the

1. BorakanT

For The King | 23-30 Nisan Tarihleri Arasında Ücretsiz!

Öncelikle Merhaba! Böyle bir seri yapmaya karar verdim. Eğer istek olursa devam ettirmeyi düşünüyorum. Hazırsanız başlayalım. For The King Eşsiz Zar Oyunundan İlham Alan Savaş Sistemi! Saldırılar ve özel yetenekler için benzersiz bir slot sistemi kullanarak hızlı tempolu ve acımasız, sıra...
  2. ali_osm4n

HatayCraft.batihost.com UltraOpSkyBlock /jackpot /Market /süre /bildir /pazar /acıkartırma Ve Daha Birçok Sistem Mevcut OpSkyBlock

Biz Kimmiyiz ? Ben Ali Öncelikle Bu Sunucu Serüvenime Uzun Zaman Önce Bi Sunucu İle Başladım Zamanı Oldu Acemiydim Şimdi Zamanı Oldu Acemi Değil Bilgiliyim. Bu Sunucuyuda Sizler İçin Açtık Eksikler Veya Değiştirilmesini İstediğiniz Bişeyler Varsa Ulaşabilirsiniz IP Adresi #############...
  3. ali_osm4n

HatayCraft.batihost.com UltraopSkyBlock Server Lag 0 Alım Olcaktır Denemeli Yeterki Beni Bulun

Merhaba Arkadasım Ben Ali OyuncuNick TheAliBey Sunucuda otmatik Sistemler Mevcuttur Hersey Otomatiktir neredeyse mute ban event vb. Çok Gelişmiş Sistemler MEVCUTTUR.
  4. ali_osm4n

Merhaba Gençler HatayCraft.Batihost.Com OPSKYBLOCK Sunucuma Yetkili Arıyorum.

Yapmanız Gereken Sunucuya Girmek Ve Beni Bulmak. Yaş Sınırı Yok Yeterki Bilgi Olsun
  5. Minecraftplayerr

Benimle The Forest Oynayacak Birini Arıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi benimle birlikte The Forest oynamak isteyen var mı? Adım: Enes Yaşım: 16 Mikrofonum: Yok Discord: Minecraftplayerr#4276 Skype: Minecraftplayerr Oyun versiyonum: 0,62 Steam: Moonstalkerrr Gerekli kriterler: Saygılı birisi olsun yeter NOT: The forest oyununa sahip...
  6. Drgm13

Konu Silinsin

Server işini tamamen bıraktım !!
  7. I

1.7.x ve 1.8.x combatlog sorunu acil destek...

1.7.X ve 1.8.x Sunucum var combatlog çalışmıyor önerilerinizi bekliyorum acil .. Aldığım Hata: Could not pass event EntityDamageByEntityEvent to CombatLog v1.8.11 org.bukkit.event.EventException at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302)...
  8. I

Pvpden kaçanlar için destek

Beyler benin serverimde combatlog yüklü ama çalışmıyor yeni bir ppden kaçmayı engelleyen plugin lazm nr önerirsnz.?
  9. emre389

{yardım} essentials

Essentialsda kitlere suprızkutu yapmak istiyorum suprızebags var napmam lazım lütfen yardım +
  10. I

{sorun}WorldGuard Güncel Sürümü

WorldGuard Güncel Sürümünde hey,sorry felan diyor o yazıyı değiştirmeyi ve şu use yi felan kaldırmak istiyorum yardımcı olursanız teşşekkürler
  11. ReaLLorD*

Destiny The Taken King Canlı Aksiyon Videosu [720pHD]

Abone / Subspriction; https://www.youtube.com/channel/UCrH5OFRASIFAFg7ZMRvntlA
  12. I

[[Çözüldü]]Savaştan Kaçınca Banlayan Plugin ? Acil

Savaştan Kaçınca Banlayan Plugin ? Acil
  13. I

((Çözüldü)) AntiCrash Plugini ? Link Verin

AntiCrash Plugini ? Link Verin
  14. I

[Soru] Adamın Biri 127 Oranlı Edit yapıyo Programla Nasıl Yapıyo ?

Adamın Biri 127 Oranlı Edit yapıyo Programla Nasıl Yapıyo ?
  15. I

Nasıl Oyuncuların Tabela Renkli Yazmasını Sağlarım ?

Essentialsdan enabledsigns var Essentials.signs.use.color signs.use.color Bu Permleri Felan Veriyorum # Bu İşaretide kaldırdım colordan ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  16. I

Bir Oyuncu Bir Komut Yazıyor Herkezi Atıyor Çözüm söyleyin

Bir Oyuncu Bir Komut Yazıyor Herkezi Atıyor değişik harflerle
  17. AtakanRS

[1.8.X] Capture The Flag | By AtakanRS

Map Versiyonu: 1.8.X Map 2-4 Kişiliktir. İndir: Tıkla VirusTotal: Tıkla
  18. Forumİmamı

cenabet imamın cenabet kasan ps3 ü*

anlayan anladı ps3 üm kasıyor paydan da 25 fps de oynuyorum berbat oluyo nedendir @KadirBerk @Quaris @BraveHero
  19. Forumİmamı

imamın sabrını sınayan origin*

origin offline oldu onlayn olmuyo setubu buldum.-. @Quaris