13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben abi muhabbetini başlatmıyoruma damı deli etmeyin lan! Kafadan sorunlumusunuz siz lan? Bu konuda birisi açtı ben yok abi diyomuşum yok şunu ediyomuşum yok şöyleymişim diye! Sonrada suç bana atılıyor!
Of iyi tamam sen her zaman haklısın en büyük sensin tamam aferin.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben özür diledim @Canyo konu arşiv. Bestia gününü sonra görecek.
Göreceğim tek şey şöyle bir güzel;

Bana hiçbir şey yapamayacaksınız çünkü ben bir şey yapmadım sadece siz kendi hatalarınızı anlamayıp bana atıyorsunuz ve işe yaramıyor sonrada bana nefretinizin simgesi olarak bu çocukça tepkilerinizi gösterip bir nevi göz korkutmaya çalışıyorsunuz.
NOT = Bu dediğim anlanmadı çünkü sorun bende değil onlarda.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bana hiçbir şey yapamayacaksınız çünkü ben bir şey yapmadım sadece siz kendi hatalarınızı anlamayıp bana atıyorsunuz ve işe yaramıyor sonrada bana nefretinizin simgesi olarak bu çocukça tepkilerinizi gösterip bir nevi göz korkutmaya çalışıyorsunuz.
İyi aferin hatırlat da madalyanı verelim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Of iyi tamam sen her zaman haklısın en büyük sensin tamam aferin.
Bak çocuk senin gibi kendini beğenmiş bir abi bana hiçbir şey yapamaz. Sen kendini ne zannediyorsun da senden büyük birisine ''Aferim'' diyorsun?

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tartışmadaki herkezin kalbi kırıldı hadi barışalım!

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ben anladım .-.

• Beğen
Reactions: DIO

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak çocuk senin gibi kendini beğenmiş bir abi bana hiçbir şey yapamaz. Sen kendini ne zannediyorsun da senden büyük birisine ''Aferim'' diyorsun?
O kendinden büyük birisinin egosu galiba İzlanda'ya kaçmış.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kendinden büyük birisinin egosu galiba İzlanda'ya kaçmış.
Biz Tük'üz anlata biliyormuyum? Bizim kültürümüz de bizden yaşça büyük olanlara karşı saygısızlık yapılmaz,küfür edilmez,aşağılayıcı sözler söylenmez.Biz de bizden büyük kişi bize küfür etsede veya küfürlü bir el hareketi yapsa bile saygımızı gösterip biz onun yaptığından yapmayız ki bu da ona çok ağır koyar senin sütün bozuksa banane!