konu silinsin

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel | +60 Online ile emek sunucu keyfi!

Ekli dosyalar

• ONLINE.png
    ONLINE.png
    53.6 KB · Görüntüleme: 257
Son düzenleme:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz ufak bi bakıma alınmıştır dostlar, Discorddan ve burdan ilerlemeleri haber vericez :şapka:

berkhugex

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Son zamanların en iyi serveri ve ben kolay kolay vip almayan bir insanım ama bu serverde gönül rahatlığıyla vip de aldım ve pişman olmadım ve bence herkes gelsin, gelirseniz emin olun pişman olmazsınız :)

GrandPain Klanı Kurucusu

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son zamanların en iyi serveri ve ben kolay kolay vip almayan bir insanım ama bu serverde gönül rahatlığıyla vip de aldım ve pişman olmadım ve bence herkes gelsin, gelirseniz emin olun pişman olmazsınız :)

GrandPain Klanı Kurucusu
Yorumun için teşekkürler dostum, 7/24 Tam Hizmet&Kalite&Dostluk :aşık:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm sorunlar giderildi!
Sıfırdan tertemiz şekilde bugün 14:00 da sizlerleyiz

Play.TeKKaNMC.Com

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

GrandPain Klanı Kurucusu
Yorumun için teşekkürler kardeşim <3

C

CAN147_

Ziyaretçi
Salının üzerinden fazla bir zaman geçmedi şuanda sunucunuza giriş yaptıgımda hiç kimse yoktu 0 user vardı bunun sebebi nedir​
Bu gönderinizde ''iQaanStrafe'' Var yani ben varım bu cok eski bir ScreenShot olmalı çünkü ben sunucu sıfırlanmadan önce oynuyordum sıfırlandıktan sonra bırakmıştım +70 ise yeni ScreenShot alıp koymalısın bence eskileri kullanıcağına..​

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Salının üzerinden fazla bir zaman geçmedi şuanda sunucunuza giriş yaptıgımda hiç kimse yoktu 0 user vardı bunun sebebi nedir​

Bu gönderinizde ''iQaanStrafe'' Var yani ben varım bu cok eski bir ScreenShot olmalı çünkü ben sunucu sıfırlanmadan önce oynuyordum sıfırlandıktan sonra bırakmıştım +70 ise yeni ScreenShot alıp koymalısın bence eskileri kullanıcağına..​
Bu acıtmış olmalı :D