Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
VasoxeN
ya kendi internetinden kaynaklanıyor , girdiğin server açık veya öyle bir server yok , yada yanliş ip den giriyorsun.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
nanoeray
ayni yukaridaki dediğim gibi ya kendi internetinden kaynaklanıyor , girdiğin serevr açık değil veya öyle bir server yok , yada yanliş ipden giriyorsun.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TheBerserk

Öncelikle Mapi Bidaki Bilgisayara At Ve O Eski Nickinle Girersen Sanırım Oluyor.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
incisozluk10

Şifreli Kapı Yapımını Başdan Sona Aynı Özellikde Ve Sistemde Yaparsan hiçbir Hata İle Karşılaşmassın Ben birçok Şifreli Kapı Yapımını İzledim Hiçbiride Buna Benzer Değildi.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
υη ∂ єяωσя ℓ ∂

CPU: 1.6 GHz AMD / 2.0 GHz Intel
RAM: 512 MB XP / 1 GB Vista & 7
Video Card: DirectX 9.0c Compatible
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
HDD: 50 MB Free Space

Aynısı Lazım Haberin Olsn :D

AuN_Minecraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 adet sorunum var :) 1.si kişilerin 'oyuna ilk girdiğinde' bir yerde başlamasını ayarlamak istiyorum kendi istediğim yerde /sethome fln denedim olmaadı yani adam oyuna ilk defa giriyor benm şurda başlamasını istediğim yerde oyuna girecek 'ilk seferinde' birde ben clay solider ayarlarını fln yaptım clay solider oluşturuyorum ama onu envanterime alamıyorum kullanamıyorum.Sürümüm 1.3.2

TheBerserk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak)

AuN_Minecraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
birde diğer sorunum demiştim modum 1.3.2 ve ben clay solider modunu kullanmak istiyorum araştırma yaptım denediklerim felaketti :D işe yarayan bir konu felan var mı? forumda

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
essentials adlı plugini yüklemen gerekir bunların çalışması için

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AuN_Minecraft

Bak Sana Ölünce Nerede Doğmayı Ögretiyim Öncelikle Creative Moda Geç Ve Kücük Klübe Yap Ve Onun İçnie Yatak Yap Orda Uyu Ölünce Orda Doğaçaksın Ama /home ymiş falan filan yok o pluginle olur vede klübeden başka yerde uyuma ölürsen orda uyanırsın.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
CeLLaT53

Ben SinglePlayer Yolunda Söyledim Sende Bukkitli Tarzında Çok İyi Adamım :)

TheBerserk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak)

Meliksah 20. kez soruyorum niye cevap vermiyorsun cevabi mi bilmiyorsun? yoksa görmiyor musun?