sky block

1. EnesOzkan10

play.ReisCraft.com 1.16.x - 1.20 Emek SkyBlock sunucusu!

SUNUCU SPAWNIMIZ Çitçi Sistemi (yere düşen bazı eşyaları toplar, spawnerdan çıkan mobları öldürür) Teslimat Sistemi (İstenilen eşyaları en fazla toplayan kişiler teslimat sezonunun sonunda çeşitli hediyeler kazanırlar) Otomatik Farm Sistemi Minyonlar (Çiftçi, Toplayıcı, Avcı, Balıkçı...
  2. U

Yardım Nasıl npc kulanabilirim

merhaba npc de /npc cmd add -p server skyblock yapıyorum buraya kadar sıkıntı yok ama skyblock paketimi başlatıyorum bungeecordu başlatıyorum clobi başlatıyorum lobiyi başlatıyorum 3 5 dk beklıyorum sonra npcye tıklıyorum ama sky block atmıyor yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  3. LotusCraft

Minecraft Emek skyblock 1.16x - 1.20.x Eski tarz ve yeni tarz skyblock hard bir emek skyblock'dur sende aramıza katıl !

LotusCraft minecraft eski ve yeni tarzına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir zor bir emek skyblockdur birbirinden farklı özellikleri ile (koşu yarışı, teslimat yarışı, envoy etkinliği ,pinyata etkinliği sunucuya özel ödüllü parkur sistemi sıralama vb ) gibi gibi daha birçok özellik ile sizlere...
  4. GevezeOyuncuNW

MC.GEVEZEOYUNCU.COM | BoxPvP Aktif! |Zindanlar, Görevler, Özel Büyüler, Yazı Tura

5. Beylands

Oyununa değer verenler için oyuncusuna değer veren bir sunucu Beylands!

6. EmreKarakuslu

[2.SEZON] EMEK SKYBLOCK | play.huzurcraft.com [1.16.5-1.19] | Gerçek EmekSkyblock Hazzı | RANK SİSTEMİ | GELİŞMİŞ BOSS SİSTEMİ | METİNTAŞI |

Sunucu IP: play.huzurcraft.com Website: huzurcraft.com Sunucu sürümü: 1.16.5.x - 1.19.x Sunucu türü: Emek Skyblock Sunucu kapasitesi: Sınırsız Sunucu lokasyonu: Türkiye Ortalama ping: 5-30 arası
  7. KeyCqp

LoftyCraft Yeni ekibini arıyor!

Merhaba efsane sunucunun efsane yetkilisi olmaya hazır mısın ? Alımlarımız açılmıştır sende ekibimize katılabilirsin. birçok özelliğe sahip olan LoftyCraft E-SkyBlock ve Faction Yetkilisi olmaya ne dersin? Alımlarımız Moderator (genel sorumlu olacaklar) Yetkili (oyuncular ile ilgilenecekler)...
  8. ZOnurReisZ

Play.GameWorldShow.com > 1.16.X/1.19.x > Emek Skyblock >Minion,Çiftçi,Pinata,Sohbet Eventi,Teslimat,Battlepass.

Sunucumuzu Sizlere Daha İyi Tanıtmak Amacıyla Yakın Zamanda Gerçekleştirdiğimiz Trailer Videomuz Tüm Sosyal Medya Hesaplarımızdan Yayınlanmıştır. Youtube Trailer Videomuz: Tiktok Trailer Videomuz: https://www.tiktok.com/@gameworldshow/video/7295034594146012422
  9. beleganetwork

Belega Network | Survival - Lavlar Yükseliyor - SkyBlock - Gravity | Hub Server | [www.beleganetwork.net]

03 Mart 2017 yılından beri survival orman ile aktif kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz. Deneyimli, Adaletli ve 7/24 destek sunan kadro ile hizmet vermekteyiz Herkesin eşit hizmet gördüğü bir serverde oynamak ister misiniz? Web Site: https://www.beleganetwork.net Oyun İp: mc.beleganetwork.net
  10. Vivala

play.VivalaCraft.net | 2.500₺ ÖDÜL! | EMEK SKYBLOCK | Yetkili Başvuruları Açık!

SUNUCUNUN IP ADRESİ play.VivalaCraft.net
  11. Literaryy

Literary Network 1.8 Devasa Klasik Sistemleri İle Karşınızda

12. pandagarcia

[OP SKYBLOCK] MERCYMC.BTH.ST > 1.8 > - | Çiftçi > Metin Taşı > Coin Sistemi >Depo > Pass Sistemi > Ada Yükseltme <

MERCYMC ÖZEL SİSTEMLERİYLE SİZİNLE :) Sunucu ip: mercymc.bth.st
  13. WoolCraft

WoolCraft Tasarımcı Alımları - Şans Bloklu SkyBlock Sunucusu!

Herkese iyi günler dilerim. WoolCraft'ın bir tasarımcıya ihtiyacı var! WoolCraft nedir? WoolCraft, Minecraft Türkiye'de ilk defa piyasaya Şans Bloklu SkyBlock oyununu sürecek sunucudur. Şuanda yapım aşamasının sonlarına gelinmektedir. Sunucu önümüzdeki günlerde aktif olacaktır fakat tasarım ile...
  14. Z

Tost Network | Tecrübeli Skripter/Pluginer Aranır - Maddi Ortak Aranır - Tasarımcı Aranır.

Merhaba,FORUMGAMER üyeleri Açmayı planladığım Minecraft sunucusu için bir ekip kurmayı planlıyorum. Mevcut Pozisyonlarımız Maddi Ortak Geliştirici Tasarımcı Moderatör Rehber Neden bizi tercih etmelisiniz? Tost Network, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini...
  15. S

[Play.KurkinsNW.COM] | [1.17.1] - [1.18.1] | Banka Soygunu ,Slot Makinesi Minyon Otomatik Piston, Envanter Eventi & Pinata Partisi, VE DAHASI! |

Merhaba Dostlar! KurkinsNetwork ekibi olarak sizlerinde beğenebileceği bir emek skyblock sunucusu planladık ve yaptık. Birbirinden güzel sistemler ile karşınızdayız tabii ki dahada iyisini yapıcaz, oynarken zevk alıcağınız bi sunucu sizi bekliyor. Açılışa Özel Tüm Kredi Yüklemelerinizde %50 Bonus
  16. badqat_Streamer

QAT_HUB! SKYBLOCK ve FACTION! Yayın'a Çıkma Şansı! 21.01.2022 <--> 20:00

IP: play.badqat.xyz Versiyon: 1.16.5 ve ViaVersion Desteği ile Desteklediği yerlere kadar. HUB, SKYBLOCK, FACTION (Faction Şuanlık bir Fikir ileride Değişebilir.) Sunucu Geçmişi olarak şöyle diyebilir: Sunucuyu Önceden test amaçlı aternos üzerinde açmıştım ve alışmaya çalışmıştım (yaklaşık...
  17. ZiVAL

EndLessNW 1.8-1.16.x - Emek Skyblock - Çakma Lobi - play.endlessnw.tk

Sunucu ip adresimiz: play.endlessnw.tk Sunucumuz 1.8 - 1.16.x olup EmekSkyblock sunucusudur. Normal Skyblock Sunucularından Sıkıldınız Mı ? O zaman bu sunucu tam size göre. Birbirinden farklı özellikleri ile yeni açılan p2w olmayan hakkınızın yenilmeyeceği yeni nesil bir sunucu . Gerek adanda...
  18. xWenzy

Play.MineRazeNW.Net Lag & TPS Sorunu Yok !, El Yapımı Klasik Skyblock Sunucusu. 1.8 - 1.16 Arası Tüm Sürümler !

Klasik Skyblock'un Dibine Vurmaya Hazır Mısın ? BETA | Play.MineRazeNW.net | BETA Discord BİZ KİMİZ ? 1 Yıldır Gelişimini Sürdüren, Önceden Farklı İsimlerle ve Farklı Oyun Modlarıyla Sizlerin Karşısına Çıktık. Şimdi İse Kalıcı Olarak Açıldık ! Hiç Bitmeyen Bir Eğlencenin Kapılarını...
  19. AirS

1.8.X-1.16.X Hard Emek Skyblock - Play.PetrichorNetwork.tk

20. FuadErözkan

Ucuza özel Skyblock ve Factions Plugini/Özel skript satılır DM!!!!!

! mRazvy#3783 kişiye özel Skript yazılır
  21. toledo

ArafOyuncu - EmekSkyblock / Aylık para ödül sistemi / Minyon Sistemi /Oto Piston / Çiftçi / 1.8x/1.16x

SUNUCUMUZ 7 MAYIS (CUMA) GÜNÜ SAAT 21.00 DA AÇILACAKTIR. En çok blok kıran ilk 5 oyuncumuza her ay ödül verilmektedir. sunucumuzun açılışına 4. ada rütbesine ulaşan ilk 5 üyeye bronz vip verilecektir. Açılışa Özel, Lobimizde günlük ödül olarak 25 Kasa verilecektir. Bu kasa ile eğlence ürünlerine...
  22. kadiryolunda

Play.MurphyMC.Pw ◂ Emek TekBlok | 1.15.2-1.16.5 -Lagsız Deneyim | Gelışmiş Sistemler! | MurphyMC

Play.MurphyMC.Pw