Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aabbcc
1.Öncelikle Yapmak İçin Adventure Map Videoları İzlersen Adamlar Nasıl Ne Yapmışlar Daha Kolay Şekilde Bulabilirsin.
2.Hamachi Gerekmez Sabit İpli Server Açabilirsen herkes Girer Bu Video Sana Yardımcı Olucaktır. = http://www.youtube.com/watch?v=t3EDKQ9XRBE&feature=plcp =
3.Eyer Duyduysan 1.3.2 Çıkana Kadar Bekleyebilirsin.

Bunlar En Özel Cewaplardir En Gereken Şekilde Açıkladım Eyer İşine Yaradıysa Teşekkür Etmene Gerek Yok :).

mustafa01010101010

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir sorun var oyuna giriyorum kasma az ama en fazla 1dk oynayabiliyorum sonra oyun donuyo ve görev yöneticisinden kapatmak zornda kalıyorum acil yardım lazım

serdar5541

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bilgisayara format attım win7 32 bit bu seferde böyle ir hata alıyorum

Bad video card drivers!
-----------------------

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 13.09.2012 09:33

- Minecraft Version: 1.3.2
- Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
- Java Version: 1.7.0_07, Oracle Corporation
- Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
- Memory: 462650720 bytes (441 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
- JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m
- LWJGL: 2.4.2
- OpenGL: -ERROR- NullPointerException: null
- Is Modded: Probably not
- Type: Client
- Texture Pack: -ERROR- NullPointerException: null
- Profiler Position: N/A (disabled)[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:233)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:516)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 498d4147 ----------

apollonapo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyunun aynı ve farklı versiyonlarını sürekli yükleyip duruyom yinede olmuyor. :blase:

Aslanordulu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kakao çekirdekleri ile ne yapıyoruz?Ne yapıyorsak crafting gösterir misin ?

physical

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim öncelikle insanlara yardım amaçlı böyle bir konu açtığın için teşekkür ediyor ve sorunuma geliyorum :) lan oynamak istiyordum aynı ağdan.properties i dediğiniz gibi yaptım ip mi kendi pc min ipsini yazdim bad login dedi girmedi,bu sefer de hamachi den bağlamaya çalıştım properties ip sini hamachi ipsi olarak değiştirdim(online hala false) bu sefer oyuna girdi kardeşimin pc de de hamachiyi kurup dosyayı düzenledim kurduğum sw ye girince benim kendi pc mden atıyor başka pc de girdin diyerek ondada server exeyi açmıştım kapattim sadece hamachiden tekrar bağlanmaya çalıştım bu sefer de tekrar bad login dedi valla her şey karişti ne yapicam bilmiyorum 1.3.2 sürümü oyunun server exe de ayni sürümde yardim edebilirseniz çok teşekkür ederim...

physical

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sorunun çözümüne yaklaştım fakat başka bir sorun çıktı ben kardeşimde aynı modemden internete bağlanıyorum(2 laptop) ben single player açıyorum orda esc menüsünden lanı açtım kardeşimimn laptopundan multiplayer menüsünden görüyor oyunu ama tıklayınca ikimizide atıyor baska bir bilgisayardan girdiniz diye yani sorun 2 laptopuda ayni goruyor ben mi eksik yapiyorum birseyi yardim edebilirmisiniz?(hamachi ve server exe kullanarak da denedim olmadi) yardimlar için şimdiden teşekkürler ....

TheBerserk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Modlar hakkinda nasil yapilacagi vede herhangi bir sorun çikartir mi? Rahatlikla kaldirabilir miyiz?

En küllanişli minimap hangisidir? Enchanting table auto translate hangisi kulanmaliyim kullanmali miyim?

Köyün limitleri 40 kare peki köyün ortasini nasil bulcam? 40 kare capraza dogru olur mu yoksa sadece + mi?

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslanordulu

Minecraft Wikiden Kolayca Bulabilirsin.

physical
Minecraft Server Sürümü Uyumsuzdur Lütfen Kontrol Edin.
Furkanipek
/kayıt degil , /register şifreni şifrenitekraryazarak kolayca üye olabilirsin ama yardım eden olmuş sana :)
TheBerserk
Bu Konunun Amacı Yardım Etmek Mod Yapmak Değil Ögrenmek İstiyorsan Googleden Kolayca Arıyabilirsin.
Bana Sorarsan En Kullanışlı Minimap Bulmanın Yolu Benden Değilde Minimap Kullanann Uzun Zamandır Kullanan Birinden Yardım İsteyebilirsin.40 kare köyün genişligini bul örneğin 25 kare onun 25 kareyi bul genişliginde ve oranında ortasına dogru ölç tahminim dogruysa ortasi 25 :D. Veya Daha Fazla.
Matematik +5 Olan Bir İnsan Kolayca Bulabilir Ama Benim Matametik +4 :D.
physical
Minecraft İ Silip Yükleyin Olmazsa Pc Den Kaynaklanıyordur Onu Tek Bir Çözüm İle Yapabilirsiniz Bilgisayarınıza Format Atın Güzelce.

NOT : Bu Konunun Amacı Forum Kirliliğini Azaltmaktır Bütüm Moderatörlere Ve Yöneticilere Saygılarımı Sunuyorum :)

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kingmert
hm adminsen komutlari weriyim
/gamemode 1 yazarsan gamemode werirsin /gamemode 0 yazarsan gamemodeni kapatırsın.
/give itemnumarasi veyada itemadiengilishceolcak nick yazarak item werirsin.
/pardon nick yazarak ban kaldırırsın
/pardon-ip nick yazarak ip ban kaldırırsın eyer başka bulmak istiyosan oyuna gir ve
/help yaz.

macmillan33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yardimlariniz icin tesekkur ederim, sorunu kendim cozebildim.

cext

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi benim sorum önemli lütfen oku internette hiçbir yerde çözümü bulamadım ;
Ben oyuna giriyorum normalca singleplayeri açıyorum başlıyorum sonra oyun kendiliğinden kapanıyor her seferinde böyle olması çok garibime gitti ayarlarda çoğu şeyi değiştirdim yinede böyle , hiçbir tuşa basmıyorum oyun atmıyor sonra yürümeye başlayınca atıyor . Bilgisayarım laptop 512 mb ram var markası acer . Nollur yardım et

pacenko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba comends lar hakknda bi sorunum var konsola // koyup bi komut yazdığım zaman kabul etmiyo yardıma bakın falan diyo yardımcı olabilirmisin....