survival %100 1.12

1. V

richacraft.rabisu.net 1.8-1.12 Survival (Hayatta Kalma) Daha Fazlası İçin

BİZ KİMİZ? YILLARDIR BU SEKTÖRÜN İÇİNDE OLAN VE SİZLERE İYİ BİR SUNUCU DENEYİMİ YAŞATMAK İÇİN UĞRAŞAN BİR GRUBUZ. SUNUCU AÇMA DENEYİMİMİZ 2016 YILINDAN SÜREGELMEKTEDİR. YOĞUN TECRÜBELERİMİZE DAYANARAK YENİ SUNUCUMUZU KARŞINIZA ÇIKARMAKTAN GURUR DUYUYORUZ. SUNUCUMUZ İKİ GÜN OYNAYIP SIKILACAĞINIZ...
  2. Holigan_King

İstek survival plugin paketi arıyorum

Merhabalar yeni açmış olduğum minecraft sunucum için survival plugin paketi arıyorum. Ücretsiz güzel bir paket varsa atabilirmisiniz paralı için bütçem çok yüksek değil. Bana discorddan ulaşın: ! Anex.xll Star#2009
  3. nizhenets

Sunucuma yetkili arıyorum daha çok builder

Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi serverim için ilgilenicek birini arıyorum ödemeler ay ay sorunsuz yapılmaktadır Başlangıç için i9 10850K işlemcili makinada tutuluyor oyuncu çoğunluğuna pluginlere göre ramimi 12GB yapabilirim websitesi ile ben ilgilenicem henüz yeni başladım Sunucu...
  4. H

[HilalNW.MinecraftOyna.Com] 1.16.4 SURVIVAL - MİNYON SİSTEMi (İŞÇİ) > Kasalar > Clan > Askeri Rütbeler 24x > SüreliFLY > RTP (Girişler Sadece 1.16.4)

Sunucu 1.16.4 e yükseltilmiştir. Gün geçtikçe hala gelişiyoruz. Sunucu Sürümü : 1.16.4 Oyun Modu : Survival Website : hilalnw.play.tc YAKINDA GELECEK ÖZELLİKLER ; - BOSS SİSTEMİ - SATIŞ ÇUBUĞU - SATIŞ MENÜSÜ Sunucudan Görüntüler
  5. T

AtlasMc 1.8 - 1.11.2 // 29 Mayıs Açılış Tarihi Surival Server Fark Yaratacak Server !

ATLAS MC TANITIMINA HOŞGELDİNİZ!!!!! Sunucu Adresimiz : atlasmc.batihost.net Serverimiz 29.05.2020 Tarihin de açılmıştır emek serverdir el değmemiş bir orman tecrübeli kadrosu ile sizleri bekliyoruz :) Şimdi tanıtımımıza geçiyoruz...
  6. V

Minecraft Yeni Sunucu Acıldı

Minecraft Zor Bi skyblock Acilmiştir Daha Büsürü Oyun eklecenek Şimdilik boyle olucak oyuncunun iste görede oyun ekleneek Alım Yapılıcak Yardıcı kurucu Yönetici bu ikisi güvenilir olması lazım +19 olması şart Admin Güvendim kişi Alıcam Dc Olması şartır Moderator alınıcak Rehber Gelen 3...
  7. R

KONU KİLİT!

123 123
  8. T

İstek Scoreboard İsteği

Arkadaşlar bir plugin paketi yapmayı düşünüyorum, ama yapamıyorum çünkü scoreboardda blok kırılınca veya herhangi bir şey orada diyelim ki blok daha kırılmadı (Tik) işareti kırıldıktan hemen sonrada (Çarpı) işareti olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim plugin veya skript ile. Bana yardımcı...
  9. Kartila7

Eternal Survival EFSANE ÖZELLİKLERİYLE | Her Hafta VIP Çekilişi | Siz Degerli Oyuncularla Buluşmaya Hazırlanıyor...

Eternal Survival Sürüm 1.8.x / 1.14 Sitemiz: eterna.mc.tc ip: Eternal.batihost.net Slot: Sınırsız Tanıtım Serverde birçok özeligi daha işlevsel hale getirmeye çalıştık Meslekler tılsım gibi özeliklerle farklı deneyimler sunmayı hedefledik dilerseniz özeliklere ayrıntılı bir şekilde...
  10. R

LovenSurvival.Batihost.Net | Survival Server | 1.8.X | SUNUCU YENİ AÇILDI! ( YENİ KONU )

ip Adresi: LovenSurvival.batihost.net Web Sitesi: Yakında!l Sunucu Versiyonu: 1.8.X Toplam Ram: 10 GB Sunucu Türü: Survival Sunucu Lokasyonu: Turkiye Sunucumuz Orta Derece Zorluk İle Kurulmuştur İpeksi İle Spawner Kırıp Koyma Claimli Alanda PvP Kapalı! Timber Mod Mevcuttur Türkçe Komutlar...
  11. CraftStrest

CraftStrest | Survival | 16GB Dedicated | Özel İtemler | Para Kutuları | Motorlar | SanalMarket | Arabalar | 1.11.x & 1.12.x | Piyango

Biz minecraft 4 yıldır oynayan 11 kişilik bir grubuz ve severek oynuyoruz bir sunucu açalım dedik ve açtık 1.5 yıldır açık 2. sunucumuz oluyordur yani huba bağlanan opskyblock ta vardır sunucuda elimizden geleni yapmaya hazırız korumalarımız süperdir. Kurucu: StrongBoy__ Pusula Admin...
  12. paz10kitos

Dostlar Survival Tekrar Açılacak

IP: DostlarSurvival.batihost.net Oyuncu Kapasitesi : Sınırsız Sunucu Türü : Survival Ram : 4 gb SAYGILI OL KÖTÜ KELİME KULLANMA HİLE YAPMA GERİSİ BİZDE
  13. abdullahgg1

Konu Kapansın !!!!!!

CenterNetwork Survival Sunucusu Bilgi; Sunuc İp:centernw.batihost.net Sunucu Lokasyon:Türkiye Sunucu Slot(Kapasite):Sınırsız Fakat 40 gösteriyoruz. Sunucu Ram/Cpu:3gb Ram/4çekirdek iletişim Sunucu Discord: https://**********/utRTvX Serer sahibi discord: CenterX#1104 Admin Discord: ♛CenterNw♛...
  14. rizely53

AnatoliankaCraft.batihost.net++Emek++Survival++Kıyasıya Mücadele 23.11.2018 saat 19.00 da Aktif

Anatolianka Minecraft Server Son zamanlarda açılan birçok Server ne yazık ki kötü sonla bitti.Bizde düşünüp hem kendimize hemde siz değerli oyuncularımıza bir survival Server açmaya karar verdik. Bakın kendimize diyoruz çünkü sizin, açmış olduğumuz bu Server da yaşadığınız survival i bizde...
  15. UstaBeyx

KONU kapatın beyler HADE BAKEM

HADE BAKEM BB KAPATIN KONUYU
  16. E

METRO CARFT - Taş Kırarken Coin Çıkması İpeksi Spawner Yeni Vipli Yarışmalar [ 4 GB ] Aktif !! IP: metrocraft.axitrbilisim.com

· Sunucu IP Adresi: metrocraft.axitrbilisim.com · Web site: DAHA AÇILMADI EN KISA ZAMANDA AÇILIP DUYURULACAK · Sunucu Türü: Survival · Sunucu Sürümü: 1.8.x · Sunucu Kapasitesi: 60 kişi (yükseltilmesi planlanıyor) Sunucumuzun Amacı Oyuncularımıza eşsiz bir Survival deneyimi yaşatmak...
  17. yavuz55sc

SonCesurlar | 1.12.2-1.8.X | SonCesurlar.Rabisu.Com | İSTER 1.8 İSTER 1.12 YENİLİKLERİ İLE OYNA! |Anti Hile-Ninja Moblar-SC SAT-GOREV-SC PUAN-EMEK!

> Sene 2016 Şubat ayında ilk skyblock serverimizi açmıştık. Yeni bir akım getirmiştik sunuculara. Türkiyede 2. Sıradaydık! 9 ay sonra saldırılardan dolayı kapanmıştı. Şimdi tekrardan yeni bir akım getirdik! Özellikler alt tarafta! Umarım beğenirsin! 6 GB RAM Sınırsız SLOT! Türkiye...