SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kopyalanılabilir IP Adresi;
Saltanatnw.batihost.net
1.8.X - 1.14.0

ilktanıtım.jpg

yönetimekibi.jpg
sistemleregeçiş.jpg
sistemler1.jpg
sistemler2.jpg
görselegeçiş.jpg
2020-06-19_10.39.21.png

2020-06-25_20.39.51.png

2020-06-25_20.39.21.png

yetkilialım.jpg

Resim boyutu nedeniyle daha fazla görsel ekleyemiyorum iyi eğlenceler. Saltanatnw.batihost.net
---------------------------------------------------
Yenilikler;

Elinizdeki eşyayı +y+ Yazarak sohbete yansıtabilirsiniz.

2020-07-02_01.22.25.png

Ekli dosyalar

• sistemleregeçiş.jpg
    sistemleregeçiş.jpg
    385.6 KB · Görüntüleme: 67
  • 2020-06-25_20.39.51.png
    2020-06-25_20.39.51.png
    1 MB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:

cocoteton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten uğraşılmış bir server.Gerek özgün pluginleri Gerekse yaptıgı sistemler.Uzun zamandır gördüğüm en kaliteli hard factionla yardımsever bir yönetici ekibi birleşince harikalar yaratmış.Tavsiye ederim.

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten uğraşılmış bir server.Gerek özgün pluginleri Gerekse yaptıgı sistemler.Uzun zamandır gördüğüm en kaliteli hard factionla yardımsever bir yönetici ekibi birleşince harikalar yaratmış.Tavsiye ederim.

Güzel yorumun için çok teşekkürler <3

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum serverınızda hile korumasını test edip sizi uyarmak için dürüst şekilde x ray korumanız yok dedim ve banlandım en azından bi konuşmamıza müsade etseydiniz ? neyse umarım düzeltirsiniz iyi niyetli olduğumu bilmenizi isterim.

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum serverınızda hile korumasını test edip sizi uyarmak için dürüst şekilde x ray korumanız yok dedim ve banlandım en azından bi konuşmamıza müsade etseydiniz ? neyse umarım düzeltirsiniz iyi niyetli olduğumu bilmenizi isterim.
Yaşadığın üzücü durumdan dolayı özürlerimi sunmak isterim çünkü sanırım o sırada bilgisayarın başındaki ben değildim. Nickini söylersen hemen ilgileneceğim, Teşekkürler.

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Hesabının yasaklaması kalkmıştır yaşadığın durumdan ötürü sunucuya gelip benimle iletişime geçersen sana bir özür ödülü vermek isterim. İyi günler

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Selam. Konu tasarımı hakkında önerilerim bulunmakta:

1. Modülde yani giriş modülünde çok yazı var yazılar küçültülebilir veyahut yazılar azaltılıp resim arttırılabilir.

Modül 3.deki yazılar biraz üstte kalmış gibi, ortalanabilir ve yazı üstüne bir icon eklenebilir.

Modül 4e Sunucu Sistemleri yazısı eklenmiş, kaldırılabilir çünkü bir alt modülde yine var. Bir altındaki modülde olan yazı bitiş sayılabilir bence.

6. Modülde ise SaltanatNW yerine örneğin Muhteşem yazılabilir kalın yazı ile.

Normalde bu kadar detaylı yazmam fakat tasarımınızı geliştirmeniz için yazmak istedim :1: yıkıcı değil yapıcı eleştiri yapmak istedim yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Tasarım sorunuz olur ise discord adresim BRKN#0929

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mapler sade, konu tasarımının yapımcısını da biliyorum gayet şık bir konu tasarımı :) Sistemler arttırılmalı bence.. Başarılar dilerim.

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı güzel ancak, "Bizi diğer sunuculardan özellikler" derken? Bu sistemler neredeyse her sunucuda bulunmakta, mapler alıntımı tam kestiremedim. Tekrardan söylüyorum sistemler klasik geldi ve arttırılmalı bana göre. Başarılar.​

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel ancak, "Bizi diğer sunuculardan özellikler" derken? Bu sistemler neredeyse her sunucuda bulunmakta, mapler alıntımı tam kestiremedim. Tekrardan söylüyorum sistemler klasik geldi ve arttırılmalı bana göre. Başarılar.​
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim ancak yönetim ekibinde gösterildiğinin aksine sunucuyu tek başıma yapıyorum builder olarak başladığım bu server tecrübesine, şu an pl türkçeleştirmek ve skript desteği almaktan ileriye gidemiyorum. Ayrıca tüm haritaları hiçbir yerden bakmadan tamamen şahsım tarafından yapıldığını söylemek isterim. O kelimenin iddiali olduğunun farkındayım. Bunlar küçük pürüzler ancak forumda gezindim ve diğer birsürü forumda gezindim sunucu konu tasarımlarına elemanlar en fazla 3 sistem yazıp ya çalıntı buildleriyle övünüyorlar ya da çalıntı pl paketleriyle... Anlayacağın serverin her köşesinden emek akmasına rağmen bu yorumun beni derinden yaraladı :D yine de teşekkür ederim <3

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam. Konu tasarımı hakkında önerilerim bulunmakta:

1. Modülde yani giriş modülünde çok yazı var yazılar küçültülebilir veyahut yazılar azaltılıp resim arttırılabilir.

Modül 3.deki yazılar biraz üstte kalmış gibi, ortalanabilir ve yazı üstüne bir icon eklenebilir.

Modül 4e Sunucu Sistemleri yazısı eklenmiş, kaldırılabilir çünkü bir alt modülde yine var. Bir altındaki modülde olan yazı bitiş sayılabilir bence.

6. Modülde ise SaltanatNW yerine örneğin Muhteşem yazılabilir kalın yazı ile.

Normalde bu kadar detaylı yazmam fakat tasarımınızı geliştirmeniz için yazmak istedim :1: yıkıcı değil yapıcı eleştiri yapmak istedim yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Tasarım sorunuz olur ise discord adresim BRKN#0929
Yapıcı eleştiriniz için çok teşekkür ederim uygun bir zamanda düzenleyip tekrardan editleyeceğim <3

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapler sade, konu tasarımının yapımcısını da biliyorum gayet şık bir konu tasarımı :) Sistemler arttırılmalı bence.. Başarılar dilerim.
Daha sığdıramadığım bir sürü sistemler var umarım gelip görme şansınız olabilir ayrıca sunucunun zevki sistemlerin yanı sıra Emek Faction olduğu için zevki o sıcak ve zorlu kasılma hissinden geliyor. Değerli yorumun için teşekkürler.