FairOnes.BestForEver.Com Türkiyenin Tek Tekkit Classic Sunucusu!

Sunucumuzu Begendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    50

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

FairOnes.BestForEver.Com

Oncelikle Herkese Merhaba Arkadaslar.

İlk Olarak Sunucuyu Acma Sebebimizi Anlatmak İstiyorum. Son 2 Aydır Cracked Tekkit Classic Sunucu Arıyordum Sadece 1-2 Tane Oldugunu Fark Ettim Ve Neden Biz Acmayalım Dedim Ve Arkadaslarla Çalısmalara Başladık. Bir Kaç Haftalık Çalısma Sonrası Ortaya Güzel Bir Sunucu Çıkardığımızı Düşünüyorum. Sizlerinde Yardımları İle En İyi Sunuculardan Birini Yapabilecegimize İnanıyorum.

Makinamız Xeon 3.5ghz 32 GB Ramlidir. Almanya Lokasyonludur. Buyrun Buda İnternet Hızı

Sunucumuzu Pvp Seven ve Sevmeyenler İçin 2 Dünyaya Ayırdık. PVP ve PVE
PVE ile PVP Arasındaki Farklar:
- PVP yok
- Hostile (Zararlı) Mob Yok
- PVE De Difficulty : Easy
- PVP De Difficulty : Hard dır.

Oyuna Girdiğinizde Guest Olarak Başlarsınız. Oyunda Durdugunuz Sürece Rank Atlarsınız.
(Tüm Ranklar İçin bknz. : http://fairones.enjin.com/info )

Kurallar:

Banlı İtemler:

Sunucumuz Tamamen El Emeğidir 1 Tane Bile Schematic Yoktur.
(Herhangi Bir Sekilde Sunucumuzun Herhangi Bir Bölümünün Veya Tamamının Çalınması, Kopyalanması, Dagıtılması vs. Halinde Derhal Yasal İşlem Başlatılacaktır.)

Simdi Sunucumuzdan Görüntülere Gecebiliriz :)

Spawnımız (/Spawn):

Portallarımız (/Warp Exit):

Kopyalama Merkezimiz (/Warp CopyCenter):

Atölyemiz (/Warp WorkShop):

Marketimiz (/Warp Shop):

Pazarımız (/Warp Mall):

PVE Spawnımız (/Warp PVE):

PVP Spawnımız (/Warp PVP):

Sanırım Bu Kadarı Yeterli :)

Bize Ulasmak İçin Sitemizdeki Forumu Doldurabilirsiniz:
http://fairones.enjin.com/contact

Vip Fiyatları Ve Daha Fazlası İçin İnternet Mağazamızı Ziyaret Edin:
http://fairones.enjin.com/shop
Paypal Ve Mobil Ödeme Kabul Edilir.

Soru Sorun İstek vs. Forumumuzdan Bize Yöneltebilirsiniz:
http://fairones.enjin.com/forum

Hepsi Ve Daha Fazlası İçin Sunucumuzu Ziyaret Edin
İpmiz:
FairOnes.BestForEver.Com
Sitemizede Bir Göz Atmak İsteyebilirsiniz: http://fairones.enjin.com/

Not: İngilizce Bilen Rehber Alınacaktır. (Sunucu Yabancılarada Yönelik)
- İyi Forumlar İyi Eglenceler FairOnes Yönetim Ekibi -

redede1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yetkiler bozuk warp olamıyon kit alamıyon falan düzeltin

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Guest de kit yok warplarda sadece pve var bozukluk yok

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redede1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bide mob arenada ki kitler mod itemleri alsa güzel olur[DOUBLEPOST=1405612553,1405612485][/DOUBLEPOST]warplar bozuk warp pve falan yazınca Yetkin yok diyo

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ilerde biraz daha gelistirmeyi dusunuyoruz simdilik yeterli :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
5 dk ye glcm bkrim :)

redede1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
session dataes doesnt corrispod hatası veriyo??

metehan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rütbe işi kötü olmuş anladıgım kadarıyla collector mk3 yapamıyoruz?[DOUBLEPOST=1405621859,1405621818][/DOUBLEPOST]bu nedenden dolayı serverden çıkıyorum eger düzeltirseniz haber verin[DOUBLEPOST=1405626829][/DOUBLEPOST]sw çöküyo durmadan D:[DOUBLEPOST=1405628829][/DOUBLEPOST]Böyle server olmaz olsun lan copycenter de dia buldum bi chestte birsürü rm yi kopyalamakta kullandım sonra admin geldi aldı itemleri oluyomu simdi?[DOUBLEPOST=1405628873][/DOUBLEPOST]sonra admin oluyomu simdi dedim gidiyorum sw den böyle sw olmaz olsun dedim ve güle güle mesajıyla banladı

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Rütbe işi kötü olmuş anladıgım kadarıyla collector mk3 yapamıyoruz?[DOUBLEPOST=1405621859,1405621818][/DOUBLEPOST]bu nedenden dolayı serverden çıkıyorum eger düzeltirseniz haber verin[DOUBLEPOST=1405626829][/DOUBLEPOST]sw çöküyo durmadan D:[DOUBLEPOST=1405628829][/DOUBLEPOST]Böyle server olmaz olsun lan copycenter de dia buldum bi chestte birsürü rm yi kopyalamakta kullandım sonra admin geldi aldı itemleri oluyomu simdi?[DOUBLEPOST=1405628873][/DOUBLEPOST]sonra admin oluyomu simdi dedim gidiyorum sw den böyle sw olmaz olsun dedim ve güle güle mesajıyla banladı

hakkınla yapmamışsın bu yüzden banlanmışsın . birçok serverde belirtildiği gibi BUG DUPE HACK VS. şeyler yapmak sizin aleyhinize hakkında suç duyurusundada bulunabilir bunun yerine sizi banlamayı tercih ediyoruz bize duacı olmalısınız .

metehan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hakkınla yapmamışsın bu yüzden banlanmışsın . birçok serverde belirtildiği gibi BUG **** HACK VS. şeyler yapmak sizin aleyhinize hakkında suç duyurusundada bulunabilir bunun yerine sizi banlamayı tercih ediyoruz bize duacı olmalısınız .
tamam o zaman chestten buldugum item benim hackım ben hack yaptım chestte item falan yoktu banlanmayı hakettim bugdan yararlandım! istedigin bumuydu? eger buysa al rahatla! sen ne düşünüyosan düşün umrumda degil!

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim, ancak pek fazla türk oyunculara değer vermiyor gibi gözüküyorsunuz. Web sitenizde türkçe bir açıklama bulamadım, türk oyuncuyu kitlesi bulmanız için türkçe destekde vermelisiniz. Önerim, websitenize girildiğinde TR ve ENG şeklinde ayırın ve sayfa çevirilerini iyi yapın.
Son olarak bizim sunucularımızda yakında 1.7 versiyonlu mod paketi açacakken siz hala tekkit classic açıyorsunuz, geleceği olmayan bir iş yapıyorsunuz ve artık bunu oynayan oyuncu bulmanız zor. Ek olarak oyuncu ilişkilerine biraz daha dikkat etmelisiniz, onlar sizin arkadaşınız değil, sunucunuzdaki kullanıcılar. Forumda ve oyunda düzgün yaklaşırsanız oyunculara, daha fazla oyuncu kazanabilirsiniz. Tekrardan hayırlı olsun.
İyi günler

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oncelikle yorumunuz icin tesekkurler. Dediklerinize gelirsek sunucuda ing. Yazilan herseyin turkce aciklamasinida koyduk sitey cok fazla ilgilenmeye zamanim olmadi en kisa zamanda onuda turkceye cavirecegim insAllah. 2. Olarak suan arkadaslarim ve ben fairones pack adli paketiizi hazirliyoruz medival temali modlu 1.6.4 sunucumuzda yakinda hizmete acilacak. Son olarak tekkit classic acmamizin nedeni ee modu diger modlardan cazip geliyor :) eger yogun istek olursa versiyon yukseltme yapabiliriz ilerde. Yorumunuz icin tekrar tesekkurler iyi forumlar : )

metehan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oncelikle yorumunuz icin tesekkurler. Dediklerinize gelirsek sunucuda ing. Yazilan herseyin turkce aciklamasinida koyduk sitey cok fazla ilgilenmeye zamanim olmadi en kisa zamanda onuda turkceye cavirecegim insAllah. 2. Olarak suan arkadaslarim ve ben fairones pack adli paketiizi hazirliyoruz medival temali modlu 1.6.4 sunucumuzda yakinda hizmete acilacak. Son olarak tekkit classic acmamizin nedeni ee modu diger modlardan cazip geliyor :) eger yogun istek olursa versiyon yukseltme yapabiliriz ilerde. Yorumunuz icin tekrar tesekkurler iyi forumlar : )

hem tekkit classic de ee var equvental exchange midir nedir :D o diğer hiçbir versiyonda düzgün olarak yok?