sky block

1. Gudiga61

Sell All Eklentisi

Ben Sell All Ve Sell Hand Eklentisi eklemek istiyorum fakat kullandığım pakette Essentials yerine farklı bir pl var Bildiğiniz Kullanabileceğim pl varmı
  2. D

Yardım /Sell hand komutu doğru çalışmıyor

Merhabalar, serverde EssentialsX plugini kurulu, ancak /sell hand yazıldığında elindeki itemi elindeki miktar satacağı yere tüm envanterdeki o itemi satıyor. Mesela elimde 5 diamond tutuyorum ama envanterimde başka bi slotta 15 elmas daha var, 5 elması seçip /sell hand dediğimde seçmediğimi de...
  3. Reaxyon

Yeni Nesil Emek Skyblock ile Sizlerleyiz Minyonlar, Metintaşı, /reklamver, Drop eventi, Kazı kazan Rehber ve Yetkili Alımları Açılışa özel çekilişler

Öncelikle gördüğüm kadarıyla piyasada tam olarak emek denilecek bi skyblock sunucusu bulunmamakta.Bizde istediğimiz emek skyblock sunucusunu bulamadığımız için server açmaya karar verdik. Bizde sizden biriyiz :) Açıkçası çok tecrübeli bir ekip olduğumuz söylenemez ama emin olun herzaman sizin...
  4. Reaxyon

Yeni Nesil Emek Skyblock play.pyriemc.com Minyonlar, Drop eventi, Kazı kazan,/reklamver Açılış:23.00

Yeni nesil emek skyblock ile sizlerleyiz.Gördüğüm kadarıyla piyasada fazla emek skyblock bulunmamakta bizde bunun için buradayız.Öncelikle fazla tecrübeli bir ekip değiliz.Aradığımız serveri bulamadığımız için server açmaya karar verdik.Bizde sizden biriyiz :) Kolay arayüzümüz ile daha önce...
  5. kekeler38

rulescraft.minecraftoyna.com - [1.8]- SKYBLOCK - RÜTBELER - KASALAR - DÜŞÜK PİNG!

rulescraft.minecraftoyna.com YENİ NESİL OP SKYBLOCK 1.8.x ALIMLAR VAR/VİP ÇEKİLİŞİ olacaktır.Sevgi ve saygı çerçevesinde yepyeni yönetim anlayışıyla geri döndük!!!!! Yarı emek op skyblock serverimize bekleriz.Alım da vardır dostlar hepinizi Bekliyoruz! Sevgilerle <3 -Luigi- -Skin Plugini -Hat...
  6. Aethrunee

HetraCraft | OPSkyblock | 1.8 - 1.15.X |

hetracraft.batihost.net
  7. MuhittinSH

emsicraft.batihost.net I Kalite için doğru adres. [1.8-1.16]

- Sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan kaliteli yetkili kadrosu. - Kapanma derdi olmayan bir sunucu. - Lag (Gecikme) derdi çekmeyeceğiniz alt yapı. - Sürekli olarak sunucuyu güncel tutmaya çalışıyor ve sizlerin rahat bir oyun keyfi için çalışıyoruz. Vee daha daha fazlası. İp...
  8. berkekayan

Alımlar Bitti TurksGamers Tüm Alımlar Mevcut

Tüm Alımlar Mevcut Aternos Olduguna Bakma
  9. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ? - Detaylı Ada Ayar Sistemi/Mini Oyunlar/Görev Sistemi/ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

:vız: GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ?:vız: :onay:PLAY.LUTGESNW.NET:onay:
  10. na2000

Play.Mrgamingtr.Com | 1.8 - 1.16 | 30 GB Ram | Emek-SkyBlock | Sınırsız Slot !

NOT: Server benim değildir sadece reklamını yapıyorum! ServerIp: play.mrgamingtr.com Web Sitesi: Gitmek için TIKLA! Discord: Katılmak için TIKLA!
  11. iWatrain

Acil Ortak Ve Pluginden Anlayan Adam Lazım İçeri Gel

play.nightservers.xyz:25573
  12. GolcuOsman

Skyrocky >> Yepyeni sistemler | özel spawner görevleri | HERKESE WORLD EDİT | bambaşka bir sunucu 1.8.x-1.15.x

Skyblock Sunucusu SUNUCU BİLGİLERİ Sunucu Adı: Skyrocky Sunucu Versiyonu: 1.8/1.9/1.10/1.11/1.12 Sunucu Adresi: Play.Skyrocky.Net Web Adresi: www.skyrocky.net BİLGİLER SkyBlock Adanı Kur ve gelişmeye başla Özel Görev Sistemi Oyun içerisinden /c komutunu yazarak levellere özel görevleri...
  13. JesterNW

İLK GÜN [+15 ONLİNE] Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | ULTRA OP SkyBlock | VIP Çekilişi !!! | -[Sezon Sistemi] - [play.JesterNW.tk] - | 1.8 - 1.12.x |

KJKJ
  14. ÇağlarBeyefendi

15 Şubatta Sezon Sıfırlandı Hadi Gel Emek Skyblock 1.8-1.16.4 legendcalliope.rabisu.com Warp Çiftlik/Sanal Coin Sistemi/Sanal Fabrika Sistemi

Özel Sistemlerimiz: Çiftlik Levelleri %100 Sanal Coin Özelliğimiz Kısaca; Warp Takasın Tamamen Sanallaşmış Halidir. Kısaca Artık Kaktüs Farmı İçin Sıkıntı Çekmiceksiniz Neden mi çünkü artık fabrikamız var artık /fabrika...
  15. ByZatineMC

İstek Para gönderme vergisi istek

bu skripti hiç biryerde bulamadım :( Oyuncu birine para atınca mesela 1k atınca 100 100.000K da 1k1.000.000M attı 10k ücret kesse ? 100.000.000M atıncaa 50k
  16. VinusCraft

İstek Skyblock sunucuma rütbe nasıl yapıcam?

Arkadaşlar sunucuma rütbe yapmak istiyorum ama skript yada plugin bulamadım CRANKS plugini var ama ben nasıl yapılıcağını bilmiyorum. Dosyanın içi komple boş sadece ada leveli ile rütbe atlanmasını istyorum elinizde varsa verir misiniz yada yapabilir misiniz ? Sürüm 1.8.8
  17. ByZatineMC

İstek Para atmada ücret kesmesi

Oyuncu birine para atınca mesela 1k atınca 100 100.000K da 1k1.000.000M attı 10k ücret kesse ? 100.000.000M atıncaa 50k
  18. ByZatineMC

İstek Acil Skript isteği pls

Merhabalar arkadaşlar ben basit bir skript ariyorum mesela /demirblokyap komutu girince elindeki 9 stack demiri alıp demir bloğa çevircek vede o kisiden para alcak ama oyle bir şey olcakki viplerden para kesmicek oyunculardan 5k para kescek böyle bir skript yazabilirmisiniz?
  19. Anatolia_Network

AnatoliaNetwork - [1.8.x] - [OPSkyBlock] - [anatolia.keyubu.com] Kolay Erişim Menüleri, 7/24 Aktif Destek Açılışa Özel Market Ürünlerinde %50 İndirim

Sunucu İp: play.anatolia-nw.com oyna.anatolia-nw.com anatolia.keyubu.com Website: anatolia.denince. biz
  20. Fredybb

TowerCraft Yeniden Açılıyor/Skyblock/Op Skyblock/Factions/BedWars/Skywars/Murder/Sunucuya Hileyle Girilemiyor. towercraft.batihost.net

Skyblock Sunucusundan Görseller Op Skyblock Sunucusundan Görseller Faction Sunucusundan Görseller Skywars Sunucusundan Görseller BedWars Sunucusundan Görseller Lobi Sunucusundan Görseller Yapımına Başladığımız Bize Ait Haritalar NOT: Sunucumuz Daha Açılmamıştır. Açılış...