AntiANİME - DefendAnime! [Animeye SON!] +

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Animenin bazı yerlerinin olumsuz etkilediği doğruya doğru.Fakat olumsuz etkileyen yerleri ''ÖZENTİLİK'' değil. Saçını maviye boyatan insanlar veya herhangi bir renge, onlara biz otaku veya anime sever değil tam anlamıyla özenti diyoruz. Animelere yani gerçek olmayan şeylere özenenler. O tür insanlardan nefret ederim. İğrenirim. Anime izlemeden özenti olan insanlar da var. Örneğin bir çocuk saçını sağ doğru tarar ve popüler olur. Bunu gören ezik insanlar orjinal bir şey bulmak yerine onun modelini kullanırlar. İşte bu özentiliktir!

Tamam animenin kötü yanları olduğunu kabul ediyorum.Zaten etmesem kutsallaştırmış olurum. Fakat animede çoğunlukla iyi şeyler gördüm. Güzel sözler, kararlılık,dürüstlük,dostluk animelerden birçok şey öğrendiğimi bir ben bilirim.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel kardeşim onlar tamamen bir cosplaydir öğrenipte gelirsen mutlu olurum...
Ben emo yazdım kardeşim. Çok yanlış biliyorsun. Emo da siz animeciler değil de biz farkındalıksızlar grubuna göre animedir.
NOT: Ben şu an mağdurum. Anime'yi çizgifilm sanan, çizgifilmi anime sanan bir türüm artık.

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neyse aptallık bo konuyu açanda bence daha fazla tartışmaya gerek yok izleyen izler izlemeyen çizgifilm izler bukadar basit...

Ben emo yazdım kardeşim. Çok yanlış biliyorsun. Emo da siz animeciler değil de biz farkındalıksızlar grubuna göre animedir.
NOT: Ben şu an mağdurum. Anime'yi çizgifilm sanan, çizgifilmi anime sanan bir türüm artık.
Hmm Emolar ANİMEDİR peki anladım hojam...

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bizi değiştiriyor ise yani tamamen saç rengi falan filan değiştiriyor ise peki ben neden en sevdiğim karakter "Mystogan" Olmuyorum söyler misin ?:

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kabul ediyorum ki animelerde çok kötü yerler vardır. İnsanı etkileyen içini yıpratan fakat, bir o kadar da çok iyi yerler vardır ki sınavda motive olursun. Yapamıyacağın şeyleri yaparsın.

Son düzenleme:

SavaşlaAşk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne animesi ne türk filmi gardeş ya kesin şu gavgayı gelin %100 songül onaylı klip izleyin(yani böyle boş beleş dalaşırsanız forum kalitesi düşecek diyom)

ben 16 sayfalık kapanmış konu biliyorum :) forumun rekoru onda
360 sayfayı geçmiş konu var lütfen*
Kapanmış konu diyorsan sanırım 33 sayfa mıydı neydi yine anime konusu*

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu nedir yaw. :[ Yıl olmuş 2016. Hala zevklerimize karışıyorlar. Size ne karşıdakinden. O istediğini yapsın. Renkler ve zevkler tartışılmaz! Bu lafım her iki tarafa da.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NOT: Okumaya üşenmeyin!.#

Anime bir yaşam tarzıdır ağlarsın, sevinirsin, üzülürsün, sinirlenirsin.Fakat, çizgiflimler öylemi hep bir kovalamaca olmuştur çizgifilimlerde yada komedi içerikli vesayre şeyler.
Sen hiç çizgi filimde kan gördünmü, ****** şeyler gördünmü ve yahut bir ısınma bir karakteri hiç sevdinmi...
İşte biz bu olayların bize zevk vermesini yönünden animeyi seviyoruz.Biz bir animeciyiz ve bu böyle sürecek.
Anime izlemeyenler ve bu konuyu açan arkadaşımız sana Death Note'u izlemeni tavsiye ederim animenin bizim için ne olduğunu anlayacaksın çok ilginç duygular veren bir animedir ilk 10 bölümünü izle sonra beğenmezsen beğenmedim de!
Yaş en fazla 15 oluyor bu tiplerin,otaquuuu kawayiij diye dolasiyolar ,git samurai jacki sirasiyla izle cizgifilmlere laf aticagina:D

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaş en fazla 15 oluyor bu tiplerin,otaquuuu kawayiij diye dolasiyolar ,git samurai jacki sirasiyla izle cizgifilmlere laf aticagina:D

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok küçükken samurai jack izliyodum pskilojimi bozmuştu :/