Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pluginer arıyorsan burada yazamazsın lütfen sunucu yetkili alımları bölümünde yaz.

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ta1ha Bende uzun zamandir wynncraft oyuncusuyum ve orda vipyim yani bilgim var sayılır sizin açacagınız serverde oynamak da benim için bir onur olur nerden başvurabilirm ? yada bir alım yapmayı dusunuyorumusnuz en kotu rehber olarakda yeterince iyi olabilirim teşşekürler.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ta1ha Bende uzun zamandir wynncraft oyuncusuyum ve orda vipyim yani bilgim var sayılır sizin açacagınız serverde oynamak da benim için bir onur olur nerden başvurabilirm ? yada bir alım yapmayı dusunuyorumusnuz en kotu rehber olarakda yeterince iyi olabilirim teşşekürler.
Beta başvurularından kimi alıp alamayacağımızı anlıyoruz zaten, başka bi başvuruya gerek yok :)

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mamma mia. Türkiyede görülmesi gereken bir tür. Sonunda birileri bunu yapacak cesareti bulmuş. Bende yanınızdayım.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mmorpg zaten fazla açıldı ama malesef türkler bunun kıymetini bilemedi.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Mamma mia. Türkiyede görülmesi gereken bir tür. Sonunda birileri bunu yapacak cesareti bulmuş. Bende yanınızdayım.
Ulan sana bir slardar alayımda görsen.
Demek sen bu yüzden builder arıyordun ranork bey :D

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru formlarını birkaç kez göndermeyin lütfen arkadaşlar :)

azadayk00

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu saatte bile cevap veren bi ekip varsa bu oyun oynanır :) teşekkür ederim ben daha çok kasaba bakımından demiştim ama temennilerime tercüman oldunuz :D