konu silinsin

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucuya benziyor sanal çiftlik olayını falan pek anlamadım maplar başarılar .

iSimitci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet, hoş ve güzel. Builderini beğendim ve gayet sistemlerini hoş buldum.
İlerleyeceğinizden, hiçbir şüphe kaygım yok.
Başarılar.

zSurvivalsever30

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konuya bakılınca kalite kendini belli ediyor, bu yaz adam gibi survival sunucumuzu bulduk, beklemedeyiz. Emeğine sağlık :dost:

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm,
Bu Furkan denilen arkadaşın nasıl biri olduğunu BÜTÜN forum camiasına göstermek için geldim
Benim sunucumun Discorduna gelip reklam atıp özelden davet linki atarak oyuncu toplanmaz dostum bu birinici.
İkinicisi; Ben seni üslübumu bozmadan uyarmaya gelmeme rağmen "Oyunculara ben mi sahip çıkayım bu da yeni moda herhale halla halla" diyip üslüpsuz bir şekilde konuşman ve damarıma basman bardağı taşıran son damlaydı.
Yine milletin parasını alıp 1 ay içinde kapatmaya geldiğinide biliyoruz SS'ler de görünüyor zaten nasıl bir insan olduğun.

tekkan.png tekkan2sansür.jpg tekkan3sansür.jpg kisi bugu.png

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eveeet canlar! Yarın 16:00'da 0 sıkıntısız şekilde sizlerleyiz!

Yeni discord adresimiz: TIKLA!
------------------------
"Arkamızdan konuşanların hayallerinde imzamız VAR!"
---------

#TEKKANISBACK!

Son düzenleme:

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu teknik bir aksama yüzünden 10 Haziran Tarihinde açılacaktır.
:bayrak:

Son düzenleme:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DEEV Açılışa son saatler! 16:00'da #TeKKaN Sizlerle!

Vavien

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm,
Bu Furkan denilen arkadaşın nasıl biri olduğunu BÜTÜN forum camiasına göstermek için geldim
Benim sunucumun Discorduna gelip reklam atıp özelden davet linki atarak oyuncu toplanmaz dostum bu birinici.
İkinicisi; Ben seni üslübumu bozmadan uyarmaya gelmeme rağmen "Oyunculara ben mi sahip çıkayım bu da yeni moda herhale halla halla" diyip üslüpsuz bir şekilde konuşman ve damarıma basman bardağı taşıran son damlaydı.
Yine milletin parasını alıp 1 ay içinde kapatmaya geldiğinide biliyoruz SS'ler de görünüyor zaten nasıl bir insan olduğun.

Ekli dosyayı görüntüle 120294Ekli dosyayı görüntüle 120295Ekli dosyayı görüntüle 120296Ekli dosyayı görüntüle 120297
Hmmm. Bunu Sunucu Parasını çıkarmayız diyip viplere fly ekletip ve reel arkadaşına sınırsız vip veren şahıs söyliyor. Pain Klanına verdiğin itemlerin haddi hesabı yok. Kanıt istiyorsan youtube '' HANDMC - GERÇEKLER #1 '' Yazıp görebilirsin:pof::pof:. Başarıların devamını dilerim.