#survival

1. Morthak

Sunucusuna Yaşı Büyük Bilgili ve Olgun Bir Yetkili Arayan Varsa İçeri Lütfen... :)

Değerli Forum Üyeleri Benim Adım Can Yaşım 19 Discord Bot Yapımı, Logo Tasarımı ve Minecraft Mimarlığı Yapıyorum. Eğer Benim Gibi Bir Yetkili Arıyorsanız Şahsi Discord Hesabım Cann#6156
  2. xArdaBey

Vestoria Hub Server 3 Oyunlu Açılıyor! Pazartesi 18:00 !

Merhaba, tanıtım konuma giren kişi hoş geldin. Şimdi sizlere iyi yerlere gelmesi için uğraştığımız sunucumuzu ve onun sistemleriyle ilgili bilgiler vereceğim. Vestoria Minecraft Sunucuları Tanıtım Biçimi : İlk Haritalar ve Altında Özellikleri (Sığamayan şeyler olabilir.) Onlar da sizin için...
  3. D

Seraphis Network /TAMAMEN F2P/ 1.16.5 / düello / oyun parasıyla vip-anahtar almak / ihale / xray-macro koruması/5 AĞUSTOSTA SİZLERLE

https://discord-gg/JkAtpg2JQ tire yerine nokta koy ÖNCELİKLE MERHABALAR, SADE BİR KONU TASARIMI İLE DİREKT OLARAK KONUYA GİRECEĞİM. BEN BİR MİNECRAFT OYUNCUSU OLARAK PARAYA DAYALI OLMAYAN HARD EMEK BİR SURVİVAL SUNUCUSU AÇIYORUM. *OYUNUMUZDA BULUNAN TÜM KASA ANAHTARLARI KÖYLÜ TAKASTAN ELDE...
  4. HiLmİ3333

|1.8.x| Solo-Türk | Survival Sunucusu | Kasa,köylütakas,oyunlar,eventler ve dahası | soloturk.rabisu.net | ALIM VARDIR!

1.8x Survival Emek Sunucumuza Siz Kıymetli Survival Severler Davetlisiniz.Solo-Türk Olarak kaliteli Vakit Geçirebileceğiniz Eski Survival Tadını Sonuna İliklerinize Kadar Yaşatmak İsteriz. İYİ OYUNLAR DİLERİZ... KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ soloturk.rabisu.net SPAWN ORMAN KASALAR...
  5. SerdarABI

OLYMPOS SURVIVAL 2020 aralık sezonu başladıı !

Hepinize Merhaba Dostlar Sizleri Fazla Sıkmadan Direk Konuya Gireceğim. Bin Bir Emekle Açtığımız Minecraft 2020 Survival Sunucusunu Açmış Bulunmaktayız. Her Ayın Sonunda En Çok Öldürmeye Sahip İlk 3 + En Çok Serverde Aktif Olan İlk 3 lere Çeşitli Ödüllerimiz Vardır. Sizleri Oyun İçi Görüntülerle...
  6. T

AvşaNetwork SurvivalVanadium Açıldı (avsanetwork.tk)

Değerli forumgamer minecraft oyuncuları daha yeni açılan survivalvanadyum oyunumuza hepinizi bekliyoruz!!!! server ip : avsanetwork.tk
  7. H

EnderNetwork.rabisu.net /1.8.X/Demir İneği / Kasalar /Coinler

Sunucumuz sizi normal vanilla survival dan daha fazla zevk aldıracak bir biçimde tasarlanmıştır.Sunucu Açılma tarihi 24.11.2020 dir.
  8. Adena

Olimpos Network | Survival | Hayatta Kalma | 1.12.2

9. plugin_arayıcısı

İstek 1.8x Survival Plugin Paketi Aranır!

Yakın zamanda açılıcak serverimize plugin paketi gerekli. Yardımcı ola bilicek varsa benimle burdan veya discord'dan iletişime geçe bilirler. Discord: Masquerade#9077 Mesajlarınızı bekliyor olacağım. Saygılarımla,Masquerade.:asık:
  10. Geceqezen

[ ArkasNW.**************** ] - |1.8x/1.16x| - Survival - Hile Koruması /Rank /Team /Meslekler -Kasa -Arena -Arkas Coin - Golem Spawner

BİZLER ARKASNETWORK EKİBİ OLARAK SİZ DEĞERLİ OYUNCULARIMIZLA VAKİT GEÇİREBİLMEK İÇİN HARDCORESURVİVOR HAYATTA KALMA SERVERİ İLE KARŞINIZDAYIZ ! SERVER RAM: 4GB SERVER SLOT: 100 SUNUCU TÜRÜ: SURVİVAL 1.8 İLE 1.16 ARASI SÜRÜMLER İÇİN GEÇERLİDİR ... ORMANDA HİÇBİR ŞEKİLDE SPAWNER...
  11. K4yN

[ ArkasNW.**************** ] - |1.8x/1.16x| - Survival - Hile Koruması /Rank /Team /Meslekler -Kasa -Arena -Arkas Coin - Golem Spawner

BİZLER ARKASNETWORK EKİBİ OLARAK SİZ DEĞERLİ OYUNCULARIMIZLA VAKİT GEÇİREBİLMEK İÇİN HARDCORESURVİVOR HAYATTA KALMA SERVERİ İLE KARŞINIZDAYIZ ! SERVER RAM: 4GB SERVER SLOT: 100 SUNUCU TÜRÜ: SURVİVAL 1.8 İLE 1.16 ARASI SÜRÜMLER İÇİN GEÇERLİDİR ... ORMANDA HİÇBİR ŞEKİLDE SPAWNER...
  12. Electus

kapansın

survivaltürke ne oldu
  13. F

1.14.4 skyblock,survival paketi arıyorum (ÜCRETSİZ)

Arkadaşlar öncelikle merhaba başlıktanda gördüğünüz gibi 1.14.4 taban sürümünde skyblock veya survival paketi arıyorum ücretsiz bir şekilde verebilecek olan varsa bana discord'dan ulaşsın :farukBCK21#0505
  14. Cihandia

Auracraft.me > I Meteor I Özel enchantlar I Özel görevler I Klan sistemi Ve dahası I YENİ AÇILDI!!

Görevler Bölgesinden Bir Kare Spawn Bölgemizden Kareler
  15. H

survival|1.8.8|IP 193.164.6.117|Alımlar acık|3 Rehber |1 Admin|

survival|1.8.8|IP 193.164.6.117|Alımlar acık|3 Rehber |1 Admin|
  16. Xclips

TeamCraft [1.8.x][Survival][Yeni][EMEK]

Spawn: Orman: Sistemlerimiz: # İDDA...
  17. DarkFunny

Yenilikçi-EmekSkyblock-1.8 X 1.12 - Rehber Alımları Açık Buyurun Boş Beleş paketlerden arınmış bi Server

Selam Beyler Bayanlar Sizler İçin Bir Emek Skyblock Tasarladık her şey Sizin İstediğiniz Gibi. Artık Admin yardımı,Pluginerlik Bilgisi Olmayan Kuruculardan Sıkılmadınızmı Emeklerinizin Gitmesinden Veya Hazır Paketli Serverlardan (: Sizler için %100 Bot ve Ddos Korumalı tamda Eğlenebilceğiniz Gibi...
  18. SkillTatze

BiPapel Hub Sunucu SkyBlock Faction Survival BadWars

:fratmania:BiPapel:fratmania: Bipapel.batihost.net Sunucu IP Adresi: bipapel.batihost.net - 185.171.89.65 Oyun Sürümü: 1.8x Sunucu Slotu: 500 Sunucu Türü: SKYBLOCK...