Yardım Minecraft SkyBlock Lag Sorunu

CanKose_GTX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir sunucuda skyblock oynuyorum. Spawnerlerin yanına gidince pingim 700 800 oluyor. Spawnerden uzaklaştıgımda ya da farklı bir warpa gittiğimde pingim sabit 20 30 oluyor. Texturepack değiştirdim düzelmedi, cmd kullandım düzelmedi, ayarların hepsini kıstım optifine indirim düzelmedi. Acil yardım edebilir misiniz ?
Ping sorunu sadece spawnerin yanına gittiğimde afk kaldıgımda vs. oluyor.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhabalar, öncelikle bu sorunun sizinle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Sunucunun performansında bazı sorunlar meydana gelmiş olabilir. Fakat, çözüm önerin var mı derseniz elimden bir tek size "Minecraft'a daha çok RAM vermeyi deneyin." olur. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

CanKose_GTX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, öncelikle bu sorunun sizinle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Sunucunun performansında bazı sorunlar meydana gelmiş olabilir. Fakat, çözüm önerin var mı derseniz elimden bir tek size "Minecraft'a daha çok RAM vermeyi deneyin." olur. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.
Tek oynadıgım sunucuda değil diğer skyblock sunucularındada aynı sorunu yaşıyorum.

Ram verin demişsiniz, 1GB ram ile çalısıyor Minecraft şu an ve F3 den izlediğim kadarıyla 600MB ( %55-60 Civarı) geçmedi. 2GB vermeyi deneyeceğim.