Yardım Yardım Edin Minecraft Açılmıyorrr

Sterios

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba Bilgisayarıma Format Attım Ama Sonrasında Minecraft Yazısı Geldi Ama Minecraft Açılmadı Java Kurmama Rağmen Olmadı .minecraft ta sadece 2 dosya var onlarda minecraft launcher
ve servers.dat .minecraft ı silip tekrar yukledim ama olmadı :/ Lütfen Yardım Edin Benim Serverim Var Kurucuyum Ve Serverıma Giremiyorum :( Acaba Yeni Formatlı Diye Eksik Bi Programımmı var ?
NOT:İnternetten .minecraft dosyası yükledim olmadı

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Ekran kartı sürücülerini indirmeyi dene

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Minecraft'ı korsan olarak mı oynuyorsun yoksa orjinal sitesinden mi indirdin?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Öncelikle bilgisayırın 64 bit ise javanın 32bit sürümünü indirmiş olabilirsin. Bilgisayarın kaç bit ise java sürümünüde ona göre indirmelisin.
Görüntü Bağdaştırıcıları kısmından ekran kartını güncellediğine emin olmalısın.
İkiside olmaz ise Minecrafta sağ tıklayıp özellikleri aç ve Uyumluluk kısmını işletim sistemine göre ayarla.

Bunların hepsini denediysen ve sorunun çözülmediyse bana discord üzerinden ulaşabilirsin.

Sterios

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bilgisayırın 64 bit ise javanın 32bit sürümünü indirmiş olabilirsin. Bilgisayarın kaç bit ise java sürümünüde ona göre indirmelisin.
Görüntü Bağdaştırıcıları kısmından ekran kartını güncellediğine emin olmalısın.
İkiside olmaz ise Minecrafta sağ tıklayıp özellikleri aç ve Uyumluluk kısmını işletim sistemine göre ayarla.

Bunların hepsini denediysen ve sorunun çözülmediyse bana discord üzerinden ulaşabilirsin.
discordtan yazdım