• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Minecraft'ın ciddi ciddi gözümün önünde batmaya başlaması

BurakDaVayne

Demir Madencisi
Bölüm Editörü
Mesajlar
265
Beğeniler
37
Puanları
430
Steam
butuncer07
Ruh Hali
Minecraft
burak0260
#1
Kendi bakış açımdan,Minecraft 1.8 yamasından beri çok farklı ve nasıl desem,biraz batık bir hale gelmeye başladığını düşünüyorum.Eskiden Single Player modunda çok zevk alırdım habire internet olmayan her yerde oynardım.Hele Multi Player girmesi daha eğlenceliydi.Artık multi player modu bile çok sıkıcı hale gelmeye başladı bana.Şu 1.7.2'den sonrasına alışamadım bir türlü,neredeyse 3 yıl oldu belki de 4 ama ben şu yeni sürümlerden hiç zevk alamıyorum.

Sizin de bu konudaki düşünceleriniz neler ?
 
Mesajlar
40
Beğeniler
2
Puanları
40
#3
insan alışkanlıklarından kolay vazgeçemiyo, bende 1.7'den 1.8'e geçerken çok zorlanmıştım ve şu an pek sıkıntım kalmadı ama halen 1.7'yi özlüyorum​
 

Mucosoft

Obsidyen Madencisi
Mesajlar
1,246
Beğeniler
331
Puanları
1,530
Steam
Mucosoft
#4
O zamanlar benim sunucu henüz 1.7.x sürümü idi. 1.8 yeni çıkmıştı. Bukkit kullanıyordum. Sonra sitede Bukkit'in güncel sürümünün çıkmadığını gördüm. Bende araştırma yaptım, Spigot önerdiler. Bu şekilde 1.8'e geçtim biraz geç oldu. Bir kere geçtikten sonra gerisi geldi şu anda 1.12.2 sürümündeyiz 1.13'te de büyük değişiklikler yapıldı. Fakat yeterli güncellemelerden sonra 1.13'e de geçmeyi planlıyoruz.
 

Cullen

"Fighting does not make you a hero." -Diana
Süper Moderatör
Mesajlar
463
Beğeniler
1,251
Puanları
1,090
Ruh Hali
Minecraft
Culleen
#5
Oyundan değil, bizden kaynaklanıyor olabilir. Eskiden beni eğlendiren çoğu şey artık eğlendirmiyor.