faction Sürüm: 1.7.X Ram: 4 GB ram Sunucu Özellikleri Tabela Ench + Tabela Repair+ Lapis Ve Parçacık Paralar+ İlgili Adminler+ Köylü Takas+ Resimler -/Warp Döviz -/Spawn -/warp Lapis -/Warp Editci...
  5. DarkCraft002

DarkCraftTR 1.7.X / 1.8.X Survival Server / Efsane Survival/ Yenilendik / Tüm Sorunlar Giderildi!

Server Adı : DarkCraftTR IP : oyna.darkcrafttr.com Sürüm : 1.7.x 1.8.x Slot Sayısı : 64 Ram : 6Gb Oyun Türü : Survival / Hayatta Kalma Her Oyuncunun 2 Sethome Hakkı Kafa Düşürme Altın Kürekle Claim Kilitleme İpeksiyle Spawner Kırma Top 5 Tablosu Lvl Saklama Meslekler Banka Sistemi...
  6. Abinizloo0107

Skyblock'ta Yeni Devrim GameKinq Minecraft Sunucusu

Herkese Merhaba Artık Tek Başınıza Oynamaktan, Yada Var Olan Oyunlardan mı Sıkıldınız Gamekinq'i Tercih Edin Neden mi Biz ; 0 Lag Garantisi, Eğlencenin dorukları, Ve muhteşem Oyun Deneyimi Skyblock'la Gökyüzünü Keşfedin Muhteşem tasarımlı spawnı ve warpları vardır . Ip Adresi ...
  7. Blade

[ Fetih1453 ] OITC/Faction/PVP/1vs1/Boss/Kafa Düşürme/Tabela Ench

İp= fetih1453.nitrado.net • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. • Eğlenmeniz İçin Spleef/Dropper/Oitc/Labirentler/TNTRun Vardır. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 1.5 yıldır açık ve...
  8. KilllerDragons

Sandık açamama sorunu server

Benim skywars serverimde kendim deneyemiyeceğimden benim laptop deniyim didim ben admin olduğumdan açabiliyorum ama admin olmayanlar açamıyor ve ıtemleri alamadan ölüyo bu sorunu nasıl çözebilirim
  9. UmutYılmaz26

Minecraft 1.7.2 Link

Arkadaslar Bana Düzgün Virüs Olmayan bir Minecraft 1.7.2 64 bit Lazım Link Atarsanız Sevinirim Acil Lazım
  10. PİXEK

Minecraft Survival Oynayacak Arkadaş Aranıyor!!!..

Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi hamachili survival serverde 2 kişi oynuyoruz 1.7.2 sürümü yanımıza 2 kişi daha gelmek isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.Skype şart. Skype : xxmurtoxx Yaşım 18 ama yaş sınırı koymuyorum.Gelmenizi bekliyorum.
  11. T

IceMC.Nitrado.Net - Caution ! Make an addiction / Bağımlılık Yapar ! / Event / Faction / PvP / PvE

" Misyonumuz Vizyonumuz" Oyunculara tam destek sağlayıp, kaliteli güzel bir sunucu desteği sağlamaktır. MineCraft oyuncularının sevgisini kazanmak için, güzel bir oyun ortamı sunmak için ve bu oyun ortamını devreye koyup yürütmektir. Server Ip : IceMC.Nitrado.Net Server'in Geçerli Olduğu...
  12. saltan1454

♣♣TempoCraft♣♣ ◙◙TempoCraft.Nitrado.Net◙◙ ☼21.07.2015 Tarihinde Acıldı Alım Var☼

Sunucu Adı: TempoCraft Sunucu Versiyonu: 1.7.X İP: TempoCraft.Nitrado.Net Toplam Ram : 8 GB Toplam Slot : 36 Tüm Haritalar SkyGamer Ekibi Tarafından Yapılmıştır. TempoCraft'da Toplam 1 Sunucu Bulunmaktadır Ve Her An Gelişmekte! Vip , Oyuncu Ayrımcılığı Asla Yapılmayacaktır Eğer...
  13. F

[YENİLENDİ] - Edit-Survival %100 Survival /16 GB RAM / 0 LAG / BOSS / PAZARLAR / KÖYLÜLERLE TAKAS /

Kökü Yıllar Öncesine Dayanan Serverimiz Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Hizmetinizde. Deneyli Yetkililerimiz ile 7/24 Destek Alabilirsiniz. Altın Kürek Claim Sistemi %99 Hile koruması. ( Kill aura özel bot ) ( Bow Aim Bot ) (Criticals) Ve daha fazlası engelli ! Silk Spawner - Floauction ( Açık...
  14. RAdestek

Uzman Developer-Pluginer 5 yıllık Minecraft Deneyimi.(Arayan Ulaşsın.)

Yaş : 19 Skype : Emreay001 Plugin haricinde build gibi şeylerdede yardımcı olunabilir. Mikrofon şu an sıkıntılı oldugu bilgisayarda temassızlıkdan dolayı konuşamıyorum. Detaylı bilgi için ulaşın.
  15. Tolga_28_1903

Minecraft 1.7.2 de ölme sayacı nasıl yapabilirim??

Arkadaşlar konu başlığında gördüğünüz gibi minecraft 1.7.2 sürümünde öldüğümüzde sağ tarafta tabloda ölüm sayımızı sayacak bir sayaç nasıl yapabilirim komut bloğu ile .Serverlarda da çalışabiilirse iyi olur. Şimdiden TEŞEKKÜRLER.
  16. BerkayÖntürk

[TS3] HDMİ Survival ! " Türkçe Minecraft Rehberi " Google Play'de!!

Google play : Türkçe Minecraft Rehberi Google Play Link : https://goo.gl/qWfQ25 Sunucu Adresi: hdmisurvival.nitrado.net IP: 85.190.174.230:25565 (Sunucuya Giremeyenler IP Denesin) Herhangi Bir Sorun İçin Skype: Hdmi.Survival Ts3 adresimiz : hdmits.nitrado.net Clan Plugini Eklenmiştir ! Sunucu...
  17. BraveOyuncu

Mod Tanıtımları Bölüm 2 Craftable Spawn Eggs Modu

Mod Tanıtımları Bölüm 2 İzleyip Like Atarsanız Sevinirim <3 Yorumlarınız Bizim İçin Çok Önemli <3
  18. M

Pluginlerimde Çakışma <--- Yardım.

Merhaba Arkadaşlar Ben ZenaCraft'tta Yetkiliyim Serverimiz Daha Açılmadı İnşaattayız. Ancak Plugin Paketimizde Bir Hata Var. 3 Plugin Paketini Birleştirdim. Ve Hataları Onardım Ama Sanırım Çakışma Var. AuthMe Plugini Op'lara Şu Mesajı Gösteriyor. Biri Giriş Yaptıysa Ve Başka Hesabı Varsa...
  19. Gokhann

[!] Bungeecord hakkındaki (soru)nlarınıza TAM DESTEK!

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar... Forumun birçok yerinde bungeecord hakkında destek istenildiğini görüyorum. Çakma lobi nasıl yapıcam, lobiye nasıl aktarılıcak gibi bir sürü soru, sorun. Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımızın yapması gereken çok basit, altta verdiğim küçük formu...
  20. CaNaVaR1950

Beyler Bayanlar Film Ekibime Gelcekler İçeri

hamachi ad:film çekiyok şifre:123 ıp:25.163.157.160 mc sürüm:1.7.2 bazı filmlerde skype gerekebilir !!!
  21. B

Minecraft Skyblock 1.7.x UltraLite OTO EVENT VE DAHA FAZLASI!

İp Adreslerimiz Play.ultrasunucum.com 7 / 24 online || Sürüm : 1.7.x|| || Kapasite : 82 SLOT || || Ram : 8 GB || {Sadece Skyblock için ayrılan..} Alıntı olmayan spawn Anti Hile Anti Küfür Tamamen düzenli ekonomi Özel Farklı Adalar. Özel VIP Adaları Nether İlgili yetkililer. Bugsuz Oyun...