13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen bana mı laf attın? Ulan ben GIF'ten mesajkasıyormuşum iddiasıyla beraber 1 uyarı puanıyla JusticeWhip'ten 1 hafta ban yemiştim oysaki banlanmamam lazım dı ve bilgilendirme almam lazımdı.Şimdi bir zahmet gitte diğer kişilerin uyarılarına bak bakalım adamlara 3 bilgilendirme 1 uyarı puan yok sonra bir daha uyarı ve uyarı puanı veriyorlar ama bana ise direk uyarıyı puanıyla beraber yapıştırıyorlar!
Yaw iyi tamam güzel ban yemişsin biz de yedik ama biz 2 ay yedik. Ayrıca @Bestia , birdaha birinin yaşı küçük diye kimseye abi muhamelesi yapmayacaksın. Mesela @Red_ bundan korkuyor.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaw iyi tamam güzel ban yemişsin biz de yedik ama biz 2 ay yedik. Ayrıca @Bestia , birdaha birinin yaşı küçük diye kimseye abi muhamelesi yapmayacaksın. Mesela @Red_ bundan korkuyor.
Kimse bana emir veremez ayrıca çocuklara ben yaşı küçük diye abi muamelesi yapmıyorum bu iftirayı kim çıkardı? Bakıyorum çocuğa yaptığı iş abilik ise abi diyorum ve bunda yaş sınırı tanımıyorum.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse bana emir veremez ayrıca çocuklara ben yaşı küçük diye abi muamelesi yapmıyorum bu iftirayı kim çıkardı? Bakıyorum çocuğa yaptığı iş abilik ise abi diyorum ve bunda yaş sınırı tanımıyorum.
Nasıl olsa demek kolay. Ben sana ''abi'' deseydim mutlu olur muydun?

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl olsa demek kolay. Ben sana ''abi'' deseydim mutlu olur muydun?
Ben hiçbir zaman mutlu değilim ki.Benim yaptığım iş abilik mi? Kendi kafanıza göre icatlar çıkarıyorsunuz anasını satayım oysaki bi şeyden anladığınız yok. (Küfürlü bir şey yazacaktım ama artık yasaklanmaktan bıktım.)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan şu abi lafını bulanın a**ndan girip ağzından çıkayım !