FairOnes.BestForEver.Com Türkiyenin Tek Tekkit Classic Sunucusu!

Sunucumuzu Begendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    50

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Schaffer79 dogru sölüyo onun ne suçu var computercraft la başkalarını nasıl rahatsız etsin schaffer79 tekkit classic de en çok ugraşdıgı mod computercraft dır bunu bilin bu yüzden ban atamasınız böle şey olmaz aragon tekkit de schaffer79 computercraft derside verdi cc le adamları rahatsız etme imkanı yok gidin loglardan bakın rahatsız etmişmi etmemişmi tabi log varsa

Hocam hic birsey bilmeden neden ortaya atliyorsunuz? Banane aragondan yada baska yerden. Rahatsiz edip etmedigini biliyoruz ztn. Olay rahatsiz etmek deil baska oyuncuyu kandirarak banliyacagini soylemek. Neyse sizinle herhangi birseyi tartismayacagim kendi isinize bakin iyi gunler.

----------------------------------
--http://FairOnes.Enjin.Com--

metehan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
anladıgım kadarıyla şefır adamı korkutmuş GERÇEK OLMAYA BİR ŞEYLE ve adam kanmış sonra tehditten ban atmışsınız.

bana kalırsa şefır suçsuz (bu arada şefır bi ara bana cc ile sw yi çökertmeyi fln ögretsene :D)[DOUBLEPOST=1407267303,1407267228][/DOUBLEPOST]tek elimle yazılarak gönderildi :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
anladıgım kadarıyla şefır adamı korkutmuş GERÇEK OLMAYA BİR ŞEYLE ve adam kanmış sonra tehditten ban atmışsınız.

bana kalırsa şefır suçsuz (bu arada şefır bi ara bana cc ile sw yi çökertmeyi fln ögretsene :D)[DOUBLEPOST=1407267303,1407267228][/DOUBLEPOST]tek elimle yazılarak gönderildi :D
Şu anda banlı değilim, dediğin şeyi öğretmek isterdim fakat öğretirsem ne olacağını tahmin etmek istemiyorum.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tahminimce computercraftin banlanmasini istemessiniz :)

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Schaffer79 Banlanma sebebini tek tek yazmak isterdim zamanım yok . link koyuyorum fotoğraflar herşeyi açılıyor

http://www.dosya.tc/server33/Svk2Cx/Schaffer79.rar.html

Genede bir özetliyim :
1)
Sunucuda Kullandığın Computerler ( bir şey biliyormuşcasına hava attığın ) sunucuda %100 işlemci kullanmasına neden oluyor hani biliyorsun ya süpersin ya bu yüzden bütün gün boyunca lag lag anırdınız.

2) Oyuncuları rahatsız etmek senin ne haddine . Sen kimsinki oyuncuları rahatsız etme tehdit etme hakkını kendinde bulabiliyorsun ..

3) oyun içi konuşma hal hareket davranışlarınız ( azlaaz ile birlikte )

4) oyuncuları yakarak öldürme PVE ( PVP nin savaşın olmadığı world ) oyuncunları yakarak öldürme

5) oyunculardan item çalma

6) oyuncuların evlerine izinsiz girmen , senin girmeni isteselerdi wg atmazlardı ..

7) 6. maddeyle aynı sebepten ötürü 23 stack rm yi nasıl yaptığınızı açıklıyor

8) Son olarak Sunucu maruf61 ana kurucu yok SadeceSeyReT bu yok şu vs. gibi şeyler yapmıyoruz herkes eşit banlanman maruf61 tarafından onaylı . istediğin takdirde skype üzerinden resmini atabilirim .

@Schaffer79 öyle bir hale gelmişsinizki yaptıklarınız iyi birşeymiş gibi birde şikayet ediyorlar çok gülünç :) arkadaşlarıda onu destekliyor ona kahkaha atmak elde değil

Son düzenleme:

S12o

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:):)

Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar
Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın

Oxeon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk kez tekkit oynuyacağım nasıl girebilirim? cracked launcherı indirdim ama ip yi tyazınca girmiyor svye?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ilk kez tekkit oynuyacağım nasıl girebilirim? cracked launcherı indirdim ama ip yi tyazınca girmiyor svye?
Sol tarafdan tekkit classic sectinizmi

Oxeon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sol tarafdan tekkit classic sectinizmi

tekkit normaldeyim kafam karıştı cracked launcher verebilir misiniz acaba? ben bunu kurudm ama yanlış sanırım.
tamamdır girdim sunucuya ama tekkit ile ilgili bilgim 0 azcık bilgilendire bilirmisiniz? veya bi konu filan varsa

Son düzenleme:

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sunucuya girince Rütbesi üstün olan oyunculara sorabilirsiniz . ( mesela mysta , xurban , ikevvy aklıma başkası gelmedi ) beni(SadeceSeyReT) yada maruf61 i görürseniz yardımcı oluruz

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
haa benim rütbem ezuk demi :D
Bu Arada Schaffer Yapabilirdi Yapmadi Bende YapaBilirim ve Yapmadim Maruf Sözüm Olmuştu hatta Dupe yapmicağim diye. Ama Schaffer ile o loglarda Yazanlari yapabilirdik Yapmadik.
Bu Arada Banlaminiz Gereken Çok İtem var. :D
Çünkü yüzükler ateş atan zero ring gibi claimsiz alanlarda çalışıyor ve protect table ile yapıyolar. sana tavsiyem g basmalarini shift sol-sağ engelle. yapsin ozm sadece kendi itemleri gider.
bide I'm Lord of Rings.

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
haa benim rütbem ezuk demi :D
Bu Arada Schaffer Yapabilirdi Yapmadi Bende YapaBilirim ve Yapmadim Maruf Sözüm Olmuştu hatta **** yapmicağim diye. Ama Schaffer ile o loglarda Yazanlari yapabilirdik Yapmadik.
Bu Arada Banlaminiz Gereken Çok İtem var. :D
Çünkü yüzükler ateş atan zero ring gibi claimsiz alanlarda çalışıyor ve protect table ile yapıyolar. sana tavsiyem g basmalarini shift sol-sağ engelle. yapsin ozm sadece kendi itemleri gider.
bide I'm Lord of Rings.
Aslında haklısın loglara şimdi baktımda orada yazdıklarım sadece yaparız demişim fakat yapmamışım. Azlaaz istersen çökertebilirsin demiş çökertmemişim. Sunucuda geçen hatanın anlamını bile bildiğinizi sanmıyorum. O hata 3-4 PC ile olacak iş değil sunucuda en az 100-200 PC çalışmakta ise verilen bir hata. Orada merak etme çalmam demişim bunun sebebi adamın beni evine girmem ve benden şüphelenmesidir lakin her hangi bir şey yapmadım kendisine sorabilirsiniz. 3 Diaya hackleyeyim demişim fakat hacklememişim, hacklesem bile bir suç sayılmazdı kurallarda belirtmediğiniz için ve Computer'lere sızmakta yanlış bir şey görmüyorum. Öbür resimde aynı şekilde en sonuncusunda giriş yapabilirim derken ComputerCraft şifrelerini kırabileceğimden bahsettim ki yanlış anlamışsınız. Belirttiğiniz kurallara gelirsek;

Kod:
Genede bir özetliyim :
1) Sunucuda Kullandığın Computerler ( bir şey biliyormuşcasına hava attığın ) sunucuda %100 işlemci kullanmasına neden oluyor hani biliyorsun ya süpersin ya bu yüzden bütün gün boyunca lag lag anırdınız.

2) Oyuncuları rahatsız etmek senin ne haddine . Sen kimsinki oyuncuları rahatsız etme tehdit etme hakkını kendinde bulabiliyorsun ..

3) oyun içi konuşma hal hareket davranışlarınız ( azlaaz ile birlikte )

4) oyuncuları yakarak öldürme PVE ( PVP nin savaşın olmadığı world ) oyuncunları yakarak öldürme

5) oyunculardan item çalma

6) oyuncuların evlerine izinsiz girmen , senin girmeni isteselerdi wg atmazlardı ..

7) 6. maddeyle aynı sebepten ötürü 23 stack rm yi nasıl yaptığınızı açıklıyor

8) Son olarak Sunucu maruf61 ana kurucu yok SadeceSeyReT bu yok şu vs. gibi şeyler yapmıyoruz herkes eşit banlanman maruf61 tarafından onaylı . istediğin takdirde skype üzerinden resmini atabilirim .

1-Computerler işlemcinin %100 kullanılmasını sağlamaz kullansa bile banlamak sizin elinizdeyken banlamadıysanız her şekilde kullanma hakkım vadır.

2-Her hangi bir oyuncuyu rahatsız etmedim veya tehdit etmedim eğer etseydim size şikayet atarlardı tehdit ettiğim tek kişi iKevvvy'dir oda saçma sapan beni rahatsız etmesinden dolayıdır.

3-Konuşma ve hareket davranışlarımda bir yanlışlık göremedim (Verdiğiniz kanıtlara göre)

4- PvE'de yakarak oyuncu ölmedim aksine öldürüldüm kanıtınızın olduğunada rastlamadım.

5-hiçbir oyuncudan hiçbir şekilde Item çalmadım bunada emin olabilirsiniz.

6-Buna cevabım sonraki mesajlarımda

7- 23 Stack Red Matterim olduğunu ben bile bilmiyordum açıkcası chatte yazdığımı soruyorsanız dalga geçmiştim elimde en fazla 4-5 Red Matter vardır şu kodla kontrol edebilirsiniz; /invsee Schaffer79 veya ./openalch Schaffer79 white

Evet bunlar benim savunma mesajlarımdı birde işin kurallar boyutu var;

1- ComputerCraft banlı değil veya kurallarda kullanımının yasak olduğu ile ilgili bilgi yok.

2- Kurallarda oyuncuları rahatsız etmek veya tehdit etmek diye bir şey yok saygılı olmak var fakat saygının zıttı tehdit veya rahatsız etmek değildir.

3- Açıkcası sunucuda küfür ve saygısızlık yasak fakat sunucuda en ufak küfürüm veya saygısızlığım geçmemiştir en sevmediklerime bile (mysta) (iKevvy) oldukça hatta bana küfür edenlere bile saygılı ve küfürsüz konuştum

4- Her hangi bir oyuncu yakmadım bunu cevaplamayacağım kurallarda yer almaktadır.

5- Sunucuda item çalmanın yasak olduğu bir şey yok grief derseniz o çok farklı bir konu bunu yapmadığım içinde cevaplamayacağım

6- Kurallarda oyuncuların evine izinsiz girmek hakkında bir bilgi yok girdiklerime bile sadece bakmaya geldiğimi söyledim ve her hangi itirazları olmadan tabi dediler hatta sunucuda Exhabitionun evini gören ondan ve bir arkadaşından başka benden başka kimse yok.

7- Sunucuda her türlü EMC Generator yasak ve hiç birini kullanmadım, dupe kullanmadım. 23 Stack RM'yede sahip değilim sadece palavra.

Şöyle bir bakınca kendimi gereksiz yere suçlanmış gibi hissediyorum.