13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha az önce bana şu 13 yaş altıları temizle diyordun şimdi abi diyorsun ama ben bucur gibi davranıp elimi yüzüme bulaştırmayacağım. Derseniz deyin o______o
TAMAM KONUYU KAPATIN her şey BENİM SUÇUM VETETİM BEN BEBEYİM HER ZAMAN BEN HAKSIZIM HEPİNİZ HAKLISINIZ BEN MALIM SİZ AKILLISINIZ TÜM SORUNLAR BENİM YÜZÜMDEN ÇIKIYOR GEREKSİZ BİR İNSANIM BEN YAŞAMAYADA HAKKIM YOK !

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
TAMAM KONUYU KAPATIN her şey BENİM SUÇUM VETETİM BEN BEBEYİM HER ZAMAN BEN HAKSIZIM HEPİNİZ HAKLISINIZ BEN MALIM SİZ AKILLISINIZ TÜM SORUNLAR BENİM YÜZÜMDEN ÇIKIYOR GEREKSİZ BİR İNSANIM BEN YAŞAMAYADA HAKKIM YOK !

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bestia üstteki mesajlarına bakmaya üşendim ama ben kimsede abi davası başlatmadım dedi. Şimdi olayı bucur'dan dinliyoruz;
Evet ben başlattım çünkü om sıralar yaptığı abilikler sinirimi cidden bozdu ve onunla abilik tartışmamın sebebi ise anti - sadist grubuyla alakalıydı eğer onun o zaman nasıl abi olduğunu görmek istiyorsunuz bir zahmet anti - sadist grubunda ki açtığı konuları okuyun.
Bakın şu an da çocuk abi demiyorum o zamanalr abiTİ.

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WTF ?! (What The Freeze)

• Beğen
Reactions: DIO

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet ben başlattım çünkü om sıralar yaptığı abilikler sinirimi cidden bozdu ve onunla abilik tartışmamın sebebi ise anti - sadist grubuyla alakalıydı eğer onun o zaman nasıl abi olduğunu görmek istiyorsunuz bir zahmet anti - sadist grubunda ki açtığı konuları okuyun.
Bakın şu an da çocuk abi demiyorum o zamanalr abiTİ.
İyi tamam okumuştum zaten ama grubu çalman hiç hoş değildi.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bestia üstteki mesajlarına bakmaya üşendim ama ben kimsede abi davası başlatmadım dedi. Şimdi olayı bucur'dan dinliyoruz;
Amacın ne şimdi anlamıyorum seni herhalde bir şey yüzünden bana kızdın ve şimdi ise beni yerin dibine sokmaya çalışıyorsun ve her zaman ki gibi başaramıyorsun çünkü sorun sende.[DOUBLEPOST=1407354167,1407354134][/DOUBLEPOST]
İyi tamam okumuştum zaten ama grubu çalman hiç hoş değildi.
Çalmadım.El koydum ve sahiplendim.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amacın ne şimdi anlamıyorum seni herhalde bir şey yüzünden bana kızdın ve şimdi ise beni yerin dibine sokmaya çalışıyorsun ve her zaman ki gibi başaramıyorsun çünkü sorun sende.[DOUBLEPOST=1407354167,1407354134][/DOUBLEPOST]
Çalmadım.El koydum ve sahiplendim.
Tamam aferin ama ben senin grubuna el koysam güzel olur muydu?
WTF ?! (What The Freeze)

WAT

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne dedim ?
TAMAM KONUYU KAPATIN her şey BENİM SUÇUM VETETİM BEN BEBEYİM HER ZAMAN BEN HAKSIZIM HEPİNİZ HAKLISINIZ BEN MALIM SİZ AKILLISINIZ TÜM SORUNLAR BENİM YÜZÜMDEN ÇIKIYOR GEREKSİZ BİR İNSANIM BEN YAŞAMAYADA HAKKIM YOK. KONUYU KAPATIN.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam aferin ama ben senin grubuna el koysam güzel olur muydu?

WAT
Yeter ulan senin de şu abiliklerin en bıktım kes artık şu çocukca davranışlarını ve kendini beğenmiş tavırlarını lan! Kendine gel! Ne oldu sana? Sen böyle değildin.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne dedim ?
TAMAM KONUYU KAPATIN her şey BENİM SUÇUM VETETİM BEN BEBEYİM HER ZAMAN BEN HAKSIZIM HEPİNİZ HAKLISINIZ BEN MALIM SİZ AKILLISINIZ TÜM SORUNLAR BENİM YÜZÜMDEN ÇIKIYOR GEREKSİZ BİR İNSANIM BEN YAŞAMAYADA HAKKIM YOK. KONUYU KAPATIN.
İyi tamam @Red_ haklıdır bunu paylaşmamam gerekiyordu ve özür dilerim ama haksızlıkları önlemek bunu yapmam gerekiyordu. Bestia da bir daha abi muhabbetleri başlatmasın tamam. Ve cbg'ye son sözüm:

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hadi arkadaşlar birbirimizi sevemez miyiz ?

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi tamam @Red_ haklıdır bunu paylaşmamam gerekiyordu ve özür dilerim ama haksızlıkları önlemek bunu yapmam gerekiyordu. Bestia da bir daha abi muhabbetleri başlatmasın tamam. Ve cbg'ye son sözüm:
Şunu gereksiz bestiayada söyleyinde kapatsın konuyu ! Al kopyala yapıştır yap

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim ben abi muhabbetini başlatmıyoruma damı deli etmeyin lan! Kafadan sorunlumusunuz siz lan? Bu konuda birisi açtı ben yok abi diyomuşum yok şunu ediyomuşum yok şöyleymişim diye! Sonrada suç bana atılıyor!

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu gereksiz bestiayada söyleyinde kapatsın konuyu ! Al kopyala yapıştır yap

Konu benim yalnız :D