#survival

1. HakanAri3

koruması

Sunucu IP:
  2. framework64

play.blokolog.com | 1.16.5 | Stabil Ekonomi | Savaşlar | Saf Towny | Gelişmiş Ticaret

PLAY.BLOKOLOG.COM TOWNY SAVAŞLARI STABİL EKONOMİ GERÇEK DÜNYA HARİTASI MODSUZ SADE OYUN KEYFİ 。☆✼★━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━★✼☆。 SUNUCUMUZ HAKKINDA BLOKOLOG MADENDE ALTIN KAZARAK KRALLIĞINI KURDUĞUN VE İSTER EŞSİZ YAPILARLA DÜNYA HARİKASI OLACAĞIN, İSTERDE TÜRLÜ DÜŞMANLARLA...
  3. Ozkan123TR

1.8 Survival sunucusunda yetkili olmak istiyorum. (Admin veya Moderatör)

Ben Özkan, 14 yaşındayım. 1.8 Survival sunucusunda Admin veya Moderatör olmak istiyorum. Sunucusu olanlar benimle iletişime geçebilir. Saygılıyımdır, kurallara uymayanlara ceza verebilirim, görevimi zamanında yaparım vb. Discord: mrozkan02
  4. YagizYTv1

1.16.5-1.19 Hard Survival Sunucusu - Linar.MinecraftOyna.com [Güçlü Yaratıklar/Karanlık Ay/Tüccar/Rütbeler/Eventler ve dahası!]

Sunucu IP: Linar.MinecraftOyna.Com Sunucu sürümü: 1.16.5 - 1.19 [1.16.5 Tabanlı] Sunucu türü: Survival Sunucu kapasitesi: 75 kişi Ortalama Ping: 5-30 --Sunucumuzdaki Sistemler-- /Ah yazarak ihale oluşturabilir ve başka oyunculara itemlerinizi satabilirsiniz. /Tüccar yazarak İtemlerinizi satışa...
  5. YagizYTv1

Yardım CombatLogX - çözüldü

Merhabalar sunucumda combatlogx pluginiyle alakalı bir sorun var mesela bir oyuncu bir oyuncuya tpa atınca vurmaya çalıştığında direk vuramıyor bi 15 saniye sonra vurabiliyo bunu nasıl kaldırabilirim ?
  6. MinelyumNW

17 Şubat 21.00 Etkinlikler| 1.8.9 mc.minelyum.com.tr - Özel Eşyalar, Karakter, Zindan, Teslimat, Lonca, Metin Diyarları, Süreli Claim

Spawn Cehennem Diyari Buz Diyarı Sürgün Mağarası Zindan Özel eşyaların görünümü Işınlanma yüzüğü
  7. semihnoir

Yardım Lobide lobi eşyalarının gelmesi, Survival ya da Skyblock'a girildiğinde o oyunun eşyalarının gelmesi

Merhabalar, PaperMC 1.18.2 Java 17 sunucum bulunmakta. Bu sunucuda Survival ve Skyblock olacak. Bunun için bir lobi ayarladık, ancak lobide oyuncunun eline lobi gezinme eşyalarının gelmesini, Survival ya da Skyblock'a girildiğinde ise o oyunun eşyalarının gelmesini ve lobi gezinme eşyalarının...
  8. MRGaminG

26.08.2022 play.mrgaming.net > 1.16-1.19 > 16 FARKLI BÜYÜ > SAVAŞ BİLETİ> KANLI AY > ÇİFTÇİ > ÖZEL YETENEKLER > GELİŞMİŞ GÖREVLER > MEVSİMLER...>

sistemleri daha detaylı incelemek için neden sunucumuza gelmiyorsun? play.mrgaming.net mc.mrgaming.net
  9. LuzNoceda

Yardım Yeni bir sunucu da neler isterseniz?

Türkiye de oldukça fazla server var (skyblock,hub,factions,Survival,) Çoğu açılıp kapanıyor. Sürekli açık olan eskilerden çok az server var. Eğer bir hub server açsak olsak nasıl bir server olsun isterdiniz? Nasıl olsa o server de oynardınız?
  10. Minelyum

22.12.2021 19.00 Aktif oyna.Minelyum.pw - 1.8 | Sıfır Lag | Özel Eşyalar | Özel Karakterler | Özel Dünyalar | Seyyar Satıcı

Hakkımızda Minelyum 3 yılı aşkın tecrübesiyle oyuncularına en iyi oyun keyfini sunmayı hedeflemiş sürdürülebilir bir Minecraft sunucusudur. Sizlere uzun soluklu bir Survival zevki yaşatmayı planlıyoruz. Bu yolda bizleri desteklemek isterseniz sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  11. nemnclk1

Saltanat Network - Hayatta kalmak? Biraz zorlayabilir.. (Açıldı!)

kopyalanabilir ip: mc.saltanatnetwork.com Discord grup davet bağlantımız; https://**********/VDmVb2gTmU
  12. agriffin93

Benimle birlike 1.17.1 SMP oynayacak mikrofonlu +12 arkadaş arıyorum, 7-8 kişiyiz biraz daha gelişmeyi planlıyoruz.

Benimle birlike 1.17.1 SMP oynayacak mikrofonlu +12 arkadaş arıyorum, 7-8 kişiyiz biraz daha gelişmeyi planlıyoruz. Katılmak için bize bir form göndermen yeterli, form için üzerine bas: Agriffin93SMP
  13. XqueryXL

1.16.5 Yenilikçi Zor Survival [mc.sarolyncraft.com]

Biz kimiz? Biz yeni nesil olan bir Minecraft Emek Survival sunucusunun yöneticileriyiz ve birçok yeni sistem ile sizlere hizmet veriyoruz. Eğer bu sistemlere göz atmak istiyorsanız bir an önce gelin ve sunucumuz'da yerinizi alın. Peki sunucumuz'da hangi sistemler bulunuyor? Kanlı ay sistemi...
  14. OnlyEmirhan

> Survival 1.18.1 > Yeni Sezon!> Çiftçi > Tüccar > Gelişmiş Sistemler > Meteor! > Sunucuya Büyüler! > Banka > Sonsöz Play.Splendidnw.com >

Splendid Network > En Hard Emek Survival 1.18! > Tüccar > Çiftçi > Meteor Etkinligi > Hergün Event! > play.splendidnw.com Kurucu Emirhan Barlas / _Dutzy_ Admin NatsuDragnel Sizlere özgürce eğlenip, Survival türündeki en...
  15. Denizxd

Degreda Yetkili Alımı = Ortak

Hakkımda : Adım Deniz Yaşım 19 Gercek Hayatımda Yogun Bir Şekilde Çalışıyorum Ve İnsanlara Kaliteli Bir Survival Sunucusu Veya Başka Sunmak İstiyorum Makine Alan Adı Webscript Dc Felan Hazır Paket Alacak Bütcem Kalmadı Hazır Hic Bir Şey Olmasın İstiyorum. ORTAK'dan Bekledigim: Hazır Paket...
  16. Jexpys

İstek Kırılan Bloku Yenileme Minecraft Acil!!!

Dostlar selam minecraft 1.16.5 survival sunucum için ende bir sistem yapmak istiyorum end spawnında end taşı vs. kırıldığında oraya o bloğun 5-10 saniye sonra geri otomatik olarak konulmasını istiyorum böylece end spawnı bozulmayacak ve anarşik bir ortam oluşmayacak
  17. Jexpys

Play.KrakenNW.pw Çiftçi! Yetenekler! , Kanlı Ay! , Mevsimler! , 0 Lag! Endbileti!

Merhabalar sevgili forumgamer ailesi bugün size yeni açtığım sunucumu tanıtmak istedim ilk defa böyle bi sunucu ve konu açıyorum o yüzden biraz acemi olabilirim kusura bakmayın görüşlerinizi fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim Sunucumuzda Ryzen9 5900x işlemci bulunmaktadır. Sunucumuz emek...
  18. MrTalhaReyiz

Play.epicoyunu.pw - Survival Server Özelliklerine Oyuna Girip Bakabilirsiniz

>1.16.4 Hard Emek Survival >+7 WARP , [market,balıkçılık,kasa,pasifmob,spawn,takas,kaptan] >Spawner kırma olayı yok alma olayı yok piyasası yok >p2w serveri değildir >Saygılı Yetkili Ekibi[1 Kurucu,1 Admin ,2 Discord Yetkilisi , 5 Rehber] >+30 görev + günlük görev >rütbe sistemi tamamen değişti...
  19. MrTalhaReyiz

09.05.2021 YENİ AÇILDI - Survival - 1.16x [EpikOyuncu.Batihost.net]

•[EpikOyuncu.Batihost.net]• • • • •[EPİKSURVİVAL.BATİHOST.NET]•
  20. dragonx_76

HeroCraft.join-mc.com ➼ Hard Survival tadı ve birçok yenilikçi plugin ile sizleri bekliyor (1.8x/1.16x/)

|- TANITIM - | Merhaba arkadaşlar HeroCraft serverimizin forum sayfasina hoşgeldiniz.! Serverimiz 14.04.2021 tarihinde sizlere kavuşmustur.Sunucumuz bildiniz üzere hayat'a kalma sunucusudur.Zorluklariyla kolaylıklarıyla oynabilicek yüksek seviyede sizlere hazırlanmiş bir sunucudur < HeroCraft -...
  21. O

OSMANLINETWORK osmanli.play.tc EmekSKY/Faction/Survival Özel Sistemler İlgili Ekip Sınırsız Eğlence

+ OsmanlıNetwork + Oyun Modlarımız ↓ Faction,skyblock,survival olmak üzere üç oyun modumuz bulunmakta. yakın zamanda küçük oyunlarda eklenecek. Sürüm ↓ 1.8X - 1.16.5 Önerilen Sürüm ➠ 1.8.8 Ram ↓ Kopyalanabilir IP > osmanlinetwork.rabisu.net Site > osmanli.play.tc Discord Ram ↓ 8GB Bilgi...