13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şura da anlamadığınız bir mesele var o da ''abi'' kelimesinin kime dendiğidir.
abi kelimesi arapça kökenlidir ve arapça da ''Erkek Çocuk'' demektir.Türkçede ise 5 yaşında ki çocuklara abi denir.
Ayrıyeten 5 yaşındaymış gibi davrananlara da abi denir.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ban istiyorum o yüzden. Bunu paylaştım. Rapora zıbanın

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
abi Arapçada "Çocuklar" demektir. Bu arada beni gruba alır mısın?

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şura da anlamadığınız bir mesele var o da ''abi'' kelimesinin kime dendiğidir.
abi kelimesi arapça kökenlidir ve arapça da ''Erkek Çocuk'' demektir.Türkçede ise 5 yaşında ki çocuklara abi denir.
Ayrıyeten 5 yaşındaymış gibi davrananlara da abi denir.
Bestia üstteki mesajlarına bakmaya üşendim ama ben kimsede abi davası başlatmadım dedi. Şimdi olayı bucur'dan dinliyoruz;

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
De de. Nasıl olsa yaşın ortaya çıktı abi de. Kötüle. Yaşı küçük diye yedirtmeyiz işte aynısını Yasin'e de yaptılar gördünüz.
Nasıl bir abisin sen ? İnsanların "sır" denilen şeylerini ortaya çıkararak mutlu olan mı ? Ama iyi oldu ya artık daha fazla yaşımı saklamama gerek yok.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kafam karıştı şimdi bu forumdaki üyeleri küfür etseler bile kardeşim gibi seviyorum neyse ben gideyim çatlayacağım

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
TAMAM KONUYU KAPATIN her şey BENİM SUÇUM VETETİM BEN BEBEYİM HER ZAMAN BEN HAKSIZIM HEPİNİZ HAKLISINIZ BEN MALIM SİZ AKILLISINIZ TÜM SORUNLAR BENİM YÜZÜMDEN ÇIKIYOR GEREKSİZ BİR İNSANIM BEN YAŞAMAYADA HAKKIM YOK ! KONUYU KAPATIN.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle şeyler yaptığın için sana abi diyoruz çünkü burada bir tartışmanın içerisindesin fakat bizi salladığın yok.
Daha az önce bana şu 13 yaş altıları temizle diyordun şimdi abi diyorsun ama ben bucur gibi davranıp elimi yüzüme bulaştırmayacağım. Derseniz deyin o______o