AnadoluHost iyi mi ?

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba İlerki zamanlarda Sunucu açmayı planlıyorum , Hostingleri araştırmaya başladım çok seçenek var . Aralarından fiyat olarak iyi bir hosting buldum Anadolu Host . Kullanan arkadaşlar Yorum yazarsa sevinirim .
Ara ara Kopmalar olurmu ? Hubu Kurmamıza Yardim ederlermi ? Ddos Koruması güzelmi ? Birde Batihost mu daha iyi Anadolu Hostmu ?

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@AnadoluHost Kendisinden herhangi bir hizmet almasam da forum içinde gayet yardımsever ve ilgili birisi.

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba İlerki zamanlarda Sunucu açmayı planlıyorum , Hostingleri araştırmaya başladım çok seçenek var . Aralarından fiyat olarak iyi bir hosting buldum Anadolu Host . Kullanan arkadaşlar Yorum yazarsa sevinirim .
Ara ara Kopmalar olurmu ? Hubu Kurmamıza Yardim ederlermi ? Ddos Koruması güzelmi ? Birde Batihost mu daha iyi Anadolu Hostmu ?
Huba yardım ederim.
Koruma piyasanın en iyilerinden (TR için konuşursak)
Kesintiler konusunda bu 1-2 haftadır bizde çeşitli sorunlardan dolayı sıkıntı yaşıyoruz yalan değil.
Sorunlar kalıcı olarak çözülecek, zaten henüz banner ve bildirim reklamı vb vermedik. Bazı şeyleri oturtmaya çalışıyoruz.

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1- Rabisu ,2- Anadoluhost

povcik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Huba yardım ederim.
Koruma piyasanın en iyilerinden (TR için konuşursak)
Kesintiler konusunda bu 1-2 haftadır bizde çeşitli sorunlardan dolayı sıkıntı yaşıyoruz yalan değil.
Sorunlar kalıcı olarak çözülecek, zaten henüz banner ve bildirim reklamı vb vermedik. Bazı şeyleri oturtmaya çalışıyoruz.
işte bu yüzden anadolu hosttuda tavsiye ediyorum hiçbir hosting hattalarını kabul etmiyor fakat anadolu host bir problem varsa onu söylüyor kendisinde olsa bile bu bir erdemdir.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.

Son düzenleme:

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rabisu hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Şikayetvar girip nedenlerini görebilirsiniz.
Rabisu Kullandım bir sefer fiyat olarak çok çok iyi , destek desen en fazla 1 -2 Saate Cevaplıyorlar , Ama 2. Ayın Sonlarına doğru ip ile ilgili sorun çıktı . En azından Kesilmeden önce haber verselerdi bakıma alırdım sunucuyu . Birkaç gün Kullanamadık bende çıkmaya karar verdim .

povcik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben şahsen Kayizer hostingin ddos korumasına güvenmiyorum.(Kayizer hosting düşmanı olmadığımı onlar hakkında açılan konularda görebilirsiniz) Evet fiyat olarak gayet uygun.
Ama Anadolu Hosting bu konuda tüm hostinglerden 1 adım önde fixlemeleri gereken şeyler mevcut bunu zaten kendileri dile getiriyor, ek olarak panel vermeleri felan bence çok hoş ayrıntılar

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen Kayizer hostingin ddos korumasına güvenmiyorum.(Kayizer hosting düşmanı olmadığımı onlar hakkında açılan konularda görebilirsiniz) Evet fiyat olarak gayet uygun.
Ama Anadolu Hosting bu konuda tüm hostinglerden 1 adım önde fixlemeleri gereken şeyler mevcut bunu zaten kendileri dile getiriyor, ek olarak panel vermeleri felan bence çok hoş ayrıntılar

Batihost iyi mi onu da değerlendirirmisin rica etsem ?

povcik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihost iyi mi onu da değerlendirirmisin rica etsem ?
2014-2015den beri batihost ile çalışmadım o yüzden yorum yapamıyorum :( 2014 yılında mc.batihost.com adlı sunucu ben , glyphl , enderiatus ve fourtis'e aitti o zamandan beri hiç kullanmadım.

Aleria adı altında Keyubu,Slimmweb ile çalıştım bu sezon aklımda rabisu veya anadoluhost var.

Son düzenleme:

ZerloxBey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 - Slimweb 2 - anadoluhost - keyubu - bu sunuculardan başka tavsiye etmem kesinlikle rabisu olsun batihost olsun rabisu yu bikere geç leş gibi hosting bissürü sorun var batihostta çok lag var fiyatları desen pahalı en iyisi anadoluhost - slimweb ve keyubuya gelirsek baya iyi fakat pahali birazcik

Juscesia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunun açıklamasını Kayizer zaten yapmıştı. Ben de artık bıraktım kullanmıyorum Kayizer'i Keyubu geçtim.

EmirTMR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Redoya.NET öneririm. Müşterisiyim ve destekleri mükemmel. Verdikleri hizmetin en iyi karşılığını alıyorlar :))