Minecraft WorldGuard Plugini, Oyuncular Bazı Yerleri Kırıyor

Sansastras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, açtığım server da yenilenen kaynak kullanıyorum fakat onun bulunduğu yerde ki her şey kırılıyor bu yüzden hiçbir şeyi kırmasınlar diye her şeyi kapattım bununla ilgili yardım edecek var mı?
Server İp ve Skype verebilirim yapabilecek kişiye :/

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Discord adresini özelden paylaşırsan halledebilirim.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WG yapmayı bilmiyorsun anladığım kadarıyla. Ya da yaptığın şeyler lapis ya da hammadde tarzı. Onların senin belirlediğin zamanda yenilenmesini istiyorsan Mine Reset Line pluginini öneririm. Videolarını izleyebilirsin basit bir plugin.

EDIT: Ayrıca WG yapamıyorsan yardımcı olabilirim.
Discord: gunwiggle#6297

Sansastras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
WG yapmayı bilmiyorsun anladığım kadarıyla. Ya da yaptığın şeyler lapis ya da hammadde tarzı. Onların senin belirlediğin zamanda yenilenmesini istiyorsan Mine Reset Line pluginini öneririm. Videolarını izleyebilirsin basit bir plugin.

EDIT: Ayrıca WG yapamıyorsan yardımcı olabilirim.
Discord: gunwiggle#6297

Discord çok az kullandığım için eğer yardımcı olabilirseniz :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, açtığım server da yenilenen kaynak kullanıyorum fakat onun bulunduğu yerde ki her şey kırılıyor bu yüzden hiçbir şeyi kırmasınlar diye her şeyi kapattım bununla ilgili yardım edecek var mı?
Server İp ve Skype verebilirim yapabilecek kişiye :/
anladığım kadarıyla o kırılacak yerkerin dışına wg atmamıssın ip atarsan özelden yardımcı olabilirim

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kaynağın (maden, odun, kum vs.) bulunduğu kısım kırılabilir, eğer kırılamıyorsa zaten amacına ulaşmamış demektir fakat kaynağın kenarlarındaki kısımlardan bahsediyorsanız oraların kırılmaması için WG kullanmanız gerekiyor. Öncelikle tüm yapıya WG atın, sonra ilgili kaynak kısımlarına WG atın; parent durumunu ve kırma iznini de ayarladıktan sonra sıkıntınız çözülecektir.

Hammadde yenileme plugini için şurada bir rehber konusu mevcut, gayet açıklayıcı şekilde anlatılmış: Minecraft Otomatik Lapis Yenileme Plugini