#server

1. ByBael

Benzersiz Sunucu Deneyimi Sunan Tutkulu Bir Kurucu İle Tanışın! (Sponsor Alımı)

Merhaba! Ben, Minecraft dünyasında yaratıcılığımla öne çıkan bir oyuncuyum ve Minecraft topluluğuna tutkuyla bağlıyım. Bu oyunu oynamaktan büyük keyif alıyor ve bu tutkumu başkalarıyla paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Sponsorluğunuzun benim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyorum. Oyun...
  2. R

Lütfen Forma Girip Okurmusunuz ?

Merhabalar Ben Berk bir sunucumuz var ve towny paketi yapıyorum şu an kendi sunucumuz için ama eşsiz sistemler olucak, yavaş yavaş sunucuyu geliştirmek istiyoruz. Eşsiz sistemler özel eşyalar ve 2 tane olmak üzere zindan sistemi, tılsım sistemi, bayılma sistemi gibi özelleştirilmiş zindan yeni...
  3. B

Economyshopgui Türkçe

arkadaşlar Economyshopgui pluginin türkçesini yapıp atabilirmisiniz ben yapmayı bilmiyorum yaparsanız mutlu olurum :)
  4. E

Minecraft Sunucum İçin Ortak Arıyorum

Web script hazır paketlerden opsky lobi çakma lobi hazır makine hosting webhost domain gibi ihtiyaçlar var tek ulaşmak isteyen Discord:Ens#1234
  5. KutsalCivciv

Yardım Server kurma konusunda bana deneyimlerinizi ve bilgilerinizi anlatırmısınız

Merhabalar 1 aydır server kurma işlerine merak sarmış durumdayım ama ne bilgim var nedene nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum Skriptin ne olduğunu veyahut pluginlerin nasıl kullanıldığını bilmiyorum ama araştırmaya başlamış durumdayım amacım ne diye soracak olursanız town serveri kurmak ama...
  6. _Meoowww_

Yardım Serverda Title komudu çalışmıyor

Ben şimdi bedwars yapmak için bir server açtım normal aternosdan bed kırılınca kırılan takımın oyuncusuna title komudu göndermesini istedim çalışıyorduda gayette elmas ve zümrüt generator yaptıktan sonra diğer baselerede tek tek yapıyım tüm takımlarda olsun diye kodladım tamam çalıştırdım o...
  7. D

Yardım garrys mod bricks server hatası

garrys modda online sunuculara girmeye çalışırken tam girme aşamasında bazen bricks server hatası verip bütün her yer siyah oluyor yazıların üstü bile siyahla kapanıyo yardım edin lütfen cs addons ve mapi indirdim yine olmadı workshopları indirdim olmadı
  8. Pixel_Hamster

Yardım Tntler-Creepe lar patlamıyor, Bir kişi uyuyunca sabah oluyor

Öncelikle merhaba bir serverim var sorunlarımı yukarda belirttiğim gibi tnt-creeper lar patlamıyor ki patlamalı. Ve 1 kişi uyuyunca sabah oluyor server gereği bunun olmaması lazım ama kapamayı bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim :( Bunlar da pluginlerin listesi:
  9. furkanzyldrm

AnadoluHost iyi mi ?

Merhaba İlerki zamanlarda Sunucu açmayı planlıyorum , Hostingleri araştırmaya başladım çok seçenek var . Aralarından fiyat olarak iyi bir hosting buldum Anadolu Host . Kullanan arkadaşlar Yorum yazarsa sevinirim . Ara ara Kopmalar olurmu ? Hubu Kurmamıza Yardim ederlermi ? Ddos Koruması güzelmi...
  10. S

Alımlı Server Açıyoruz!!!!

Arkadaşlar daha sunucu açılmamıştır ama discord sunucusu vardır beni ekleyerek sunucuya davet edebilirim sizi #6997
  11. P

İstek Anti Xray Koruması

selam, serverime anti xray koruması istiyorum bunun için bi plugin var mıdır Orebfuscator u denedim ama sanırım benim serverimin sürümü yok onda lütfen yardım edin sunucu sürümü: 1.9 discord: Delaredo#6370 eğer bana hızlıca ulaşmakisterseniz discorddan yazarsanız sevirinim
  12. P

Serverimde Bazı Dünyalarda Yağmur-Kar Yağmıyor Neden Sizce

multiverse-core den dünyalara baktım allowweather açık sonra essentials a girdim orda da açık olmadı en son askyblock a baktım orda yağmur ile ilgili bi ayar yok yeni açtığım dünyalarda yağmur falan yağıyor sadece berlili dünyalarda yağmuyor
  13. D

Yardım Edermisiniz Lütfen.

Merhaba öncelikle ben bir skript isticem elimde claim plugini var fakat ben claimin 30 gün sonra silinmesini istiyorum örnek olarak mesela /claim sürem yazınca claimin kaç gün kaldığını göre bilcek ve claim silme komutu /land delete lütfen bunu napalım bilirim yardımcı olurmusunz
  14. mustafasalinan

Yardım Minecraft Server pro map hatası

Merhaba arkadaşlar arkadaşımla beraber server.prodan oynuyoruz oyunu parkur korku vb maplar yüklüyoruz yüklediğimiz mapi seçmemize rağmen bizi normal bir survuval mapine atıyor sebebi nedir?
  15. C

İstek Giris yapmadan once 0 0 da olmak

Anarsi sunucusunda kordinatlarin ortaya cikmamasi icin giris 0 200 0 de spawnlanip giris yapinca ciktiklari kordlara donmelerinin bir yolu varmi tek sunucu ile?
  16. C

İstek Elitra hizini ayarlamak

Arkadasimin anarsi sunucusu var ve elitra ile 400m/s ile gidebilen kisiler sunucuyu cokertiyor yani elitranin veya her seyin maksimum hizini dusurmenin bi yolu varmi?
  17. X

RedFlagGaming Pluginci Aranıyor

Red Flag sunucusu için skyblock plugin paketi lazım paketi yapabilecek kişiler için instagram:_mehmetkemaln_
  18. M

Pluginerlik yaparım

Merhaba ben Musab. Kendimi aternos ta geliştirdim. Ve artık plugin editleyebiliyorum. Ama aternos tan sıkıldım ve başka Serverlara yapma kararı aldım. Ücretli ücretsiz çalışırım. Ama tabii ki ücretlidir genel olarak herşeyi edirlerim. Cevaplara isteyenler yazsın. Ücretli mi ücretsiz mi onuda...
  19. SaltanatNetwork

SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

Kopyalanılabilir IP Adresi; Saltanatnw.batihost.net 1.8.X - 1.14.0 Resim boyutu nedeniyle daha fazla görsel ekleyemiyorum iyi eğlenceler. Saltanatnw.batihost.net --------------------------------------------------- Yenilikler; Elinizdeki eşyayı +y+ Yazarak sohbete yansıtabilirsiniz.
  20. Yarar5509

Bukkit mi? Spigot mu?

Merhaba,opskyblock server açmak istiyorum. Sizce bukkit mi spigot mu kurmalıyım? Neden? İyi forumlar. (Serveri batihosttan alacağım)
  21. CentralNetworkk

centralnetwork.batihost.net - 3 Yıllık Tecrübe | Emek Survival, Emek Skyblock, Faction, Bedwars | Kalitenin Gerçek Adresi | Konu Tasarımı GÜNCELLENDİ

IP Adresimiz: centralnetwork.batihost.net Tüm Oyuncularımızı Discordumuza Bekliyoruz
  22. K

CS GO JailBreak Server!!!!

Merhaba arkadaşlar yeni bir jailbrak server açtık Sunucumuzu gelebilirsiniz. Eğlenceli zamanlar geçireceğiz dc a da gelip oyuncularla sohbet edip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Beraber isyan yapmak çıkarmak için ; dc = https://disc ord.gg/3u8RFM sv = 94.102.10.5 adreslerimizden...