PlotMe Hatası

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Sürümü : 1.7.5 (Bukkit)

PlotMe ile ilgili olan sayfaları , konular vs. 3 aydır takip edip okuyorum ancak yeterli sonuç alamıyorum.
PlotMe için gerekli olan pluginler serverde mevcut. Ancak " /mv create plotworld normal -g PlotMe " yazdığımda arsalar açılması yerine normal , sıradan bir dünya oluşuyor. Daha önceden yaptığım bir kaç denemede sonuç aldım ancak gerekli sebepler sonucu silmek zorunda kaldım , tekrar açtığımda ise eskisi gibi olmadı ve arsalar açılmadı. PlotMe.jar dosya türünün birçok türünü denedim (eski veya güncel sürümlerini) ancak yine hep aynı hatayı aldım. AntiBuild vb. Pluginlerde mevcut değildir. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Multiverse worlds yuklumu

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende konu açtım ama yardım eden olmadı bendede aynısı oluyor :S

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dediğiniz gibi yaptım ancak PlotMe yine çalışmadı. (PlotMe.jar yüklediğimde otomatik olarak kendi dosyalarını yüklemesi lazım ancak yüklemiyor) plugnler bunlar :
[DOUBLEPOST=1428509999,1428507584][/DOUBLEPOST]WorldEdit'in sürümünü düşürüp tekrar deniyeceğim

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu plugini kurdum permission ayarlarını yapıcam peki bunun PlotMe ile farkı nedir ??? Bir de tabelalar havada oluyor tam oturmuyor. Bu yüzden 32x32 veya katları yapmam mı gerek ?

Son düzenleme:

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bu plugini kurdum permission ayarlarını yapıcam peki bunun PlotMe ile farkı nedir ??? Bir de tabelalar havada oluyor tam oturmuyor. Bu yüzden 32x32 veya katları yapmam mı gerek ?
bilmiyorum bende çalışdı özellik olarak: bunun değişik özellikleri var mesela değişik boyutta arsalar oluşturabliyorsun(mesela arsaları 20 blok olan bir dünyada 30 blokluk arsa yapabiliyorsun) veya tabelalar yerine hologramlar kullanabiliyorsun yolları schematic ile istedğini gibi ayarlayabiliyorsun eğer web sitesi ile ayarlarsan oyunculara kendi arsalarını schematic olarak indirme imkanı sunuyor birinin arsasına girince title(ekranda çıkan yazı) ayarlayabiliyorsun hatta düz olmayan bir dünyada bile arsa oluşturabiliyorsun(spigot sayfasından bak)

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben zar zor yine yaptım PlotMe yi sorun şundan kaynaklıdır : WorldEdit. PlotMe kurarken WorldEdit'i silin sonra kurduktan sonra geri yükleyin bir problemle karşılaşmayacaksınız.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar ben zar zor yine yaptım PlotMe yi sorun şundan kaynaklıdır : WorldEdit. PlotMe kurarken WorldEdit'i silin sonra kurduktan sonra geri yükleyin bir problemle karşılaşmayacaksınız.
Dediğim plugin Worldedit i de destekliyor :D

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dediğim plugin Worldedit i de destekliyor :D

Aynen haklısın gerçekten teşekkür ederim o plugin için zor durumlar için kullanacağım. Şu an PlotMe kullanıyorum sw'de eğer sıkıntı çıkarsa dediğin plugini kullanacağım. Tekrardan teşekkürler

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
World Edit İndirdiğin sürüm ?

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
World Edit İndirdiğin sürüm ?

Server Sürümüne göre Değişiyor , ben " WorldEdit-5.6.1.jar " yükledim (1.7.5 için bu) : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/files/53-world-edit-5-6-1-jar-only-for-bukkit-1-7-5/

Not : WorldEdit 6.0 asla yükleme plotme ile çakışır.

Fotoğraf atıyorum burdan sana uygun olanı seçersin sonra yüklersin. Game version dan server sürümüne uygun olanı bul.
Not : PlotMe yaparken eğer çakışırsa ilk worldediti sil sonra plotmeyi tam olarak kur. Sonra burdan sana uygun olan worldedit sürümünü servere yükle. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/files

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Sürümüne göre Değişiyor , ben " WorldEdit-5.6.1.jar " yükledim (1.7.5 için bu) : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/files/53-world-edit-5-6-1-jar-only-for-bukkit-1-7-5/

Not : WorldEdit 6.0 asla yükleme plotme ile çakışır.

Fotoğraf atıyorum burdan sana uygun olanı seçersin sonra yüklersin. Game version dan server sürümüne uygun olanı bul.
Not : PlotMe yaparken eğer çakışırsa ilk worldediti sil sonra plotmeyi tam olarak kur. Sonra burdan sana uygun olan worldedit sürümünü servere yükle. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/files
sonunda oldu çok saol :D