Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen villager koruyucumudur omudur nedir ondanmi bahsediyorsun çok fazla köylü yapınca birden ortaya çıkı veriyorlar ben böyle yapabilirm eyer başka soruyorsan anlamadım başkasına sor.

TheBerserk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yahu o İron golem iron blockla yapilyior snowuda var biliyorum onu Diyorum köyümde blacksmith yok evini yapsam olusur mu?

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilmiyorum ama evini yapmayi deniyebilirsin .

arda3219

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BENİMDE Bİ SORUM OLUCAK 2 TANE :D
1. olarak ben kendi serverimi kurdum IP sini aldım online mode false dedim bi arkadaş dediki oyunu orjinali değilsede çıkabilir ama diğer serverlere girdiğimde giriyior bu seferde register yapmıyor 1.ye diyorumki bilgisyarımdamı bi sorun var eğer yoksa çözümü yazın 2.si ise oyun hakkında fazla bilgim olmadığından diyorum tabi registerlerden doru olanı yeptım

/register ******* ve boşluk bırakıp aynısını yazdım aşşağıda zaten üye oldun dedi login dedimm şifremi girdim ve yanlış şifre dedi lütfen 2sininde cevabını verin

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.Pek Dediğini Anlamadım Neden Bahsediyorsun
2. Register Olmuşsun /login **** Şifreni Yanlış Yazmışsın Veya Plugin Arızalı.
3. Sana Diyorumki Server Kurmayı Ögren , Güzel Arızalı Pluginler İndirme !

arda3219

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arada sormayı unuttuğum bir şey var plugin ne

ve anlamadıysanız biraz daha özeniym yazıya

şimdi bi arkadaş tunngleden ıp alabilrsin dedi bende ordan ıpimi aldım sonra geldim serverimizin ıpsini yazacağımız .txt yi ayarladım her şey tamamdı IP yi multi playerden açtım user not premium hatası verdi bi sitede oyunun orjinali değilse diğerlerindede user not premium hatası çıkabilir dedi ama diğer serverlere giriyordu tabi login yapamıyordum artık şifreyimi yanlış girdim fazla bilgimmi yok bilemiyorum ama kendi serverimde user not premium hatası çıkıyor

Lütfen anladığını söyle :D

huseyin01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Java Machine Launcher Hatası var. javayı güncellemek gibi herşeyi yaptım. farklı bir yardımın var mı

apollonapo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyun açılmıyo enter game yapıyorum yükleniyo ve siyah ekran kapanıyo force update denedim yine olmuyo

serdar5541

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba uzun süredir minecraft oynaadım dün yine yükledim oyuna girdim 3-5 saat oynadım çıktım daha oyuna giremiyorum launcher açılmıyor herhangi bir hata da almıyorum yardımcı olurmusun

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Minecraftta bazı şeyleri bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim
1.Adventure Map nasıl yapılır (Bu soruyu daha öncede başka bir konuya yazdım ama cevap gelmedi)
2.İki kişilik oynamak istersem sadece hamachi ile mi oynayabilirim
3.Duyduğuma göre (tabii yanlış duymadıysam) 1.3.1 adventure diye bir mod gibi bir şey varmış ama ben de yok.(Ben 1.3.2 de oynuyorum)
Sorularım bu kadar şimdiden teşekkürler

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arda3219

User Not Premium Hatası Online Mode=False Yapmadığın İçin Alıyorsun Lütfen False Yapın Yoksa Giremezsiniz.